ברוכים הבאים רשמי יותר לפורום החדש - בבקשה תקראו

LeAnnDyIan

Well-known member
משהו בעץ התחרפן לגמרי|פנים| לפעמים ההודעה משורשרת למטה כשאני עושה תגובה בלי שאני צריכה לרענן, ולפעמים היא משורשרת להודעה האחרונה דווקא.
נראה שהעץ נעלם8-*
מקווה שזה קבוע כי הוא כבר עלה לי על העצבים.
אולי זה יפתור את הבעיות של ניק שהוא לא רואה הודעות ונפסיק לקבל הודעות משונות שלו של "שוב יש הודעות שאני לא מצליח לקרוא"
אם הפורום שלך חוסם אותך, הגיע הזמן לעשות חשבון נפש מיסטר ניק!

arseny92

Well-known member
מנהל
נראה שהעץ נעלם8-*
מקווה שזה קבוע כי הוא כבר עלה לי על העצבים.
אולי זה יפתור את הבעיות של ניק שהוא לא רואה הודעות ונפסיק לקבל הודעות משונות שלו של "שוב יש הודעות שאני לא מצליח לקרוא"
אם הפורום שלך חוסם אותך, הגיע הזמן לעשות חשבון נפש מיסטר ניק!
לא, העץ עדיין במקום

didalf

Well-known member
לא, העץ עדיין במקום
תראה בשרשור הזה, הוא לא

אני מגיבה בלי לרענן וההודעות משורשרות למטה.

arseny92

Well-known member
מנהל
תראה בשרשור הזה, הוא לא

אני מגיבה בלי לרענן וההודעות משורשרות למטה.
או |תפוז|, או ניק משטחים את הנושא בכוונה, כי אפשר להעביר הודעה ואז להעביר חזרה ואז היא תוצג במקום שבא אל הנושא להציג (אין בחירה אל איזו הודעה לשרשר)
נראה לי ניק אשם, כי נכנסתי לפני וההודעה של עדי (242) הופיעה בפניה עצמה כמו שצריך.
הוא כל הזמן עושה עלינו ניסויים|שפם|:-D

didalf

Well-known member
או |תפוז|, או ניק משטחים את הנושא בכוונה, כי אפשר להעביר הודעה ואז להעביר חזרה ואז היא תוצג במקום שבא אל הנושא להציג (אין בחירה אל איזו הודעה לשרשר)
אבל זה מיידי, אני מגיבה וזה מופיע שם. ניק לא פה כל הזמן להזיז הודעות.

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
נראה לי הפורום הזה מקולל, אנחנו נמצאים תחת איזה קללה של ראמפל ואנחנו בעצם בסטוריברוק אבל לא יודעים את זה8-*

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הסבר לגבי כיצד להכניס גיף בלי שצריך לשמור את הגיף על המחשב:
1. מוצאים את הגיף שרוצים באינטרנט, לוחצים על כפתור ימני בעכבר ואז בתפריט על Open image in new tab
1609017382134.png

2. בעמוד שנפתח פותחים שוב תפריט על ידי לחיצה על כפתור ימני בעכבר ובוחרים בCopy image adress (אפשר גם פשוט להעתיק את כותבת בדף מתיבת הכתובת שבדפדפן)
1609017481558.png

3. בתפריט העליון של ההודעה בתפוז בוחרים בהוספת תמונה
1609017624645.png

4. בתיבה שמופיעה בוחרים בBy URL מתוך שתי האופציות (האופציה האחרת היא בשביל להעלות תמונה מהמחשב)
1609017723996.png

5. מדבקים את הכתובת של הדף עם התמונה ולוחצים על "הוסף"
1609017928941.png

(רק להבהיר שזה חמש שלבים, אבל בפועל לוקח בערך חמש שניות לעשות)

קבצים מצורפים

• 1609017591057.png
    1609017591057.png
    KB 171 · צפיות: 0

arseny92

Well-known member
מנהל
הסבר לגבי כיצד להכניס גיף בלי שצריך לשמור את הגיף על המחשב:
1. מוצאים את הגיף שרוצים באינטרנט, לוחצים על כפתור ימני בעכבר ואז בתפריט על Open image in new tab
צפה בקובץ המצורף 9495

2. בעמוד שנפתח פותחים שוב תפריט על ידי לחיצה על כפתור ימני בעכבר ובוחרים בCopy image adress (אפשר גם פשוט להעתיק את כותבת בדף מתיבת הכתובת שבדפדפן)
צפה בקובץ המצורף 9496

