ברכות :)

royritter

New member
ברכות :)

ברכות לכל הצנחנים על הפורום החדש! אורי, כל הכבוד, אחלה פורום. בהצלחה והרבה מצטרפים. רוי ריטר Skydive Eilat

אני מאוד שמח לראות אותך פה ../images/Emo24.gif

הי רוי תודה על הברכות, לכל מי שלא מכיר רוי הוא המדריך צניחה הראשי של מועדון הצניחה Skydive Eilat. מקצוען מאין כמוהו עם אלפי צניחות וניסיון ששווה את משקלו בזהב. רוי, אני מאמין שנוכחותך פה תוכל לעזור לצנחנים להבין את משמעות הספורט והרצינות שיש להתיחס אליו, אולי גם תוכל לעזור לאלו שעדיין לא צונחים להבין לאיזה ספורט נפלא הם נכנסים. בברכת שמיים כחולים אורי

adizohar

New member
מבצעים חדשים

הי רוי ולכל הצנחנים החדשים והותיקים, זה המקום למסור ולהודיע על מבצעים חדשים בנושאי צניחה. עדי

mindcool

New member
בוגי באילת ?../images/Emo72.gif../images/Emo149.gif

תגיד רוי,מתי אתה מארגן כבר איזה סופשבוע בוגי כמו בימים הטובים? סופשבוע עם קפיצות מטורפות, מבנים של 12 איש משני המטוסים, Hit N´ Roll טקילה, ברביקיו בנוסח הקבוע והכי חשוב..... מסיבת לילה עם קריוקי ואלכוהול!!! אם תשאל אותי, אין דבר יותר מגניב ממסיבת צניחות באמצע המדבר! שמיים כחולים דן מרדכי A-37509

SkyEye

New member
טעית, אצל רוי זה לא ../images/Emo72.gif זה ../images/Emo48.gif

צניחת הטקילה בהחלט זכורה לטוב עוד מימי שדה תימן
ונחמד מצידך ששמת תמונה שגם אני מופיע בה
רון

FlyBaby

New member
עכשיו יש גם../images/Emo72.gifוגם ../images/Emo48.gif

הבר נפתח ובירה לא חסר!

mindcool

New member
שדה תימן ?

זו לא התקופה של Free Skies ? שמעתי שהיו הולכים שם הרבה צחוקים, על האש עם מנגל בערבים והרבה פטריוטיזם בקטע של צניחה חופשית. היית שם ? אתה כבר צנחן ותיק, הא? איפה אתה בתמונה? Blue Ones Dan

תעמיד מים

הלו ריטר, תעמיד מים!!! יום שישי קובי דורון והח"מ נוחתים אצלך...ד"ש לנויה.

royritter

New member
../images/Emo154.gifסופשבוע משוגע...

שלום אלדד, שמח לשמוע שאתם מגיעים. במקום קפה יחכו לכם אזני המן וטקילה... הולך??? להתראות, רוי

למעלה