ברוכים הבאים??

ברוכים הבאים??

שלום חברים, אני מרשה לעצמי לחשוב בקול רם - תוך כדי הקשבה להרהורי ליבי אולי אדע לאן כל זה לוקח!! ואולי זה סתם רעיון שיחליף את הצ`אט הקולי (-: אני רוכב אופנוע (הפגם מולד ולמרות הקרנות להסרת המום, גרורות קיימות בכל הגוף - הרופאים טוענים שזה סופני) במהלך השגרה המשעממת של חיינו ובתקופות שהתגעגעתי לאותה שיגרה ורגיעה, דבר אחד תמיד נשאר איתן - אתם רבותיי, וגבירותי(כמובן). הידיעה שכשאתה אופנוען, אתה שייך לציבור שתומך ןמסייע אחד לשני בשעת צרה, בשטח, בכביש, ביום ובלילה, הייתה אמת צרופה. לא אחת העמדתי, לצערי, את האחווה במבחן המציאות - ותמיד - ת מ י ד שמחתי לגלות שהיא שם לצידי. אני רוצה לנצל את הבמה הזו ולהגיד לכם, אל תתנו למרובעי הגלגלים - שימורי הפח המנהלים בכבדות לקחת מכם דבר - לא את בריאותכם, לא את שמחת החיים, והכי חשוב לא את האדיבות - אנחנו מעטים, אבל מי אמר שמעט זה טועה - במקרה הזה הרוב שוגה, הוא לא יודע מה הוא מחמיץ, איזו הרגשה של גאווה לאומית. בכל פעם שאני יוצא לטיול שטח, בעיני רוחי רוכבים לשמאלי אלכסנדר מוקדון על XR600R ולימיני נפוליון על k.t.m.620 וביחד אנחנו כובשים את העולם, גם אם זה רק פעם בשבועיים וגם אם זה נמשך רק יומיים - זה שלנו !! אל תתנו לאף אחד לקחת את זה ממכם- תהיו חזקים! הרשיתי לעצמי לקרוא להודעה שלי ברוכים הבאים, כי החל מהיום אני רוצה לקבל אותכם בברכה אל העולם שלי - אז כמו שאמרתי ברוכים הבאים

Miss Mor

New member
נילחם באומץ לב ובגבורה רבה H-)

אנחנו מאחורייך בכל מילה ומילה אומנם אנחנו לא עם פגמים כמוך ואין לנו שום גרורות!!! טוב נו... אולי רק קצת.... :) וכמו שרבים וטובים אמרו : זה לא נורמלי להיות נורמלי אז אנחנו.... ;-) Miss Mor

לא במלחמה, בהיגיון

מהסיבה הפשוטה - שאנשי הארץ המובטחת שכחו על קיומו של האחרון ;-) ניסית פעם לדבר בשקט ובהיגיון עם מישהו חדור מוטיבציה לבצע טבח המוני? לוקח לו משהו כמו שלוש דקות להבין שאף אחד לא מקשיב לו, לא משנה כמה חזק הוא צועק, ועוד דקה להסביר לו שאפשר גם אחרת. ואם בנורמליזם עסקינן - אז לצערי גם בנושא זה הרוב טועה. מי קבע שהרוב נורמלי - ומי מגדיר את הנורמל? אבל אני שמח בחלקי, ללא תלות בהגדרות ``נורמליות`` כאלה ואחרות בואי נודה - מה מרגש יותר מהשתיים? שיהיה לך יום רגוע, שיגרתי או.... שיהיה לך יום מטורף - לא נורמלי - פצצה!!! בקיצור שיהיה לך יום מטורף

Miss Mor

New member
איפה נפלתי...

מי מדבר על מלחמה??? אנחנו אנשים תרבותיים, מאוד רגועים וחברותיים וגם אם נפעל בהיגיון... גם מלחמה שקטה זאת מלחמה, מה לעשות, לדוגמה ההפגנה שקרבה ובאה אני בטוחה שלא תהייה שם אלימות, והכל יהייה בהגיון אבל זאת מלחמה!!! המלחמה שלנו ובנוגע לנורמליזם... אתה לא יודע מי קובע את הנורמות??? זה אני, אתה, והוא וג`ינג`י קנגורו :) וכל עוד אתה חלק מאיתנו אתה... גם אם לא תודה בזה! יום טוב Miss Mor

למה הפסימיות? למה?