3. בתפריט העליון של ההודעה בתפוז בוחרים בהוספת תמונה
צפה בקובץ המצורף 9498

4. בתיבה שמופיעה בוחרים בBy URL מתוך שתי האופציות (האופציה האחרת היא בשביל להעלות תמונה מהמחשב)
צפה בקובץ המצורף 9499

5. מדבקים את הכתובת של הדף עם התמונה ולוחצים על "הוסף"
צפה בקובץ המצורף 9502

(רק להבהיר שזה חמש שלבים, אבל בפועל לוקח בערך חמש שניות לעשות)
אם ה-gif קיים ב-giphy אפשר גם פשוט להכניס קישור בהודעה על ידי תג המדיה כפי שגם כל שירות אחר הנתמך על ידי תג המדיה, כולל Pinterest אשר בדוגמתך

מילי08

Well-known member
לטובת חדשים, אורחים וחברים ותיקים, הנה שוב הסבר מרוכז לתפעול השרשורים בפורום שלנו:

אם אני מגיבה להודעה בעמוד 2 מתוך שרשור של כמה עמודים, ואני לא ארענן את העמוד, אז ההודעה תופיע איפשהו בעמוד 2 ואף אחד מאיתנו לא ימצא אותה.
אבל אם אני משרשרת אותה לסוף אז הקריאה של כל השרשור הופכת להיות ברורה יותר.
איך לשרשר לסוף? בקצרה:

1. הוסף תגובה
2. שמור טיוטה (סימן דיסקט בסרגל) (רוב הכותבים כאן כבר נכוו מתפוז שמחק חצי הודעה למרות שלחצנו על שמור, ולכן במקביל לשמירה בדיסקט, אנחנו גם מסמנים את כל ההודעה (CTRL A) ומעתיקים אותה (CTRL C))

‏‏לכידה.PNG
3. ריענון (בחלק מהדפדפנים כמו פיירפוקס, מומלץ ללחוץ CTRL F5)
4. פרסם תגובה (מומלץ לשחרר קללה קטנה על תפוז על הדרך)

אם רוצים להגיב להודעה שלמה, אז לוחצים על הוסף תגובה שבתחתית כל הודעה מצד שמאל למטה

1612797656271.png
אבל אם רוצים להגיב רק למשפט אחד מתוך ההודעה, צריך פשוט לסמן עם העכבר את המשפט הרצוי
1612797722721.png

צריך לשים לב שאנו כותבים את התגובה שלנו מחוץ לציטוט
לפעמים ההודעה משורשרת למטה כשאני עושה תגובה ** כאן לא כותבים את ההודעה שלנו**
כאן כותבים את ההודעה שלנו

אחד היתרונות של המערכת הזאת היא שמירת הטיוטות אוטומטית (שלא תמיד עובדת כי זה תפוז |שפם|). אם התחלת לכתוב הודעה והפסקת באמצע, קרוב לודאי שהיא תישמר.
כלומר אם ניכנס מאוחר יותר לאזור ההודעה ונילחץ שוב על הוספת תגובה, התגובה החדשה פשוט תתווסף להודעה הקודמת שבה לחצת על הוספת תגובה.
המצב הזה גם מאפשר להגיב לכמה הודעות שונות בתגובה אחת.
אם נרצה לראות איך ההודעה תיראה, אפשר ללחוץ על תצוגה מקדימה (ליד הדיסקט), ואחר כך לשנות או למחוק חלקים לא רלוונטיים.

יתרון נוסף במערכת הזאת היא שאפשר לערוך הודעה גם לאחר הפרסום באמצעות כפתור עריכה

1612798235891.png
וגם אפשר למחוק לגמרי את ההודעה - הכפתור שליד עריכה (ולהתעלם מהודעת המערכת שמבקשת סיבה. רק ללחוץ אנטר).

אם הגבנו במקום לא נכון בשרשור, כלומר לא עשינו ריענון לדף וההודעה שלנו לא מופיעה בתור ההודעה האחרונה בעמוד, אז אפשר פשוט להעתיק את ההודעה הקיימת, אחר כך ללחוץ על כפתור מחיקה, ואז להדביק את ההודעה מחדש באזור התגובות - הודעה חדשה. ליתר בטחון מומלץ ללחוץ שוב על השמור (וגם CTRL A ואז CTRL C) לעשות שוב ריענון (או CTRL F5), ורק אז בשעה טובה ומוצלחת ללחוץ על פרסום תגובה ולברך שהחיינו.

|בירה|🍻

קבצים מצורפים

• 1612798221505.png
    1612798221505.png
    KB 10 · צפיות: 1
נערך לאחרונה ב:
למעלה