ברשותכם, מטריד/חופר/מרדים במיוחד אבל!

Peeeach

New member
ברשותכם, מטריד/חופר/מרדים במיוחד אבל!

אני אביא שאלון קטן לרומם את האוירה, או במקרה הזה להרדים את האוירה! לפחות יקרה כאן משהו.. מנהל הפורום, אם זה לא בסדר תמחק. תודה!:) שם: תאריך לידה: מקום מגורים: שיר אהוב: סרט אהוב: תוכנית טלוויזיה אהובה: זמר אהוב: זמרת אהובה: יום אהוב בשבוע: דיסק אהוב: תאריך אהוב: האם אי פעם עישנת? האם אי פעם שתית אלכוהול? האם אי פעם לקחת סמים? האם אי פעם עברת על החוק? האם אי פעם נשבר לך הלב? האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? האם אי פעם בכית על מישהו? האם אי פעם בכית על מישהי? האם אי פעם שברת למישהו את הלב? האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? האם אי פעם שיקרת? יש\אין חבר: גובה: מידת נעלים: פריסינג: קעקועים: ב24 שעות האחרונות בכית? ב24 שעות האחרונות צחקת? ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? ב24 שעות האחרונות קנית משהו? בימים אלו אתה מאוהב? הדבר שהכי קשה לך איתו: מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? האדם האחרון שהתקשר אלי- האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: המקום האחרון שהייתי בו: הסטיה שלי היא: הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- תכונה טובה שלי: תכונה רעה שלי: האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? האם צחקת על מישהו בעל מום? האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? תרמת פעם לקבצן? האם גנבת משהו במכולת? יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? אכלת משהו לא כשר? אתה שומר כשרות? שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? הפרת הבטחה שהבטחת? השתכרת עד אבדן חושים? מה צבע החדר שלך? באיזה בושם אתה משתמש? אתה אוהב לענוד תכשיטים? מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? חיבקת מישהו/י? מישהו/י חיבק/ה אותך? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? היית במועדון? לבשת חצאית? קנית בגד? אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? הקדישו לך שיר? שיפרו לך את המצברוח? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה היה הדבר הראשון ששמעת? מה היה השיר הראשון ששמעת? מה אכלת? איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? איזה כיתה את: הבנאדם הכי יפה שראית: את חושבת שאת יפה? את חושבת שאת צבועה? את חושבת שאת קנאית? את חושבת שאת קרצייה? את חושבת שאת עקשנית? את אוהבת את עצמך? בזבזנית או חסכנית? בנאדם ש: שונא/ת: אוהב/ת: מתגעגע/ת אליו: חסר לך: עושה לך טוב להיות איתו: הכי מצחיק: הכי דפוק: הכי מוזר: הכי כיף לדבר איתו: יש לך פלאפון? למי אתה מתקשר הכי הרבה? איזה צלצול יש לך? הקול הכי יפה ששמעת? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? את רוצה להיות זמרת? את רוצה להיות שחקנית? אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? איפה את רוצה פירסינג? אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? פורום אהוב: באיזה פורומים את כותבת: יש לך חברים בפורומים? מי האדם האחרון שדיברת איתו? מה את עושה עכשיו? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? מה התוכנית האחרונה שראית? מה הדיסק האחרון ששמעת? מה החלום שלך? האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? שאבת אבק בלי שביקשו ממך? בנית טירה מחול? היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? היית בחקירה משטרתית?

Peeeach

New member
בתור דוגמא אישית אתחיל.. נו משעמם לי!