אני בעדך, אני איתך - לפחות במחשבה ;) אל תתני לי לעצבן אותך - אני לא ראוי לך :) תני לי לעבוד קצת בשביל להיות ראוי לזה. ולגבי הנורמות - אז אני גאה בשונות שלי, גם אם היא עולה לי בבריאות. את צריכה לנסות פעם את המתכון שלי, תרכבי על אופנוע ותתנדבי במד``א , נראה כמה זמן תחזיקי מעמד - לפני שתרצי להיות שונה מכל הבלאגן המטורף הזה שם בחוץ!!! ומכיוון שיום מדהים לא עושה לך את זה שיהיה לך יום סטנדרתי

Miss Mor

New member
אהמממ...

אתה אמרת שאתה לא ראוי לי וכשאני חושבת על זה... אתה צודק! :) אני אשתדל לא להתעצבן ממך ואנסה לקבל את השונות המוזרה שלך ובקשר למתכון שלך, בעברי כבר עשיתי משהו דומה לזה... מי שבא מהתחום הזה כבר רגיל לזה ראיתי מספיק בחיי ומה שלא הורג מחשל ו... דווקא טירוף עושה לי את זה אבל אל תגלה לאף אחד :) Miss Mor

יפת נפש ????

אני אהיה קצת עוקצני, מאיפה יש לך את החוצפה לשחק בחנות חרסינה? את כזו פילה - כזו שלומיאליות מאופקת !!! אני בשוק - גם את וגם חברך לעט stilgur, עד שסופסוף יש לכם במה, נתנו לכם מקום להופיע, להגיד את כל מה שיש לכם, אז אתם בוחרים לנהל דיון מאופק - יאללה לכו לפופוליטיקה- אתם צמד חוזרים בתשובה - תשתלחו, תתפרעו, תצעקו - ואל תמכרו לי את הסיפורי סבתא האלה, ``אני בן אדם תרבותי - (אלק) ``. בקיצור חברים, ולצערי לא יקרים במיוחד, חבל על נפח האיחסון שאתם תופסים בשרתי תפוז. אם אין לכם מה להגיד פשוט תישתקו - ואם יש אז תתעוררו ותגידו ושוב בברכת יום מטורף - ת ת ע ו ר ר ו

Miss Mor

New member
אם...

אני יפת נפש, אז עד הסוף אתה אפילו לא שווה תגובה!!! Miss Mor

stilgur

New member
נכון, אבל מה....(?)

קראתי והתפעלתי להפליא, הצלחת לעלות בי גאוות יחידה, כל הכבוד . העניין הוא כזה, קראתי, הוחדרתי גאווה, הבנתי שזה אנחנו (האופנוענים) מתאחדים כגוף אחד. אבל, לא הבנתי את העניין עם קופסאות הפח. מה הם לוקחים מאיתנו ? ואיך זה בא על חשבוננו, מעבר לדברים הרגילים של חוסר התחשבות בנו ? אבל ממש קבל סחטיין ותיסלם פעמיים, הבאת אותה באחלה ברוכים הבאים...

בלי מה.....סתם אמת צרופה

הרעיון הוא כזה - קודם תבנה את הפרט, לאט לאט ובזהירות תקשור אותו לפרטים נוספים מסוגו, בשלב מתקדם יותר תהפוך אותם ליחידה - חדורה בגאווה, מוטיבציה, אמונה והכי חשוב מטרה!! ורק אז, רק אז תראה להם את הדרך וכמה היא פשוטה. אינני רוצה להישמע כמו מהפכן, אבל כל הפיכה מתחילה בחלום !!! ימים יגידו ומעשים ידברו, אני מבטיח להישמע יותר ברור בהמשך

stilgur

New member
I think your full of shit :)

כאילו, אחלה, מגניב אבל... כמו שאמרתי מוטיבציה הוחדרה בי וכל הכבוד, העניין הוא שאין לי מושג מה המטרה שלך ולמה אני צריך לראות את עצמי כ``אויב`` של קופסאות הפח ובעליהן, שוב, מעבר לחוסר התחשבות הרגיל שלהן... אחלה, אבל אני לא רואה טעם ב``מהפכה`` שכזו, כי זה נראה לי סתם צורה שבה אתה מבדיל אותנו מכל השאר, אתה עושה מה שנקרא גזענות הפוכה (ראה ערך ``מת לחיות 3`` לדוגמא) ולדעתי זה פסול. אך ורק דעתי. תודה לך.

