בשורות טובות ובשורות רעות...

Saladin

New member
המשך למה? ומה הקשר לשיקוף מוח?

ואם הייתי אלכס גם אני לא הייתי מתחיל משהו עם ליטל. עניין של טעם אישי. אבל כנראה שבעיניך כל הנשים אותו דבר, העיקר להתחיל עם מישהי.

גולדי,

עד כמה שידוע לי הם דחו את תחילת הצילומים בקצת. התאריך המקורי אכן היה מה שנאמר לך...אבל הם מתחילים שבוע הבא כמדומני. בכל אופן, אני מבינה אותך שזה כנראה מאוד מתסכל לא להתקבל, ועוד יותר מתסכל לקבל את הרושם שאתה בדרך הנכונה ואז לקבל את הלא החד משמעי. אבל... בוא ניקח דברים בפרופורציה. גם כי בכל דבר רע יש דבר טוב, וגם כי יהיו לך עוד הזדמנויות. אם זו לא העונה הזו, אז זו יכולה להיות העונה הבאה. ואם לא היפה והחנון, אז אולי ריאליטי אחר שיצוץ? ובכלל, נראה שיש לך המון מה להגיד, ואולי מבחינת האופי תוכל להתאים יותר לאח הגדול. הכל תלוי במה אתה רוצה להשיג. (מליון שקל, או מליון בחורות? ;) ). תנשום עמוק, ותנסה לחשוב מה בתכנית לדעתך היה החלק שהכי נחוץ לך במצבך. האם עוד ביטחון עצמי? מהפך חיצוני? כי לא נראה לי שלהיות מוקף בבנות עם מנת משכל נמוכה משלך זהו משוש חייך...ואת יתר הדברים אתה כנראה יכול להשיג בעצמך עם מעט אמביציה. יש דברים יותר גרועים בחיים. תחייך ותראה שיהיה בסדר!

עוד אנקדוטה קטנה,

חזרתי לפה כדי לכתוב לך שמצאתי משהו אחד [בינתיים] שיותר גרוע מלא להתקבל לתכנית ריאליטי. נסה להחליף מצעים למיטה ביד אחד. עכשיו, זה מסובך.

למה, בלאגן גדול ../images/Emo45.gif.

המון נושאים חשובים יעלו לתקשורת הודות לשהותו של גולדי בבית ה
הכחול
.

goldy

New member
עצם ה"להיות עם מישהיא"../images/Emo23.gif

אותו חדר, אותו ארון בגדים, אותה מיטה. הרי החיים קודם בוחנים אח"כ מלמדים: קודם יש לי מישהיא *אח"כ* אני לומד איך להשיגה. האח הגדול זה למות משיעמום שלושה חודשים ולהיות *הכי צבוע* ביקום. חשבתי על העונה הבאה, אבל זה רק בתנאי שהם שומרים מבחני בד
. אני לא מבין את זה: קבעו לי את הפגישה עם הפסיכולוגית, ביטלו אותה תוך זמן קצר ומאז לא שמעתי מהם
. מי נתן את ההוראה להעיף אותי? הרי עד אותו רגע הכל היה מושלם... הם כל הזמן דוחים את הפתיחה, אז מדוע שלא יקחו אותי?

בן כמה אתה?

אתה מתייחס למערכת יחסים עם בחורה כאל הדבר החשוב ביותר. למה? אני מניחה ששמעת את זה מליון פעמים, אבל לא נורא, אגיד את זה בכל זאת. אולי אם תפסיק לחפש זה יגיע? בנות לא נמשכות לבחורים נואשים או לבחורים שמחפשים יותר מידי. יש דברים אחרים להתמקד בהם (שיכולים להוות דרך להכיר בחורות), כמו עבודה, לימודים, וכו'. לא יודעת מי אתה או מה מעשייך בחיים, אבל זו דעתי. מעבר לזה אתה יכול להצטרף לקהילות עם גישה בחורות. נניח שיעורי סלסה, מכון כושר, ריצות בפארק...ניסית כאלה? ויכול להיות אלף ואחת סיבות ללמה קבעו לך פגישה עם הפסיכולוגית ואז ביטלו. אולי היה להם מועמד שביטל ואז חזר, אולי נמצא מישהו מתאים יותר והרשימה נסגרה, ואולי סתם, החליטו שאתה לא מספיק חנון. לי הפסיכולוגית אמרה בפגישה שיש לי מודעות חברתית גבוהה ושזה עלול להוות בעיה, למשל. אל תמהר להסיק שהבעיה בך, וקח בחשבון שכמו שאתה קיבלת דחייה ככה עוד כמה מאות [ואולי אלפים?] קיבלו.

goldy

New member
לחצת על הקישור בחתימתי?../images/Emo201.gif

בקצרה: אם לגברים היה קרום בתולים אני הייתי מומיה. אם לא הייתי מספיק חנון לא הייתי מקבל רמזים עבים שסיכויי קבלתי גבוהים מהסביר. חנון שבאמת רוצה להשתקם בסופו של דבר מתחיל לשקם את עצמו ככל יכולתו, וזה מה שאני עושה מזה שנה וחצי. אם לא היו רוצים להעלותי שלב לא היו קובעים לי את הפגישה מלכתחילה. כבר ניסיתי להראות אדיש כי נמאס לי לרדוף, כבר ניסיתי מפגשים חברתיים כגון עבודה. יש גבול לכמה אני יכול לנחש לבד כשהסביבה אף פעם לא משתפת פעולה.

חבר'ה, אתם מקסימים!

