ברוכים הבאים !!

DreamS_HunteR

New member
ברוכים הבאים !!

הנה סוף סוף נפתח לו פורום חדש, חדיש ומחודש על הזמרת החדשה והמעולה, אבריל לווין. אני מתאר לעצמי שאתם יודעים מי זאת אבריל, ואם לא, בהודעת הפתיחה תוכלו לקראות הרבה עליה. מקווה שתהנו בפורום ותפיקו את המירב, אדם בן שימול.

pitzky

New member
../images/Emo82.gif

מזל טוב על הפורום

ThE Fire GiRl

New member
בהצלחה בפורום אדם../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

בהצלחה בפורום ואני בטוחה שתיהיה מנהל טוב...(= חוץ מזה, אתה יודע בידיוק מה אני חושבת עליה.....

AndreaCorr ©

New member
סוף סוף!! מזל טוב!! ../images/Emo13.gif ../images/Emo168.gif

אבריל מלכה בהצלחה עם הפורום

MiCroZiP

New member
מזל"ט!!../images/Emo41.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo50.gif

בהצלחה עם הפורום! אני הולך להיות פה חבר קבע...

4667

New member
מזל"ט../images/Emo70.gif

סוף סוף פורום איכותי... :) מבטיח לבוא קבוע.

../images/Emo24.gif

מזל טוב על הפורום, טוב אני בטוחה שגם כאן תהיה מנהל מקסים ... ושכולם ידעו עם איזה בנאדם מדהים יש להם עסק! בהצלחה, שיפרח לך הפורום...אוהבת!

rotemami

New member
מזל טוף../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo50.gif../images/Emo23.gif

אני בטוחה שזה יהיה סבבה של פורום!!! אבריל השולטת!!!

speedy123

New member
ייייייייייישששששששששש!!!!!!!!!

איזה כיף סוף סוף!!!!!!!!!!!!!!!! עכשיו אני מבטיחה להיכנס כל יום!!!!!!!!!!!! אבריל הפ33ה!!!!!!!!!! ישששש אני מעושרת.

leeloo

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif כמה מתאים.... כמה מתאים..

אחרי שראיתי את ההודעה של מנהל פורום MTV על אבריל, על ההצפות אצלו עליה, היה ברור שזה רק עניין של זמן עד שיפתחו פורום רק לה... בכל מקרה שיהיה המון
ו-

למעלה