ברוכים הבאים

lerontal

New member
ברוכים הבאים

ברוכים הבאים לפורום שיווק אתרים באינטרנט. הפורום מזמין את כל מי שחשקה נפשו לשתף במידע או לחפש מידע, כיצד לבנות את אתר האינטרנט שלו נכון או לשפר את האתר הקיים כדי שהגולשים הרלוונטיים לו יוכלו גם להגיע אליו. אנא שמרו על שפה נקיה והוגנות. בברכה, לירון

tchiyaa

New member
ברכות

אני בטוחה שיהיה פה מעניין, מסקרן ומשעשע חג שמח ובהצלחה תחיה

lerontal

New member
רעיון נחמד

מזל טוב על האתר קודם כל. הרעיון יפה מאד עם מספר הערות: - ברזולוציות גבוהות האתר הולך לאיבוד. - העיצוב מעט מיושן - להוסיף עמוד לינקים לאתרים עם ערך מוסף לגולשים שלך, זה יעזור לאתר חג שמח

ub65

New member
תודה, נסי להציץ שוב..

אני מנסה לשחק טיפה עם העיצוב, מה בדיוק הבעיה עם רזולוציה גבוהה?כמה גבוהה? מנסה שיהיה עיצוב פשוט בלי הרבה פירוטכניקה ופלשים. תודה .

lerontal

New member
הצצי שוב

אני מתכוון לכך שברזולוציה שבה אני צופה זה נראה קצת אבוד בדף. לא צריך פירוטכניקה ופלאש כדי שאתר ייראה טוב, אפשר להשקיע יותר בעיצוב, שימשוך יותר, ואני מניח שאתה רוצה שבשלב כלשהו האתר יגדל ויהפוך למעין פורטל, אז מראש אתה צריך להיערך לשלב כזה וליצור אתר שימשוך גולשים להכנס אליו, לפרסם בו, ולשלוח את הלינק לחברים שלהם. גלוש לאתרים דומים או פורטלים אחרים וקבל מהם השראה לעיצוב כי הרעיון שלך יפה ואין סיבה שהאתר שלך לא ימשוך גם ויזואלית.

ub65

New member
תודה על התגובה...

עשיתי טיפה שינוי בכפתורים. אני רוצה שיהיה עיצוב חלק ונקי. האמת אני ועיצוב לא הולכים ממש ביחד
אם יש לך רעיון לעיצוב מסויים אתה יכו לשלוח במסר הפרטי.. חג שמח!

מזל טוב לפתיחת הפורום!

אני שמחה על פתיחת הפורום והאפשרות לדון בדרכי שיווק באמצעות האינטרנט. כיום, תופס תחום האינטרנט מקום מרכזי בשיווק בכלל ובשיווק מקצועות חופשיים בפרט. האינטרנט עוזר לנו להמחיש את הלא מוחשי. ובינתיים, אפשר לקבל קצת טיפים לגבי פרסום חינמי באינטרנט עבור לקוחות אשר אינם משופעי תקציב?

lerontal

New member
תודה על הברכות

תודה על הברכות. אני מקווה שאכן הפורום ישמש נקודת מפגש להחלפת רעיונות והכוונה. קודם כל צריך לעבוד טוב על לינקים, מי יכול לשים לינק לאתר שלך ומי יכול לשים אצלך לינק באותה מידה. תחלופת הלינקים הזו היא מאד חשובה וגם אם אין אתר שעולה לך בראש כרגע, אני בטוח שיעלה בחג. בכל אופן כדי לתת כיוון נוסף צריך לדעת במה האתר עוסק. תודה וחג שמח

מזל טוב, ושאלה לי אליך

בימים אלו אני במשא ומתן על פתיחת חנות וורטואלית. ואני מתלבטת בין קנייה של "אתר מוכן" כלומר מובנה או מחברה מפתחת אתרים, או בניית אתר לפי דרישותי אצל בונה אתרים. בעיקר אני חוששת מכך "שאתקע" עם האתר אצל המפתחים. ושאלתי מה חשוב שיהיה בהסכם ביננו תודה

lerontal

New member
המלצה

שלום לך. תראי, לרוב המחיר בין אתר מוכן שאת קונה מחברה לבין אתר שיפתחו לך במיוחד הוא הבדל די גדול ולכן יש פה גם שאלת תקציב כמובן. אם בכל זאת תחליטי ללכת על אתר מוכן, עליך לוודא שאת מקבלת את האפליקציה לידייך ולא משלמת רק לשימוש, כך שגם אם תרצי יום אחד להפסיק את העניין, תהיה לך את מערכת השליטה, וניתן יהיה להתקינה לאחר מכן על כל שרת שתבחרי. עלייך לוודא שבכל זמן נתון יש לך גישה לכל הקבצים, אני לא מציע לאחסן את האתר בשרתי החברה בה את רוכשת את המערכת, זה גם יגביל אותך. היתרונות בבניה לפי דרישה זה קודם כל כמובן שאת מקבלת מה שאת מבקשת ולא פחות או יותר, זה פחות מוגבל בעיצוב, וזה שלך בסופו של דבר. בהצלחה

למעלה