ברית מילה

doron1955

New member
ברית מילה

לאחרונה הוצג בטלוויזיה מקרה קשה של התעללות במשפחה צילומים מטקס ברית המילה של המשפחה הובאו כדוגמא לאיך הכל היתחיל כרגיל ברקע אפשר היה לשמוע את צווחות התינוק זה אולי קשה מאוד לעכל אך ברית המילה היא הקדמה מאוד מאוד משונה והיא עצמה עומדת בכל קריטריון של התעללות בזמנו נכתב כאן ספר שסקר את הרעיון של חיתוכים באברי מין להלן http://www.gonnen.org/britmilabook/index.shtml

yocmm

New member
מה הקשר?

השאלה האים לבצע או לא ברית מילה (ואים כן, ע"י מי), מעניינת, אני מניח, הרבה הורים חילוניים. אולם, הקשר בין זה לבין נושא הפורום, קלוש. יוסי

doron1955

New member
כן זה קשה בהתחלה להבין

הקשר כפי שיסתבר ככל שמתעמקים בנושא האומלל הזה אינו קלוש הבעייה שדיבור מפורש עלול להכאיב ארמוז בכך שברית מילה בדרך כלל ולרוב נעשת ללא הרדמה וללא אילחוש חשוב לרבנים שהתינוק יצעק כי בכי של התינוק פותח את שעריי שמיים זמן הבכי והייסורים של התינוק הוא זמן מצויין לבקש בקשות יש תינוקות שיכולים לספוג ברית מילה בקלות יותר אך ההיסטוריה מראה שמי שהכאיבו לו ירצה להכאיב הלאה אני מבקש להראות שהתעללות שלנו הילדים מתחילה כבר בגיל 8 ימים ואנו כחברה נותנים דוגמא רעה ואף פושעת

yocmm

New member
זו דעתך

אתה בהחלט מוזמן להביע אותה, ולהגן עליה, אבל זה לא המקום. כפי שאתה בוודאי יודע, ישנו פורום מיוחד לנושא. אני מבקש להעביר לשם את הדיון. אים יש לך משהו נוסף שהיית רוצה לומר לי בנושא, אתה מוזמן לפנות אלי במסר פרטי. יוסי

למעלה