ברוכים הבאים

Jack Sheppard

New member
אהלן .

זה ג'ק , מהקומונה . פורום? אממ..טוב , סבבה לנו . ברוכה הבאה לכל החדשים . לא , אנ'לא חדש ><

חדשה ^^

אני יודעת שכולם חדשים, אבל אני רוצה צומי
אז אני אציג את עצמי: קוראים לי יעל, 17, גב"ש הרמ....פרק 48 באנימה....במנגה אני לאט לאט מתקדמת...כרגע בערך 30-40 X: אני מאוד מאוד אוהבת בליץ. אני מנקצת לכולם לראות, שומעת את השירים של זה, ומנסה לצייר חרבות בשעות הפנאי(= בי"ס XD) באמת חשבתי כמה זמן יקח עד שיפתח פה פורום בליץ...איזה כיף ^^ אני רוצה שיהיה מחר ;.; אממ, אני מכורה קשות לסדרה אבל אני מניחה שכולם כאן כאלה אז סוף סוף אני ארגיש נורמאלית ^^" ו...זהו נראה לי... מקווה להשתלב ^^

dark max

New member
את גדולה!

יש לך עוד שנה ותוכלי לקנות חרבות... ולעשות קעקועים *מקנאה*... מאיפה השגת את המנגה? *0* גמאני בפרק 48^^, מחכה בקוצר רוח ל -49... אה, כן, ברוכבא!

אני גדולה X:

ואני בהכחשה. לא הוצאתי עדיין ת"ז. לא רוצה. אבל אני חייבת ;.; (פסיכומטרי <.<) פכולופן, את המנגה השגתי מהאינטרנט...אממ אסור לדבר על זה פה, נכון? ^^" ואני מחכה נואשות לפרק 59....הוא הולך להיות כ"כ טוב....(חסר להם אם לא -_-) וברוכה הנמצאת ^^

dark max

New member
באינטרנט זה מעצבן...

טוב, יהיה לי חצי סופשבוע להתעצבן XD

נכון

אבל לקנות זה יקררררר וכששקועים לא שמים לב לדברים האלה, תאמיני לי ^^ כמו אתמול שמצאתי את עצמי קוראת מנגה על המחשב בשעה 2-3 לפנות בוקר ^^"

JeeChan

New member
הייי ברוכה הבאה ^^

כן כולנו פה מכורים לסדרה ואני גם מחכה בקוצר רוח לפרק 49. זה סדרה כל כך טובה וכל פרק יותר טוב מהשני. שירים מעולים ^^ ולצייר חרבות זה מדליק. ואת בהחלט תשתלבי :)

אעע! זה אתה! *0*

אתה האיש הנחמד מ"יוצרים אנימה"! איזה יופי שאתה המנהל פה ^^ מזל טוב על הפורום! (ככה אומרים? P:) והסדרה הזאת באמת מעולה... הפרקים משתבחים מרגע לרגע שירים מדהימים *.* כולם נמצאים במקום של כבוד על האמפי שלי ^^ וחרבות זה באמת טוב... במיוחד בשיעור אנגלית D: ברוך הנמצא ^^

JeeChan

New member
תודה XD הו ^.^ אני איש נחמד XD תודה

גם אצלי הם במקום כבוד ^^

חח יש מצב

אבל הוא היה נחמד אליי במסר ששלחתי לו.... ואיתך לא דיברתי אז אני לא יודעת עדיין לגבייך...X: אבל אם את בפורום בליץ- בטוח שגם את נחמדה....מפה ^^

keep smiling

New member
האי. ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

התחלנו פרוייקט ליצירת סדרת אנימה ישראלית. את יכולה להצטרף כאן.

Jifannit

New member
הייתי שמחה,

נשמע מאגניב (*.*), אבל... א.מה אני כבר מבינה בזה? אני חדשה בעסק ^^" רק כמה שבועות (*אהמ*איילת צ'אןןןןןן*אהמ*). ב.אני יכולה לתרום לעסק כמו ש...עזבו, אין לי דוגמא טובה X___O בעסה =/

JeeChan

New member
כולם יכולים לתרום, בין אם זה סתם

בהערות פה ושם ובין אם זה לעזור בדיבוב, כתיבת התסריט, ציור, הנפשה וכו'. כל תרומה זה עזרה, לא חשוב איך =]

למעלה