ברכות

ברכות

אומנם באיחור מסוים מבחינתי אבל איך הפיתגם אומר יותר טוב מאוחר מאשר בכלל לא . אני אמא לשני בנים אם ליקוי למידה הפרעות קשב וריכוז לצערי זרקו אותי לים (ואני לא יודעת לשחות ) אבל כמו כמעט כל אמא יהודיה נלחמת כמו לביאה על כך ולהוכיח למערכת בתי ספר וכו` שהבן שלי הוא הוא הכי בעולם ואני מאמינה בו וביכולות שלו אבל לא היה לי עם מי מהצד של בית הספר רק שתבינו לגבי מוסד זה שנקרא בית ספר זה מקום אשר לומדים בו והמורים אמורים לעזור לילדים לקדם אותם ולהדריך בהתאם את ההורים. אבל מה לעשות לצערי ועל בשרי למדתי שלא כך הם מתנהגים . והסיבות הם מרובות : 1. אין להם חשק לעבוד קשה וביחוד עם ילדים לפי הבנתם המצומצמת `` חריגים`` (לי אישית יש בעיה עם ההגדרה ועם הכנסת אנשים לתוך שבלונה ) אבל מה לעשות החברה מוגבלת מבחינת הידע כל מה שעל המורה לעשות לקרא קצת יותר חומר ולהתאמץ יותר ולרצות לתת אהבה והבנה לילדים בכלל ולילדים שלנו בעיקר. 2 אני חושבת שגם משרד החינוך מאוד מאוד מוגבל , הבירוקרטיה וכל מיני המילים היפות שהם מנסים להיסתתר מאחוריהם וזה לא מצדיק את הנזק שהם גורמים לאוכלוסיה כל כך גדולה (רק שתבינו פעם חשבתי שרק הבן שלי כזה ) הם ילדים ואנשים מקסימים נהדרים רגישים ובקיצור בשני מילים הכי והכי חשובים ב נ י א ד ם וזה כולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם שוכחים , שבתי הספר לצערי נהפכו לבית חרושת לציונים ולא יותר , צר לי שאני כותבת דברים מאוד קשים לגבי המוסד שהיה בעיני לגמרי משהו אחר , משהו קדוש , מורה של פעם היה איכפתי היה לו חשוב שתצליח , איך פעם בזמני מורה לאנגלית אמר לי , הצלחה שלך זאת הצלחה שלי כמורה . איפה איפה קימים מורים כאלו היום. בנוסף גם קופות החולים אין להם אפשרות לעזור איך פעם נאמר לי בבית חולים שערי צדק תעברי דירה לירושלים (ואני חיפאית) אז היגענו לתעשיה הפרטית , שהיא תעשיה , ותיסלחו לי שאני בוטה לגבי ההגדרה לכול הגופים והמכונים הפרטים , תעשיה , אבל פה צריך הרבה ו ה ר ב ה מאוד כ ס ף ולמי שאין , פה מתחילה הבעיה. יש לי עוד הרבה מאוד מה לתרום ומה ללמוד מכם חברי , אני מאחלת לכולם הרבה מאוד סבלנות , מפני שצריך וגם תמיד אבל תמיד הילד שלכם הכי הכי שבעולם טיפ ממני תנו אהבה ואז גם באיזהו שלב גם תקבלו תמורה ותתנו מעצמכם . יש הרבה מאוד אנשים שמתבישים שיש להם ילדים כאלו אז לא להיתביש תכתבו ואני מאוד שמחה שיש פורם כזה מבורך אז בוא נבטיח שלפחות פה נחזק אחד את השני , נעזור אחד לשני בכדי להצליח בדבר הכי חשוב לגדל ילדים שמחים ומאושרים , ובקיצור לעזור להם ולנו לגדול ולגדל אזרחים טובים . אז בנתים בייייייי המלאך בלבן

