ברוכים הבאים

ברוכים הבאים

אני שמח, ביחד עם שותפי לניהול הפורום, נחום מרקובסקי, לחנוך את הפורום החדש "בנק מול לקוח". אתם מוזמנים להציג שאלות בנושאי בנקאות ומשפט ולהפוך לחברים קבועים ופעילים בפורום. בברכה, אילן גולדנברג, עו"ד

francie

New member
../images/Emo50.gif

הוספתי את הפורום ל My favorite תודה לאילן ולנחום על עזרתכם

../images/Emo50.gif ו- ../images/Emo49.gif לפורום החדש ...

הגיע הזמן להגביר את מודעות הציבור לשימוש בשרותי הבנקים. הבנקים בישראל משתמשים בציבור במקום שהציבור ישתמש בשרותי הבנקים.

ארו

New member
בהצלחה ומזל טוב !

אני מקווה שהפורום הזה ישמש כלי עזר ביד האזרחים, במאבקם (מאבקנו) מול אחד המוסדות החזקים והדומיננטים בחיינו - הבנק. שאו ברכה !

אחשל

New member
ברכת הבנקאי ../images/Emo13.gif

שלום לכם, כן, אני בנקאי גאה
! אני מברך על הפעלת הפורום הזה ומקווה שהוא ישמש אמצעי להרחבת הידע הבנקאי בקרב הלקוחות. אני מקווה גם, שלמרות הודעות מתלהמות (שכבר ראיתי כאן...), הפורום לא יהפוך לזירת ניגוח של הבנקים... הגיע הזמן שהלקוחות יבינו שבנק הוא מוסד עסקי למטרת רווח ולא גמ"ח
! לקוח נבון צריך לבדוק את העסקאות שהוא עושה, כמו כל עסקה אחרת! אני, ורבים מחברי, מכבדים כל פניה ובקשה של לקוחותינו, כאשר היא נעשית בצורה עניינית. קריאות כמו "הבנקים גנבים..." לא בדיוק יגרמו לנו לשקול בחיוב בקשה להנחה או הטבה
... אז חברים יקרים - כבדו אותנו בדיוק כמו שאתם מכבדים את המוכר בחנות מוצרי החשמל או הבגדים, את המוסכניק שלכם, את הרופא... אתם לא צריכים לאהוב אותנו, הבנקאים שלכם, אבל קצת כבוד אנושי לא יזיק...

למעלה