ברשותך איל אני רוצה לדבר על אטלנטיס

ישלישם

New member
we are the world, we are the childr

שלום לאיל ולכולם, ושבוע טוב, בהשראת הסרט "ביג"... ... יש בתוכנו ילד, והילד הזה הוא אנחנו, כמה מקום, באמת, אתם מפנים עבורו ביום-יום? מהילד הזה, נובע הכל- לטוב ולרע; ככל שאנו נתייחס אליו ברצינות, כך חיינו יעלו על נתיב ההצלחה, האינדיוידואלית לנו, ככל שפחות נכיר בערכו, במה שאנו מרגישים, כך - להיפך מזה. אז בואו נבחר לאהוב את הילדים שהם אנחנו - כי... "...we are the world" בברכת האהבה המחברת עמוק בין כולנו.

תחשבו חיובי,יהיה חיובי!../images/Emo16.gif

שלמות עצמית היא אכן דבר מאוד חשוב. אני מאמינה שכל אדם באשר הוא צריך להאמין בעצמו ולאהוב את עצמו קודם כל... בכל דרך או נתיב שאנו בוחרים בחיים...כמה שזה ניראה לפעמים גדול עלייך בכמה מידות... אל תאמר/י אף פעם "אני לא יכול/ה"... אלא "אני יכול/ה!!!","אני מסוגל/ת"!!!,"רק אני שולט/ת בחיי!!!" כל אדם הוא מיוחד,לכן לכל אחד יש אור פנימי תמיד יש ללכת בגישה חיובית,ולחפש את האור שבך... לראות את חצי הכוס המלאה! לשמוח בחלקך ורק אז...להתחיל לחיות. אני יודעת שזה אף פעם לא קל,שזה המון עבודה עצמית,ומאוד מאוד חשוב באיזה סביבה נמצא האדם. שכן...לפירגונים,ומילה טובה יש כח מאוד חזק. תמיד יהיו אנשים שלא כ"כ יחבבו אותכם... אבל אל תשכחו שתמיד יהיו האנשים שאוהבים אותכם כמו שאתם ושיהיו מוכנים להושיט לכם יד.. וגם אם לא,אז תמיד יהיה את הקול הפנימי בתוככם...תקשיבו לו!!! מה שלא יהיה.... אל תתנו לאף אחד לערער לכם את הביטחון. האמינו בעצמכם!!!! זה יסלול דרככם לאושר אהבה והצלחה...

איל באש

New member
../images/Emo6.gifהילד הזה הוא אני

כל פעם שאני מביט במראה אני רואה אותו מחייך, כן, מבעד לעיניים. שם עמוק עמוק בפנים, הוא גר לו. משחק עם החיים, צוחק על החיים, נהנה מהחיים, חוקר את החיים, מגלה את עצמו, ואת העולם. כל פעם שאני מביט במראה ושוכח, עצוב ולא זורח, הוא מחייך אלי, ואומר לי : "היי אנחנו שניים אתה אף פעם לא לבד, בא ותשחק איתי, בא נשתעשע, בא נצחק ונשתגע". כל פעם שאני נותן לו חופש להחליט, לבחור, ולנווט, הוא עושה זאת בדרך מדהימה בהחלט. הוא הילד שבי לעולם, ואני אותו מטפח, נותן, ולא שוכח. הוא הילד שבי כמו כולם, איזה כיף שאני מתחבר אליו כל הזמן. הוא הילד שבך, תן לו יד, תן אהבה. הוא הילד שלך אף אחד לא יקח אותו מליבך . בהמון אהבה איל באש

אמת

א - אמונה - האמן בעצמך, ביכולתך, במוצר שלך. מ - מעשים - לא מספיק להאמין, לשבת, לדחות- צריך לעשות,לפעול,ליצור. ת - תפילה - אנחנו סך הכל בני אנוש, עלינו להתפלל לעזרת אלוהים.

אמת-בשבילי היא:../images/Emo9.gif

א- האות הראשונה באותיות העבריות. ת- האות האחרונה באותיות העבריות. מ-האות ה13 בין האותיות העבריות. זהוא צופן שאיתו ניתן לברוא מציאות. האם שמעתם על בריאת הגולם מפרג? יצרו אותו בעזרת צופן א - מ- ת וכשהגולם קם על יוצרו היו צריכים להרוג אותו. כיצד? פשוט הורידו ממנו את האות א' ואמת הפכה למת. א' היא אות שורשית היא מצינת את השורשיות שבאדם. מ- היא אות של זרימה אות של חסדים אות של מעלות. ת- היא אות שמתחברת אל הרגשות. בסך הכל לדעתי ניתן לפרק את המילה לפחות 72 פעם אם לא 1800 פעם לפרושים שונים. בהצלחה

ישלישם

New member
רק לאהוב

אני מחזקת את דברייך. לחיי האהבה העצמית! לפעמים זה קשה, אבל זה האתגר שלנו, להציף את העולם באור שבתוכנו. "במקום שיש אהבה אין שום דבר אחר" בברכת האהבה המחברת עמוק בין כולנו.

