ברוכים הבאים

• פותח הנושא natyh
  • פורסם בתאריך

natyh

New member
ברוכים הבאים

לכל מטילי ואוהבי היבשת הנה המקום שיהיה הביית שלכם בין אם אתם עכשיו שם ביבשת או אחרת כאן יושבים , מתגעגעים וחולמים לחזור אליה . זה המקום שלכם הביית שלכם , בברזיל בקרנבל , במפלי האיגוואסו , בטורס דל פיינה ובפיצרוי בדרום היבשת , או בפרק טיירונה קולומביה , ובטיפוס לפירארי הר האלפא מאיו בפירו או בסדר פסח אצל הלובו הזאב בלה פאז או אצל מריו מאיר חסון בטמוקו דרום צ'ילה .. ברוכים הבאים הביתה ., כאן יהיה לכם תמיד ביית, צריכים עזרה , רווצים להתקשר הביתה אך נתקעתם בלי טלפון , כל עוד הרשת זמינה , תעלו הודעה בפורום אנחנו נדאג לכם תרגישו חופשי . נתי מקים הפורום הביית למטיילי היבשת .

pako27

New member
../images/Emo49.gifנתי ו../images/Emo50.gif

שמח שחלום הופך למציאות....שטיול הופך לעזרה.....ובכלל מה זה דרום אמריקה
או פזו
בכול מקרה איש יקר
....

natyh

New member
תודה איש יקר

אז אכן הגיע הזמן , בחר לך אתר מהסקר החדש :

tamax

New member
מזל טוב ובהצלחה לך נתי../images/Emo45.gif

האם זה מכוון שמספר הפורום דומה למספר הקומונה?

סנטה

New member
מזל טוב אבל מה עם מרכז אמריקה... :)

בין הצפון לדרום מסתתר המרכז שנושק אמנם לדרום וכולל את גוואטמלה קוסטה ריקה פנמה מכסיקו הונדורס אל סלבדור ניקרגואה ...

natyh

New member
יהיה בסדר חברה

חיים משבת לשבת באים קטנים יוצאים גדולים ... והכדור הוא עגול ... אנחנו ניתן הסבר גם על האזורים הללו וכן על אפריקה שהיא חלק בלתי נפרד מברזיל ....
עד שיפתחו הפורומים המתאימים .

pako27

New member
הצחקת אותי ../images/Emo152.gifממתי

אפריקה קשורה לדרום אמריקה................. אולי רק בסלוודור או ב או ברוחו, ונפשו של האדם החי את החיים שהם ברזיל

natyh

New member
האם לא ידעתי

ששתי היבשות היו מחוברות בעידן ים תטיס ? ניתן לראות זאת טוב עלי כאשר אני בקניה בניירובי ליתר דיוק אני חוזר ומציע ללכת להופעה של ריקודי שבט הסמבורו בבומאס אוף פירו .... צריך להיות קניה אך לקח לי שבוע להבין שאני במקום אחר .... להוציא את החוקים האנגליים המטומטמים כגון נהיגה בצד שמאל שכמעט עלו לי בחיים לולא הצרחה של רוזנה נתי .... לך תבין שאוטובוס עולה מאחורי על הכביש בכל המהירות ....בצד שמאל .... רק בשל הצרחה ניצלתי מגורל שפקד את בעלה של תמר גולן ראו הספר אפריקה אפריקה למי שאינו מכיר את הסיפור . שמע יש כמה דברים שהאנגלים עשו טוב : מוניות הרולס רויס , רכבת ממומבסה לניירובי עם תאי שינה של שתיים וארבע מיטות . וכמובן החיים שם בניירובי חיי כלב , נהג המונית שתפסנו יום לפני וביקשנו שיגיע בסביבות 04:30 לקחת אותנו לשדה פשוט הלך לישון בתוך המונית מלילה לפני עד לבוקר , כדי לא לפספס את הנסיעה הזו . זה העולם השלישי אפריקה , ברזיל פירו ...... אפריקה חלק בלתי נפרד מהיבשת .... אך .... נוסטלגיה .... מרץ 1990 קניה אפריקה .... אחר כך הגיעה מלחמת המפרץ רוזנה חזרה לצ'ילה ולי לקח 17 שנה לחשוב על חזרה לאפריקה... אוגנדה הנילוס הלבן מסע קייקים אפריל 2008 בקש משחר להכין כרטיסים ....... אז איך אפשר להגיד שאפריקה לא שיכת .... לברזיל .

natyh

New member
סבבה איזו מהירות

תודה רבה מויסס אולי נעשה שיתוף פעולה שיעורי ספרדית מודרכים בשני הפורומים פעם בשבועיים ביחד . מה דעתך ?

yaelgro

New member
מזל"ט על הפורום

אשמח לתרום בעיקר מידע על ארגנטינה, ועל בואנוס איירס בפרט, שכן אני גרה פה כבר שנתיים. יעל.

Litchi28

New member
מזל טוב! הגיע הזמן שיהיה פורום לחובבי היבשת

את הטיול שלי כבר עשיתי בשנת 2000 (ועוד טיולונצ'יק לפני 3 שנים) אבל הייתי מוכנה לחזור לשם שוב ושוב. אין ספק שכל מקום אחר שהייתי בו מאז לא משתווה ליופי, האנשים והאופציות שקיימות שם. מקווה שאוכל לתרום, למרות שאני כבר לא מעודכנת....

natyh

New member
תודה רבה יעל וליצי

נשמח לכל תרומה אפשרית לפורום: במאמרים, קישורים, הצעות יש כל כך הרבה לעשות, ובקרוב יצטרפו לצות הניהול של הפורום החדש הזה מומחים רבים , הפורום פתוח עבורכם להצטרף אליו כמומחים, כחלק מצות הניהול ולרעיונות לקידום האהבה ליבשת . וראשית כבר תודה על התגובות אני יודע שאינני חובב היבשת היחיד , אך תמיד טוב לקרא זאת , מעל דפי הפורום , את הפורום הזה לא יוכל להוביל אדם בודד בהחלט לא למשימה שהיצבנו לעצמנו, בנית ביית למטילים , לכן כל עזרה מידע קישורים תמיכה במידע ובכל צורה שהיא במטילים בכל מקום שהוא היא חיונית וזאת למדתי על בשרי במשך אלפי הק"מ בדרכים .. כל קישוור המלצה טיפ יתקבלו כאן בברכה,יש לכולנו הרבה מקום לעשות ולתרום . תודה רבה על נתינת הכתף בואו ונרים את הפרויקט הזה ביחד .

למעלה