ברוכים הבאים!

DDN

New member
אני יודע שצפויים לבוא

והאמת? קיוויתי שבסוף של ספיידרמן תהיה קריצה ל"נוקמים 2" (בקומיקס ספיידרמן הוא חלק מהנוקמים החל מ2004), אבל זה לא קרה (מה גם שספיידרמן שייך לסוני והנוקמים של קולומביה, או להיפך)

יש גם דיבורים על סרט של "איש הנמלה והצרעה" - שתי דמויות שאני די לא סובל מעולם מארוול.

או. . .. וכרגע חשבתי על דמות אידיאלית גם לסרט משלה וגם להצטרף לנוקמים 2 - הפנתר השחור.

nick at noon

New member
יש דיבורים על סרט הפנתר השחור

אני חושב שבגלל ההצלחה מארוול מעוניינים לעשות סרטים לכמה שיותר דמויות שעדיין יש להם את הזכויות לסרטים שלהם. שזה כולל את הפנתר השחור, איירון פיסט, דוקטור סטריינג' ועוד. גם דרדוויל אולי יקבל סרט חדש וישולב עם הנוקמים בעתיד כי הזכויות עליו חזרו לאולפני מארוול לפני כמה חודשים.

בעולם אידיאלי (לדעתי) אולפני פוקס וסוני יתאחדו עם אולפני מארוול ואז נוכל לקבל גם את וספיידרמן וולברין בנוקמים ובכלל גיחות זה בסרט של זה.

nick at noon

New member
יש עוד אחד שלא ציינת

באוגוסט 2014 אמור לצאת הסרט שומרי הגלקסיה, שמבוסס על קבוצה עם השם הזה ממארוול קומיקס. זה הסרט האחרון שיצא לפני הנוקמים. הצילומים עוד לא התחילו ולא ידועים לציבור פרטים על התסריט אבל ההנחה הרווחת היא שהסרט הזה יתקשר ישירות לסרט הנוקמים 2 מבחינת העלילה עם ת'אנוס.
חוץ מזה גם הכריזו רשמית על Ant Man שיצא ב2015, אחרי הנוקמים 2.
הענק הירוק 3 לא הוכרז רשמית, הוא רק אפשרי. אבל בטוח לא לפני הנוקמים 2.

אז סה"כ בלי לכלול את הענק הירוק, מדובר על 6 סרטים שניתן לצפות להם בשלוש שנים הקרובות. זה בהחלט צריך להיות מספיק כדי העסיק את הפורום וזה עוד בלי לכלול את הסדרה טלביזיה (שעדיין לא בטוח שתעבור את שלב הפיילוט)

Mor L

New member
תודה על המידע!

בתקווה שכולנו נעשיר אחד את השני

למעלה