גישה חיובית היא יחס שמניב

גישה חיובית היא יחס שמניב תגמול עצום. גישה חיובית משפרת את היחסים שלך , הופכת אותך לאדם מאושר יותר. אם תחשוב שאתה יכול - אתה יכול. חשוב חיובי , שחרר את מוחך ממחשבות שליליות. השלילה והפחד עלולים להיות נבואה המגשימה את עצמה. אם אתה חושב שתצליח - תצליח . אם תחשוב שתפסיד - תפסיד, שכן ההצלחה או הכישלון- תלויים במחשבה. הכול מתחיל ונגמר אצלך בראש. אתה מה שהינך, ונמצא במקום בו אתה נמצא, בשל מה שמכיל מוחך . אתה יכול לשנות את מהותך ומיקומך על ידי שינוי החומר שנכנס לתוך מוחך. (זיג זיגלר)

../images/Emo142.gif בנימה זו,נראה לי מתאים,

ל...שיר האומץ / ר' קיפלינג אם תחשוב כי תיפוך,כבר נפלת אם תחיה בלי היסוס וניצלת, אם תרצה לנצח ותאמר לא אוכל הן ברור שבחרת בקל שבקל. אם תאמר כי תאבד,הן תאבד בוודאי, כי כל איש בעולם התוסס והחי הרוצה להגיע לתרועת הניצחון לא יגיע אליה בלי תרועת הרצון. זהו חוק עולמים לנמשל ולמושל ופשוט הוא החוק ואיתן מברזל: החלט כי תוכל - רצונך אז מושל עליך יגן חוק איתן מברזל. מלחמות החיים לא תמיד מבקשות את האיש החזק וכתפיו הנוקשות אם יתמיד, אז תמיד ינצח בכל רק אותו אדם החושב כי יכול. בוודאי כבר הביאו שיר זה לקריאה - אבל תמיד טוב לקרא אותו שוב ושוב.......

איל באש

New member
../images/Emo42.gifשורה תחתונה

אנחנו יוצרים את המציאות של עצמנו יום יום שעה שעה ולכן יכולים גם לשנות. בהמון הסכמה ואהבה איל באש

ישלישם

New member
והילדה הזו, איל...

והילדה הזו, איל, היא אני... לפעמים בא לי להישאר בפנים ולא לצאת... כי יש כאלה שמזכירים לי את הפחד להיות ואז אני שואלת את עצמי להיות או לא?! אבל פשוט קשה לסרב לחיים אחרי שטעמת מהם... אחרי שנתת לעצמך ולו פעם אחת ל ה י ו ת באמת... cause indeed ... we are the world are the children בברכת האהבה המחברת עמוק בין כולנו בארץ הילדים לעולם לא נפסיק להיות

יצירתיות באנרגיה של הילד

יצירתיות מייצגת את ההתחברות המופלאה של האנרגיה הבלתי מרוסנת של הילד עם היפוכה הגלוי ואויבה - חוש הסדר, שכופה עצמו על התבונה הממושמעת של המבוגר. (נורמן פודהורץ) הילד הוא יצירתי , כי הוא שואל , הוא חוקר ואנו בטפשותו עוצרים אותו , מרסנים את אנרגית החקר שלו הוא שואל : אבא למה? כך הוא חוקר,שמח, מגלה את העולם ואנו בטפשותנו בולמים אותו, משתיקים אותו . נכון,כדברי איל, להתחבר לילד שבנו, לתת לו יד , באהבה .

אושרת3

New member
ברשותך איל אני רוצה לדבר על אטלנטיס

האם באמת היתה קיימת ומה היה שם ואיך זה מאוד מענין אותי . כל מי שיודע אשמח לקרוא

לראות את חצי הכוס המלאה../images/Emo48.gif

האם הסתכלת במראה היום? מה ראית? מה הרגשת? האם אהבת את זה? אם יש לך מזון במקרר בגד מעל גופך גג מעל ראשך ומקום לישון בו, אתה עשיר יותר מ 75% האנשים בעולם אם יש לך כסף בבנק אם יש לך כסף בארנק אם יש לך כסף קטן אתה נמנע בין ה 8% העשירים בעולם אם התעוררת הבוקר יותר בריא מחולה אתה מבורך יותר מ 1,000,000 אנשים שלא ישרדו עד סוף השבוע אם לא חווית אף פעם את סכנות המלחמה... את בדידות הכלא.... את זוועות העינוי... או את ייסורי הרעב, אתה יותר טוב מ 500,000,000 אנשים בעולם אם אתה יכול לגשת לבית התפילה מבלי לפחד מהטרדה, מעצר, עינוי או מוות, אתה במצב יותר טוב מ 3,000,000,000 אנשים בעולם אם ההורים שלך עדיין בחיים, ועדין נשואים, אתה זן נדיר אם אתה יכל להרים ראש ולחייך אתה מבורך כי מתוך האנשים שיכולם רובם לא עושים זאת אם אתה יכול להחזיק למישהו את היד, לחבק מישהו, או לגעת במישהו, אתה מבורך כי אתה יכול לספק ריפוי במגע אם אתה יכול לקרוא את המסר הזה אתה מבורך פעמיים פעם אחת כי מישהו חשב עליך, ופעם אחת כי יותר מ 2,000,000,000 אנשים לא יודעים קרוא וכתוב שיהיה לך יום נעים ספור את ברכותיך ושלח לכל מי שאתה מכיר כדי שידעו עד כמה הם מבורכים השיר הזה(שנכתב בידי אלמוני-שמו לא ידוע לי) נורא ריגש אותי הוא מדבר על לקבל את עצמך קבלו את עצמכם!!! תאהבו את עצמכם!!!!! Think.

Swicca

New member
היי .... ממש מרגש וגם......

איכשהו מבאס ומדכא עד מאוד............. למרות ההרגשה החמימה בבטן

סליחה...../images/Emo7.gif

היי Swcca!!! סורי,זאת לא הייתה הכוונה כלל כוונה שלי הייתה לראות תמיד את הצדדים החיובים שבך ושאני מאמינה שיש לכל אדם... לפחות זה גם ריגש אותך ....אז אני שמחה!!! Think.

איל באש

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

כמה שזה נכון תודה בהמון אהבה איל באש

למעלה