ברוכים הבאים
לפורום של פבליטו

ברוכים הבאים ../images/Emo24.gif לפורום של פבליטו ../images/Emo13.gif

כן לבסוף הוא הגיע , וימשיך את הסערה
של הקומנה הצנועה והחמה שהיתה לנו , אני מבטיח לכם פורום יפה מעניין ומכובד , כפי שראוי לפבליטו הזמר החם , המוכשר המיוחד והאהוב כל כך שיהיה לנו בהצלחה ! .

myh350

New member
ברכות על הפורום החדש של פבליטו!!!

שיהיה הצלחה רבה לפורום ולכל משתתפיו!! אולי נזכה לראות פה גם את פבליטו ולהקטו?????

תודה מירב , לא יודע לגבי הלהקה ...../images/Emo8.gif אבל

אני מקווה שבקרוב נוכל לשכנע את פבליטו להתארח קצת בפורום .

מה שלומך קרול ?

אני קצת מופתע מההודעה הקרירה שלך. בטח מנהלת שותפה של הקומונה המצליחה של פבלו, ציפיתי ממך לתגובה קצת יותר חמה ואוהדת.

karoleking

New member
שלומי מצויין תודה

איתן כבר קיבל ממני באופן אישי את כל הברכות והפרגון שבעולם. ואני לא רואה מה ניתן עוד להוסיף לזה.אולי אם הייתי מוסיפה להודעה איזה סמיילי הייתה נראת לך יותר? ואולי בדיוק עכשיו לא בא לי על סמיילי.

די עם השטויות , אני לא יודע אם קבלתי את כל

הברכות שבעולם
או של יבשת אחת , אבל קיבלתי ברכות והצעה כנה לעזרה , וזה יפה ומכובד מאד
.

אין לי מושג מה את אומרת לאיתן אחרי הקלעים

אני התייחסתי רק למה שראיתי כאן. שמח לשמוע ששלומך מצויין. אם כך, למה לא בא לך על סמיילי ?

karoleking

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo2.gif../images/Emo9.gif../images/Emo46.gif../images/Emo4.gif../images/Emo13.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

הנה סמיילים ל-2000 שנה... שבת שלום

solenko

New member
../images/Emo13.gif בוקר טוב ושמח , שיהיה בהצלחה .

יש עוד הרבה עבודה על הפורום , אבל אני בטוח שהוא יהיה פורום לתפארת , ברכות חמות .

תודה רבה לך , הפורום אומנם רק נולד אבל יש למה

לצפות ולבנות עליו גדולות , אני מבטיח שהוא ילווה אותנו ברגעים היפים והמשמחים שיגיעו עם האלבום החדש , וכמו שאתה מכיר אותי יש למה לצפות , אני לא רוצה לחשוף הפתעות מתוכננות אבל הם יגיעו ...

כבוד כבוד ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ברכות חמות למנהל היקר על פתיחת הפורום הרשמי והמכובד !! אין יותר ראוי ממך לנהל את הפורום הזה. גם בגלל אהבתך לפבלו , וגם בגלל המקצועיות וההשקעה הרבה, שאותה כבר הספקת להוכיח בניהול הקומונה המובילה של פבלו. אני בטוח שהאהבה שממנה אתה פעול, תוביל את הפורום הזה קדימה ותהפוך אותו לאחד המובילים בתפוז. שמח בשמחתך, ומאחל המון הצלחה

התייחסות בבקשה.

הודית לכל מברכיך ועלי דילגת ? נכשלת ביומך הראשון כמנהל. עליך לגלות יותר מנהיגות. יכולתך לנהל פורום מוטלת בספק כרגע. עליך להשקיע מאמץ ניכר כדי לשנות את הרושם שנוצר

תודה אוריאן , יש לך המלצות או טיפים ?הרי את

מנוסה כבר בעניין של ניהול פורום
אני מתכוון לזה באמת , אין חכם כבעל ניסיון .

orianush

New member
ברור שיש

קודם כל הדבר הכי חשוב זה שהפורום יהיה פעיל ויהיה נעים להיות בו.. ודבר נוסף ששמתי לב שהיה בקומונה, זה שלפעמים אתם "שוכחים" מה או יותר נכון מי הנושא של הפורום.. יכול להיות שאני טועה.. ככה זה היה נראה לי בכל אופן אם תצטרך עזרה כלשהי בניהול, גם משהו טכני אני פה

היית בטוח שתגידי לי שאת הטריקים את

שומרת לעצמך
אבל אני יודע שאת לא כזאת , אשתדל לזכור את ההמלצה שלך היא נכונה ועניינית , תודה על ההצעה לעזרה תיזהרי יתכן שאני עוד אנצל את זה

העגול

New member
../images/Emo49.gif בשעה טובה , תתחדשו על הפורום ,

בעצם נתחדש גם אני חבר לא , דואק איפה התמונות שלי ?

איפה אתה תגיד ?

אל תדאג לתמונות הכל בדרך יש המווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווון

למעלה