ברכות חמות לפורום החדש

יש הרבה סוגי שמנים../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

אתריים,יש בערך 200 סוגי שמנים,אבל בשמוש רק 60 שמנים , השמנים עוזרים מבחינה נפשית רגשית מנטלית,ופיסית,זה עולם של קסם,לכל בעייה יש פתרון, יש שמנים שיש בהם עוצמות מסויימות,ולכן צריך לדעת את המינון הנכון,ולהשתמש בשמנים באיכות רפואית,מאחר ודרך ההרחה הכל נכנס לריאות,ובעיסוי הכל חודר לעור. קראתי ,והבנתי שיש בנות נהדרות בפורום,ושמפרגנות,זה תורם מאוד. ובמה עת עוסקת,ריביקי? אשמח לשמוע. תודה
. אביבה.

ריביקי

New member
אני עוסקת בהנהלת חשבונות ../images/Emo103.gif

אבל אני מאוד מתעניינת בתחומים שונים של רפואה אלטרנטיבית. עשיתי רייקי, והייתי אצל הילרית, ואני עושה הילינג, וקראתי ספרים על הפאנג שואי, אני חושבת שהרפואה האלטרנטיבית מאוד עוזרת ומתפתחת עם הזמן וזה טוב פעם הייתי עושה מדיטציות אבל בתקופה האחרונה פחות וחבל אבל אני התחיל שוב זה בריא לנפש.

היי ריביקי,../images/Emo24.gif

צפיתי בטלויזיה,וישראל במקום 19,גם טוב. בטח את כל היום מתעסקת עם מספרים,ולא משעמם לך.את אוהבת את מה שאת עושה? שמחתי לקרוא שעשית רייקי,זה נהדר,לדעתי כמעט חובה שכל אחד יעבור את החוויה הזו זה פותח את צקרת הלב. את עושה טיפולים עם הרייקי? רייקי גורם לשינוי בראייה ,רואים פתאום דברים אחרת. וזה פותח את כל הערוצים ,נכון?איזה שלב ברייקי עשית? גם אני מודה,לא עשיתי המון זמן מדיטציה,וזה ממש חבל,אבל אחרי שמדברים על זה יש צורך כזה פתאום לעשות מדיטציה. לילה טוב ולהשתמע
. אביבה.

omnes omnibus

New member
שבוע טוב!

בדרך כלל אני יותר צופה ממשתתפת, אבל נכנסתי בעיקר כדי לברך על הפורום החדש. בהחלט במקום! הנושאים הנידונים כאן מוכרים לי היטב, והייתי במרבית המצבים שאתן מתארות כאן. שיהיה בהצלחה!

ברוכה הבאה../images/Emo13.gif

ואת מוזמנת גם להשתתף , כל אחד תורם את חלקו , וזה מה שכל כך יפה כאן .... ותודה רבה על הברכות

למעלה