שם: מור תאריך לידה:20.7 מקום מגורים: ב"ש שיר אהוב: צליל מכוון[= סרט אהוב: התפוז המכני וגם כנפיים שבורות תוכנית טלוויזיה אהובה: אמממממממ.... שולץ זמר אהוב: ברי זמרת אהובה:איימי יום אהוב בשבוע:ממממ שישי? לא ! שבת? אה לא חמישי!!! דיסק אהוב: ברי דיסק כפול מההופעה תאריך אהוב: 19.7 האם אי פעם עישנת? כה האם אי פעם שתית אלכוהול?כה האם אי פעם לקחת סמים?-_- לא האם אי פעם עברת על החוק? -(- האם אי פעם נשבר לך הלב? נע.. האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?כה האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כה האם אי פעם בכית על מישהו?כה האם אי פעם בכית על מישהי?כה האם אי פעם שברת למישהו את הלב?כה ניראלי. האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?כה.. לסאלי אני באמת באמת אוהבת אותה חח האם אי פעם שיקרת? כן כשאמרתי את מה שאמרתי עכשיו. -_- לא ,סתם. אני מתה עליה יש\אין חבר: בערך. טוב לא בדיוק.. טוב לא גובה:1.66 וחצי! מידת נעלים: 37? 8? פריסינג: כבר לא קעקועים:נופ ב24 שעות האחרונות בכית?קצת ... ב24 שעות האחרונות צחקת? כמובן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? כן את אמא חח ח ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כה ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?כה עם אחותי ב24 שעות האחרונות קנית משהו? אמ.. לא בימים אלו אתה מאוהב?נעעע הדבר שהכי קשה לך איתו: לא נפתח את זה כאן מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? כה.. אממ כל הכוסיות האלה מFTV האדם האחרון שהתקשר אלי- ליהי האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: חן? לא דיברתי באיסיקיו שנים המקום האחרון שהייתי בו: חדר? הסטיה שלי היא: גוף מוצק חח הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- אמא שלי תכונה טובה שלי: אין תכונה רעה שלי: כל היתר האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? ניראלי חחח האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? כן האם צחקת על מישהו בעל מום? כן.. סליחה! נו לא ידעתי שהוא בכל מום האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? כן..יאא אללה! עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? עדיין לא.. תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? לא שזכור לי.. יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? כן.. החיים של אנשים שאני אוהבת אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? בערך + - שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? כן יסווווווווווו הפרת הבטחה שהבטחת? כן השתכרת עד אבדן חושים? כן מה צבע החדר שלך? כתום באיזה בושם אתה משתמש? AMOR AMOR כמו כל הפרחות אתה אוהב לענוד תכשיטים? אוהבת, לא שמה מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? ואו.. לא סופרת.. אני אישה רעה\= באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? כשמוכנים, כשיש לו ולך תעודת זהות חח שתדעי את מי לטבוע כשתכנסי להריון והוא לא ירצה לשלם מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? אוהו \= חודשיים שלוש.. [עם גבר] חיבקת מישהו/י? לפני כמה דקות מישהו/י חיבק/ה אותך? כנ"ל עישנת? אמ.. אתמול שתית משקה אלכוהולי ? אתמול השתכרת? חודש? שכבת עם מישהו/י? בתולה היית במועדון? אמ... שבועים? לבשת חצאית? ואלללה לא זוכרת חח קנית בגד? לפני פסח אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? אממ. לא זוכרת.. היום ניראלי הקדישו לך שיר? ממש רציני לגמריי ממש אבל ממש חחח יותר משנה חח וכל השאר סתם חמודים כאלה שיפרו לך את המצברוח? כל הזמן היום: באיזו שעה התעוררת? 12? מה/מי העיר אותך? החום מה היה הדבר הראשון שאמרת? הלו? מה היה הדבר הראשון ששמעת? ציפורים מה היה השיר הראשון ששמעת? שיר של איימי וינהוס חח מה אכלת? כריות עם נס איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? ואו.. (...............) איזה כיתה את: י הבנאדם הכי יפה שראית: זכות השתיקה .. סתם לא זוכרת.. את חושבת שאת יפה? לא את חושבת שאת צבועה? לא את חושבת שאת קנאית? לפעמים את חושבת שאת קרצייה? לפעמים את חושבת שאת עקשנית? כן את אוהבת את עצמך? לא בזבזנית או חסכנית? בזבזנית בנאדם ש: שונא/ת: ספיר אוהב/ת: סאלי מתגעגע/ת אליו: סבא שלי חסר לך: סבא עושה לך טוב להיות איתו: סאלי הכי מצחיק: סאלי D: הכי דפוק: סאלי D: D: אממ.. ו...אממממ.....לא זוכרת חח כולם דפוקים אה! דנה הכי מוזר: דנה חח הכי כיף לדבר איתו: סאלי, לירז יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? לאמא איזה צלצול יש לך? היי היי בלינקי ביל הקול הכי יפה ששמעת? איימי וינהוס איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של פירל ג'ם את רוצה להיות זמרת? רוצה את רוצה להיות שחקנית? כן אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? כן למה לא? אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? בגבה, סמיילי, בפיטמה, ומתחת לאף, וספטום אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? פירסינגים וקונה תופים פורום אהוב: איגי באיזה פורומים את כותבת: איגי ,אינפקציה, רוק ישראלי, חמי לפעמים יש לך חברים בפורומים? כה מי האדם האחרון שדיברת איתו? ליהי מה את עושה עכשיו? עונה על שאלון? את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא מה את/ה שומע/ת? את השקט מה הסרט האחרון שראית? כנפיים שבורות מה התוכנית האחרונה שראית? עדי אשכנזי.. כאילו בערך ראיתי מה הדיסק האחרון ששמעת? איימי מה החלום שלך? להצליח האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן, רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? בערך שאבת אבק בלי שביקשו ממך? חחחחח לא בדיוק,כאילו בטעות החדר שלי מפוצץ אבק בנית טירה מחול?ניסיתי היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? כן סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? כן היית בחקירה משטרתית?לאבדיוק