אבל... כמו שיעל חצי ניחשה, אכן מדובר במתיחה קטנה של 1 באפריל. אתמול בערב הבנתי שאחרי שנים של מסורת של מתיחות (שנה שעבדתי על אמא שאני בהיריון, אחרי זה עבדתי על החבר שאני בהיריון, ועוד כמה...) לא עשיתי כלום אתמול. אז החלטתי לנצל את הבמה שניתנה לי ולהשתעשע כאן. הסיבה שזה היה אמין היא כי 99% מזה אמת. אכן התמיינתי לתכנית, וכל עניין הלבטים עם ההפקה, הראיונות, הכל נכון. הם אפילו כבר פירטו בפניי כיצד יגרמו לי להיראות יותר חנונית ממה שאני. השבוע נפגשתי עם הפסיכולוגית, וכל הסימנים הראו לי שאני בכיוון הנכון. אבל.. הבנתי שזה קצת טראגי בשבילי להפסיק את חיי למשך חודש וקצת [הן מבחינת המחוייבות לעבודה, והן מבחינת מחוייבויות אחרות כמו הסטודיו שאני רוקדת בו ואימוני המעודדות. וגם מבחינה בריאותית....]. אז אחרי הפסיכולוגית צלצלתי להגיד שאני מוותרת על הזכות
. לא בטוחה שזה הדבר הנכון, אבל ממש מקווה שכן. מקסימום - בעונה הבאה בטח אהיה פחות עסוקה וזה יותר יסתדר!
בכל אופן, "הבשורה הרעה" היא לגמרי נכונה, אז תודה על כל מילות העידוד!! אומנם הכאבים שלי רק הולכים ומחמירים אבל אני אופטימית ומקווה לטוב...
.

elcool

New member
החלמה מהירה!

והאמת קיוויתי שזה כן נכון, למרות שהייתי בטוח שזאת מתיחת 1 באפריל. בעיקר כדי לראות מה תעשי עם חוזה הסודיות והפורום הזה, שפחות או יותר חלב מעל הראדר של ההפקה במשך הרבה זמן. (למרות שבסוף תפסו את אור). אני יודע שאת אנשי העונה המצולמת כיום אחפש ואזמין לכאן כמה שיותר מהר, ולפני שהתוכנית עוד תעלה! אז מקווה שתרגישי טוב ושתפקוד עם יד אחת בזמן הקרוב לא יהיה יותר מידי מתסכל

האמת,

יש סיכוי שאם היו אומרים לי בלי פייסבוק\פורומים\אלכוהול יש מצב שהייתי לוקחת את זה כאתגר ועושה את מה שהם אמרו (אולי רק בלי הסעיף האחרון :)). בעיקר כי אני חושבת שלצופה זה לא בדיוק יעזור אם אכנס ואכתוב "שמעו, ההוא לא באמת חנון, ההיא לא באמת טיפשה, ההם לא באמת זוג, ההפקה התערבה כאן וכאן וכאן, וברגיל אני בכלל מתלבשת כמו פרוצה". זו תכנית בידור. הקהל לא אמור לחשוב יותר מידי ולנסות להבין מה עומד מאחורי הדברים. מוגשת לכם על מגש של כסף שעה של הומור נטו, קחו את זה כמו שזה
אבל בכל מקרה, את אחד המשתתפים אני אוכל להביא לפה בעצמי אם הוא יסכים. :p. ותודה! בסוף כשהיד השנייה תחזור לתפקד לא אדע מה לעשות איתה..

elcool

New member
לא אמרו לך שתצטרכי להיות מנותקת מהעולם?

האמת גם בלי החוזה אני לא הייתי בא לכאן ומספיילר. אני מסכים איתך בגישה של שעה של הומור. אבל בתור משתתף, הייתי מוקף בהפקה שלא סבלתי לתקשר איתם, משתתפים אחרים שגם עברו משהו דומה, חברים מפרגנים, והקולות של מאות טוקבקיסטים טיפשים. אבל סוג של במה לדבר איתה באופן אינטיליגנטי על התוכנית לא היה לי. אני לפחות התדלתי להימנע מפרטים של מאחורי הקלעים שיכולים להרוס לאנשים. רק כשדברים יצאו לאור ממקורות אחרים הרגשתי צורך להגיב. יותר רציתי לדעת מה הקהל חושב, והדהימו אותי דברים כמו ההיקשרות לזוג מסויים או ההבדל ביחס בין החיבה לדמות ולבין החיבה לאדם האמיתי. או בכלל הכרה שיש אדם אמיתי. ובשביל לא לספיילר לנו, תביאי את המשתתף שאת מכירה אחרי שסיימו לצלם הכל. לא מייד, כדי שלא נדע מתי הוא הועף

אמרו, אמרו.

התגובה היחידה שלי הייתה שגם ככה הקשר שלי לעולם הוא מקרי בהחלט, אז לא אכפת לי מהניתוק יותר מידי.. :) אבל כן, מניחה שהצורך לדעת מה הקהל חושב הוא בסיסי. אפשר גם רק לקרוא טוקבקים, אבל אני מבינה את הכוונה שלך. יש מצב שאם הייתי מחפשת במה כזו הייתי משתמשת בפלטפורמה בתצורת בלוג בעילום שם או משהו כזה, אבל לא יודעת... ובהנחה שההפקה היא אותה הפקה מוזר לי לשמוע שלא סבלתם אותם. פגשתי את חלקם בראיונות השונים, והם היו..נורמלים למדיי.. :) אבל מה שרואים מכאן זה לא מה שרואים משם... וכמובן! ^^.

goldy

New member
../images/Emo12.gif

אני חייב להפסיק להיכנס לפורום הזה, סתם דיכאון.

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif החלמה מהירה ../images/Emo24.gif

ומזל טוב!! זה הורס אותי רק שהם מבקשים מאשה לעזוב את שגרת הטיפוח שלה לפני התוכנית כדי להקצין את המצב, כאילו מה?

למעלה