מכיוון שלא השארת לי ברירה....

אני כמעט חוזר בי, כמה עוקצני - על גבול המשמיץ למה? מה אמרתי שעורר כזו התקוממות? הלוואי ויכולנו לנתב את האגרסיה הזו לכיוונים אחרים. ובנושא קופסאות הפח - שאליו אתה מייחס, ככל הנראה, חשיבות עליונה - לא אמרתי שאתה חייב להזדהות איתי, גם לא להסכים - אבל אני כן רוצה שתפתח את הראש לדברים חדשים, לצורות חשיבה שונות, גם אם לא קונבנציונליות, גם אם מהפכניות משהו. הנה רעיון לדוגמא - בשביל ליישר את ההדורים - ביום מסויים להחליט שכל האופנועים חונים כמו רכבים על הכביש, כאשר כל אופנוע תופס מקום חנייה של רכב, נראה כמה זמן ייקח לאימבצילים שם למעלה להבין שכל דו``ג (דו גלגלי) הוא בעצם רכב פוטנציאלי, על כל המשתמע מכך!! אני בטוח שבעזרת מעט מחשבה כולנו נוכל להיות יצירתיים / זדוניים כדי שיכירו בנו וביתרונותינו בכל מקרה, ללא רגשי טינה, שיהיה לך יום מושלם

kle

New member
כוכב.....

מה זה כל רגש הקיפוח הזה??? על פי דעתי לכל כלי רכב יש את יתרונותיו כך גם למכונית שהיא מספקת גג - מחסה... ובטחון יחסי לגוף האדם - יותר טוב מאשר רכב דו גלגלי שלא לדבר על הגנה מפני מזג האוויר - גשם רוח וכו` מיותר למנות את יותרונותיו של הדו גלגלי... כולנו כאן חיים ביתרונות האלה אבל לי יש תחושה שהטענות שלך הם כנגד המנטליות של הנהג הישראלי באשר הוא וזה כבר עניין של החינוך בארץ ישראל

kle

New member
דבר נוסף ...

ההכפשות מיותרות אמביצילים?????? מי אלה? אשר שם למעלה? ולמה השפה כזו?

stilgur

New member
וכמו שאמרה מיס מור... אמממממ

? ? ? WHAT THE FUCK על מה אתה מדבר ? מה בעינייני המשהו שאני לא מבין מה הוא בדיוק ? אני חושב שאתה צריך להביט במראה (או כל צורה אחרת שתמצא לנכון להתבוננות פנימה) ולשאול את עצמך... למה אני מרגיש כל כך מקופח על ידי דברים שקורים בעולם ?! הרי העולם היה כאן לפני וסביר להניח שיהיה גם אחריי, אז למה אני כל כך מחרחר מלחמה ומבדיל את עצמי ואת אחי לרכיבה הדו גלגלית ? תראה יקירי, אני רוכב מזה שש שנים, עברתי כמה אופנועים וכמו כן גם כמה תאונות, חלקן באשמתי וחלקן לא, זה הסיכון והכיף שאני לוקח איתי כל פעם שאני עולה על צ`לסי, אני יודע מה רכבים מרובעים יכולים לעשות ואני גם יודע שאם אני אבדיל עצמי מהם ואנסה ``לנקום`` בהם כמו עקיפה מהירה, ``לחתוך`` אותם, לעבור להם בפול גז ליד ואף צמוד לחלון, אני יודע מה התגובות, עשיתי את זה, זה מגניב לאללה אבל זה רק מחדד ומחריף את ה``שנאה`` כלפי הרכבים הדו גלגליים ורוכביהם, אי לכך ובהתאם לזאת אני הייתי מציע שתהיה בן אדם ותתנהג כמו בן אדם ותנהג כמו בן אדם, וכמו שנאמר... ``ואהבת לרעך כמוך``. אני שוב מודה לך על כך שנתת לי הזדמנות לפרוק את עינייני בפרהסיה. ושלך ידידי, כן לך ! יהיה יום נפלא מלא אושר ובטיחות... אני ...

למעלה