l i o r a n g e

New member
יה!

שם:ליאור תאריך לידה:22.8 מקום מגורים:מצפה רמון שיר אהוב:לא באמת משהו שמחליטים כ"כ מהר ובכזו קלות סרט אהוב:The Rocky Horror Picture Show תוכנית טלוויזיה אהובה:הממלכה הקטנה זמר אהוב:בריאן מולקו זמרת אהובה: יום אהוב בשבוע:שישי דיסק אהוב:Black Market Music-Placebo תאריך אהוב: האם אי פעם עישנת?כן האם אי פעם שתית אלכוהול?כן האם אי פעם לקחת סמים?לא האם אי פעם עברת על החוק?כן האם אי פעם נשבר לך הלב?כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות?כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית?כן האם אי פעם בכית על מישהו?כן האם אי פעם בכית על מישהי?כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב?כן האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת?כן האם אי פעם שיקרת?כן יש\אין חבר:אין גובה:1.67 מידת נעלים:39 פריסינג:אין קעקועים:אין ב24 שעות האחרונות בכית?חתכתי בצל, זה נחשב? ב24 שעות האחרונות צחקת?כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו?כן ב24 שעות האחרונות עשית שטויות?כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו?לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו?כן בימים אלו אתה מאוהב?לא הדבר שהכי קשה לך איתו:ניילון נצמד... וואו, הדבר הזה בעייתי מישהו אחד שהייתי רוצה להיות?בלע, מישהו מת האדם האחרון שהתקשר אלי-אייל האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אין לי אייסיקיו המקום האחרון שהייתי בו:המטבח הסטיה שלי היא:לדבר לארטישוקים ושקעי חשמל הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים-יחודיות באיזשהי דרך תכונה טובה שלי:אני חכמה תכונה רעה שלי:אני כלבה האם פרצת לאייסיקיו של מישהו?לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך?כן האם צחקת על מישהו בעל מום?כן האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? כן עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? ן תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת?לא יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך?החיים של הארטישוק שלי אכלת משהו לא כשר? כן אתה שומר כשרות? לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה?כן הפרת הבטחה שהבטחת? כן השתכרת עד אבדן חושים? לא מה צבע החדר שלך? ורוד באיזה בושם אתה משתמש? כלמיני אתה אוהב לענוד תכשיטים? כן מהו הדבר הרשע ביותר שעשית?מישהו בן 21 סיפר לי שהוא איבד את הבתולים ושמתי לו ברקע את "אקווריוס" [בסצנה האחרונה של בתול בן 40 הם שרים את זה..] באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה?מתי שמוכנים? מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת?פורים חיבקת מישהו/י?לפני שעה מישהו/י חיבק/ה אותך? לפני שעה עישנת?לפני שנים שתית משקה אלכוהולי?בליל הסדר השתכרת?אף פעם שכבת עם מישהו/י?אף פעם היית במועדון? חודש? לבשת חצאית? אתמול קנית בגד? שלשום אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? לפני הרבה זמן הקדישו לך שיר?מזמן שיפרו לך את המצברוח?לפני חצי שעה היום: באיזו שעה התעוררת? 11:30 מה/מי העיר אותך?אמא מה היה הדבר הראשון שאמרת? "בתיק" מה היה הדבר הראשון ששמעת? "איפה החולצה הכחולה שלך?" מה היה השיר הראשון ששמעת? משהו מMTV2 מה אכלת? שניצל ופירה איזו מחשבה הכי העסיקה אותך?אני עצלנית איזה כיתה את: ט' הבנאדם הכי יפה שראית:ראיתי כמה יפים את חושבת שאת יפה? ככה את חושבת שאת צבועה? כן את חושבת שאת קנאית? כן את חושבת שאת קרצייה? כן את חושבת שאת עקשנית? לא את אוהבת את עצמך? ככה בזבזנית או חסכנית? בזבזנית בנאדם ש: שונא/ת: עירד אוהב/ת:שרון, טל, גל מתגעגע/ת אליו:שרון וטל חסר לך:טל עושה לך טוב להיות איתו:שרון, טל, גל, ספיר, רן, משה, שמוליק, רז, נגה ועוד הרבה טובים ומשובחים הכי מצחיק: איב הכי דפוק: משה הכי מוזר:גל הכי כיף לדבר איתו:גל יש לך פלאפון?כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? איב איזה צלצול יש לך? סלבריטי סקין של הול הקול הכי יפה ששמעת? של בריאן איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? של הרבה דברים צבעוניים אחד ליד השני את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? א אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? אולי אמרו לך פעם שאוהבים אותך? כן כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה?בד"כ איפה את רוצה פירסינג? טרגוס אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו?קעקוע פורום אהוב:גרין דיי! באיזה פורומים את כותבת:גרין דיי, נירוונה, אופנה אלטרנטיבית ואינפקציה יש לך חברים בפורומים? כן מי האדם האחרון שדיברת איתו?גל מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון המפגר הזה את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו?לא מה את/ה שומע/ת? מה הסרט האחרון שראית? טריינספוטינג מה התוכנית האחרונה שראית? הממלכה הקטנה מה הדיסק האחרון ששמעת? מדס מה החלום שלך?שיהיה לי חלום האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות?כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ?כן שאבת אבק בלי שביקשו ממך?כן בנית טירה מחול?כן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו?לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)?לא סיכנת את חייך עבור מישהו אחר?לא היית בחקירה משטרתית?לא