dor43

New member
להמלאך בלבן - לא להיות כל כך פסימיי

להמלאך בלבן - לא להיות כל כך פסימייים אני היתי ``חריג`` כזה לפני זמן רב מאז למדתי באוני` ועבדתי בהצלחה מספר שנים במה שאת קוראת תעשיה כיום עברתי למחשבים ואני משתדל בפורום הזה להידהות לתת תמיכה ויעוץ. ראשית בילדותי לא היה מודעות ליקוי למידה הפרעות קשב וריכוז והיו שני אפשרויות להיות בכיתת הרגילם ולסבול השפלות ודמוי ירוד לבין להיכלל בין מפגרים ולסבול השפלות ודמוי ירוד כך שבחירה היתה בין רע לרע יותר. קיום יש מודעות ואפילו תמיכה כספית על פי חוק של הרשות המקומית כמו כן מרכזי טיפול לשם מגיעם גם אנשים טובים!!! יש כזה בטירה שם עבדתי בהתנדבות והוא טוב. גם בזכרון יש מכון של רשות והוא טוב. לגבי מכונים הפרטיים עקר העלות נובעת ממיסים של הרשות וממשלה בגוב של כ- 55% . אנני מתכוון להישמה כמטף לי יש שני בנו אחת בכיתה א` יש לי פחדים שיהיו כמוני או יותר נכון יעלצו לעבור מה שאני עברתי ישמור האל ואניי חלוני חרד... אז חזק ואמץ אך את לא אשמה גם חברה קיום מנסה לעזור לא תמיד יודעת איך... דור43

לדור 43

שלום לך דור 43 נעים לי מאוד להכיר אותך ועוד יותר נעים לי שיש תגובה למה שכתבתי ובעיקר מאדם עם ניסיון אישי. אני מאוד לא פסימית אוי לי ואווי לבן שלי הקטן בן 14 עם היתי פסימית הוא לא היה מגיע למה שהוא הגיעה. אני פשוט ציינתי עובדה מצערת של חלק קטן מאוד של סבל לילד לי ולמישפחתי. אני כמובן לא סיפרתי את כל השבעה שנים אשר עבר עלי ועל ילדי . כמו כן לא סיפרתי על הבן הגדול בן 28 סטודנט היום אבל מה הוא עבר ומה המערכת (הבית חרושת לציונים ) שלא נתנה לו כלום .והוא דיסלקטי כמובן שבזמנו לא היו כלים ומודעות כמו היום כל מה שהוא הגיע זה בזכות עצמו וכל הכבוד . הוא פיתח לעצמו טכניקה ללמידה ואסטראתגיה לפי אינסטינקט ולא לפי איזה מידע והדרכה של איש מקצוע רק אחרי בדיקות של בני הקטן הלך לעשות איבחון והמאבחנת היתה בשוק איך עשה בגרויות עם דיסלקציה כל כך קשה . ולכן טוב במיקרה שלו הפיתגם אין דבר העומד בפני הרצון. הולך לו מאוד אבל מאוד קשה לאורך כל הדרך אבל הוא בוגר ומבין שהיום בלי תואר אקדמי אין מה לעשות בחברה שלנו . אתה כותב לי בקשר למרכזי טיפול אני קיריתית ואני ניסיתי במקום מגורי לטפל בבן הקטן ונאמר לי אין לנו מספיק מורים העיריה לא מקציבה מספיק כספים למכונים יש מלא ילדים והבן שלי לא היחידי שם הייתי מביאה אותו פעם עד פעמים בשבוע אני לא צריכה להסביר לך שזה טיפה בים לגבי סוג וטיפול צריך כל יום מורה מיוחד לליקוי למידה (והם יודעים לקחת הרבה מאוד כסף) פרטי כמובן כמו כן הילדים צריכים חיזוקים פסיכולוגים וקופות החולים לא מכירים בהוצאות ושזה פעם בשבוע במשך כמה שנים זאת הוצאה גדולה לאנשים בעלי הכנסה קטנה .ולפעמים צריך תרופות ואז נכנס עוד גורם הפסיכיאטר. בקיצור חבל על הזמן דור עדיין בבתי הספר הילדים הנ``ל נקראים חריגים יש עליהם סטיגמה והדרך עוד ארוכה לכן עם יש לך כל מידע ולא קשה לך אנא ממך תיכתוב לי ואני מודה לך מראש על מה שעזרת לי עד עכשיו ועם תוכל בעתיד אני אסירת תודה לך ולכל מי שיכול לתרום לעוד אינפורמציה אני מוכנה ללמוד איך אומרים מכול מלמדי השכלתי . המלאך בלבן

למעלה