ברוכים הנמצאים

doolik

New member
ברוכים הנמצאים

חזרתי מחופשה נהדרת בניו יורק, ששפעה פרחי אביב בכל חנות ובכל פינה, ורק בגלל שמצלמתי המשוכללת הכזיבה אין תמונות.... רציתי לדווח על טרנד מקסים בחנויות הבגדים והמסעדות של ענפי דובדבן פורחים בוואזות זכוכית גבוהות או אגרטלים שחורים בהשראה יפנית ומראה אביבי שמשמח את הלב. בגלל שעכשיו חוגגים ביפן את פריחת הדובדבן בפסטיבלים אין ספור- זאת היתה מחווה אסטתית מחממת את הלב מצידו השני של העולם. ועכשיו, רציתי להתייעץ איתכם: מה דעתכן על פרחי משי? אני יודעת שזה לא זה, אבל הם מגיעים לאיכות גבוהה למדי ומבחר מעורר קנאה.

taltal ben zino

New member
שלום :)

אז כמו שאת רואה אני חדשה כאן.. :) אני שמחה שנהנת בניו יורק אהבתי שיש הרבה פרחים בכל מקום ובכל פינה.. מזכיר לי קצת את הולנד.. ולשאלתך- לדעתי אין כמו פרחים חיים זה הדבר.. אבל כיום מיצרים פרחים מלאכותים ברמה מאוד מאוד גבוה.. במיוחד פרחים מסיליקון שיש להם הרבה יתרונות ומע חסרונות אם בכלל.. בכל זאת אני עדיין מעדיפה פרחים חיים זה הכי יפה בעולם :)

goldfish11

New member
פרחי משי? תלוי למה...

לדקורציות מסויימות זה אחלה. לדוגמא - לליפוף סביב מוט וילון או לזר עגול לדלת כניסה כמנהג הגויים. לאגרטל? רק אמיתי.

didosh3

New member
אכן, תלוי למה...

למשל, הכנתי לאימי מתנה לפסח, אגרטל זכוכית מיוחד עם 3 ענפי לאקי במבוק(חי) בתחתית חלוקי נחל. בין הלאקי, שמתי ליליות אמיתיות לחג, ואח"כ כשנבלו, שמנו ליליות ממשי. עדיין יפה, פשוט מחזיק יותר מעמד עם הנכדים.....

למעלה