את היחידה שמבינהההההה מאמי מאמי

סתם שיר מזרחי חמוד שנדבק לי(כינרת יאי!) שם: טל תאריך לידה: 9.8.90 מקום מגורים: ג'רוזלם סיטי שיר אהוב: אישה יפה של איציק קלה כרגע :p סרט אהוב: יש הרבה תוכנית טלוויזיה אהובה: הישרדות(או שלאאאאא) זמר אהוב: איציק קלה רולזזזזזזזזז :p זמרת אהובה: קרן אן יום אהוב בשבוע: שישי דיסק אהוב: עבודה עברית 2 אחלה דיסקים תאריך אהוב: יומולדת כמובן האם אי פעם עישנת? כה האם אי פעם שתית אלכוהול? יאפ האם אי פעם לקחת סמים? כן האם אי פעם עברת על החוק? כן האם אי פעם נשבר לך הלב? כן האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? כן האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? כן האם אי פעם בכית על מישהו? כן האם אי פעם בכית על מישהי? כן האם אי פעם שברת למישהו את הלב? כן,זה די כיף :] האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? יאפ האם אי פעם שיקרת? כן יש\אין חבר: יש כמובן גובה: 1.75 מידת נעלים: 38\9 פריסינג: יש הרבה קעקועים: לא ב24 שעות האחרונות בכית? מצחוק ב24 שעות האחרונות צחקת? והרבה ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? את אמא שחזרה מניו יורק! ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? כן ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא ב24 שעות האחרונות קנית משהו? כרטיס חזרה לירושלים בימים אלו אתה מאוהב? מאוד הדבר שהכי קשה לך איתו: לימודים מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? מישהו מאוד מאוד עשיר ומאושר האדם האחרון שהתקשר אלי- איזה סטוקר ערבי מזדיין האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: אקס אחד המקום האחרון שהייתי בו: כינרת הסטיה שלי היא: חיילים נחשב? הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- שינה תכונה טובה שלי: מנהיגות תכונה רעה שלי: עייפה כל הזמן האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? לא האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? כה האם צחקת על מישהו בעל מום? לא האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? בזמן האחרון אני שמה זין גדול על כל המורים כי זה שנה אחרונה,אז כן,עשיתי את זה הרבה בזמן האחרון עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? יאפ תרמת פעם לקבצן? כן האם גנבת משהו במכולת? פעם אחת חח יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? החיים של המשפחה שלי אכלת משהו לא כשר? ברור אתה שומר כשרות? ממש לא שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? לא הפרת הבטחה שהבטחת? כן השתכרת עד אבדן חושים? כן מה צבע החדר שלך? כחול באיזה בושם אתה משתמש? בי דלישס של דונה קארן בין השאר אתה אוהב לענוד תכשיטים? לא.רק צמידים מחוטים על היד,כל צמיד מזכיר משהו אחר מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא מדברים על זה חח באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? איש איש לפי הרגשתו מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? לפי קצת פחות משבוע(כי הייתי בכינרת אז לא ראיתי את החבר) חיבקת מישהו/י? היום.וזה היה כבר מישהו/י חיבק/ה אותך? היום עישנת? סיגריות כבר איזה שנה לא.