ברכות לפורום החדש

LINK42

New member
ברכות לפורום החדש

חזרתי לפני מספר חודשים מסין ואהבתי כל רגע.
התארחתי כחודש בבי"ס לאומנות לחימה בכפר נחמד ליד יאנגשאו והיה מרתק לראות את הנופים המדהימים של האזור ולחוות את התרבות הסינית.
פגשתי אנשים נחמדים עם רצון ענק לעזור ועם תרבות ומנהגים אחרים כגון יריקות , דיבורים בקול רם מבלי לחשבן לסביבה , אכילה עם השמעת קולות - בקיצור כמעט כמו אצלנו אבל משום מה קיבלתי את זה בכייף וסקרנות.
הטבח בבי"ס היה יוצא כל בוקר לשדות ולמטעים בסביבה וחוזר עמוס בירקות ופירות והאוכל היה מדהים וטעים.
השילוב בין הישן (בתים כפריים ללא מים בבית רק עם משאבה בחצר) לבין שיא המודרניות.
השימוש בתחבורה הציבורית הוא חוויה בפני עצמה בעיקר לאור העובדה שמעטים מהם דוברי אנגלית ואני לא דובר סינית...
ההרגשה המדהימה של לגלות את סין ע"י זה שפשוט עזבתי את כל המוכר והידוע ונתתי למקום להכתיב את הקצב , השפה , הטעמים....

freearth100

New member
איזה יופי

בדיוק התחלתי ללמוד סינית
.
המון בהצלחה לפורום החדש!

מאיה

אם יש לך מקורות טובים ללימוד סינית את מוזמנת לחלוק

זו משימה לא קלה כמו שאת כבר בטח יודעת :)

נשמע ביקור לא שגרתי ומעניין

מעניין איך הגעת לכזה מקום. נשמע שהיה חווייתי מאוד.
קיבלת המלצות על הביה"ס או שמצאת אותו לבד? מנוסה מהארץ אני מניח באמניות לחימה?
&nbsp
המנהגים האלה נפוצים בכל סין. יש בהם מן הקסם לפעמים אבל בסיטואציות מסוימות זה ייראה למערבי הממוצע כמו גסות רוח ובהמיות נוראיים. אני מאמין שצריך איזשהו משהו באמצע (כמו תמיד).

LINK42

New member
ביקור לא שגרתי ומאד חוויתי

יש לא מעט בתי ספר לאומניות לחימה מכל השיטות (אני מתאמן בטאי צ'י) אשר מארחים (בתשלום כמובן) תלמידים מקומיים ומכל העולם.
הרעיון שלי היה שילוב של בי"ס שכזה שכולל אירוח מלא וממוקם באזור גאוגרפי מרתק כך שבסופי שבוע כאשר אין אימונים ניתן לשכור אופניים ולטייל באזור.
לאחר חיפוש קצר באינטרנט יצרתי קשר עם כמה בתי ספר שכאלו באזור יאנגשאו. החלטתי שאגיע למקום ואבחר אז זה שהכי מתאים לי.
לבסוף החלטתי להישאר בבי"ס שנמצא בכפר המרוחק רק חצי שעה ברגל מיאנגשאו כך שתמיד היה אפשר לקפוץ "לעיר" לביתי קפה נחמדים , קניות ,מסעדות...וגם לשלב אימון בבי"ס באוירה כפרית ורגוע ולחיות בין המקומיים.
מאד ממולץ וכמו שנאמר - "לא שיגרתי ,מאד חוויתי ומעניין"

LINK42

New member
היי נעמה

מצורף הקישור לאתר של הבי"ס. באתר מפורטים המחירים לפי התקופה שתרצי לשהות שם.
באתר יש המלצות למלונות בסביבה שאפשר לשהות בהם ( הם יותר מפנקים מהבי"ס )
ומאנשים שפגשתי הם מאד היו מרוצים מהם בעיקר מ - COSY.
בהצלחה
http://masterfutaichi.com/

למעלה