נרגול אתמול בכינרת שתית משקה אלכוהולי? שלשום השתכרת? לפני איזה שבוע שכבת עם מישהו/י? כן,כי אני יענה על זה היית במועדון? שלושה שבועות לבשת חצאית? שבועיים ככה קנית בגד? לפני כמה שבועות אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? היום הקדישו לך שיר? חחח בכינרת איזה ערסים מטומטמים שיפרו לך את המצברוח? בכינרת היום: באיזו שעה התעוררת? 1 ומשהו בצהריים מה/מי העיר אותך? יתר השינה העיר אותי(מעל 16 שעות לדעתי) מה היה הדבר הראשון שאמרת? סעמק,אני לא רואה כלום(אלרגיה שחטפתי בכינרת.אני כמעט לא יכולה לפקוח את העיניים!!!) מה היה הדבר הראשון ששמעת? איציק קלה :p מה היה השיר הראשון ששמעת? איציק קלה מה אכלת? לחם עם אבוקדו איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? מתי האלרגיה תעבור איזה כיתה את: י"ב קולולולוווווווווווווווו הבנאדם הכי יפה שראית: רוברט דה נירו(סתם לא,רק רציתי להשוויץ שראיתי אותו חחח. עוד כמה שבועות אני הולכת להיות מארחת של בוש,קונדולסה רייס וכל שאר החבר'ה! איזה מגניב) את חושבת שאת יפה? לפעמים את חושבת שאת צבועה? ממש לא את חושבת שאת קנאית? לא את חושבת שאת קרצייה? לא את חושבת שאת עקשנית? כשצריך את אוהבת את עצמך? כן בזבזנית או חסכנית? בזבזנית בנאדם ש: שונא/ת: אחותי חח אוהב/ת: אמא :] והחבר וכו' מתגעגע/ת אליו: הבנות שהייתי איתן בכינרת חסר לך: המוזיקה שהייתה בכינרת עושה לך טוב להיות איתו: החבר,הבנות,משפחה הכי מצחיק: הבנות הכי דפוק: החבר הכי מוזר: יש הרבה הכי כיף לדבר איתו: יש הרבה יש לך פלאפון? כן למי אתה מתקשר הכי הרבה? החבר איזה צלצול יש לך? רוב הזמן על רטט.שלא-משהו של בוב מארלי הקול הכי יפה ששמעת? לא זוכרת איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? תמונה מהתערוכה שלי את רוצה להיות זמרת? לא את רוצה להיות שחקנית? מדי פעם אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? לא חושבת אמרו לך פעם שאוהבים אותך? הרבה כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? כן איפה את רוצה פירסינג? במקום נסתר ואפל אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? לא רוצה לחשוב על זה אפילו,זה מפחיד מדי חח פורום אהוב: אופנה אלטרנטיבית באיזה פורומים את כותבת: אינפקציה בעיקר(מדי פעם) יש לך חברים בפורומים? לא חברי אמת חחח מי האדם האחרון שדיברת איתו? חברה מה את עושה עכשיו? עונה על השאלון........ את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? כן(איציק קקקקקקקקלה!!!
) מה את/ה שומע/ת? איציק קלה מה הסרט האחרון שראית? גו'נו מה התוכנית האחרונה שראית? כבר הרבה זמן לא ראיתי טלוויזיה) מה הדיסק האחרון ששמעת? עבודה עברית מה החלום שלך? כרגע? לסיים את הבצפר ואת כל הבגרויות כבר האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כן רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? כן שאבת אבק בלי שביקשו ממך? לא חח בנית טירה מחול? אכן היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? לא נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? כן... סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? כן היית בחקירה משטרתית? כן(כוס אמא של האקס הבנזונה המשתף המסריח)

למעלה