בשעה טובה, עלינו לאוויר

DIRRTY

New member
לאמא בריבוע

מזל טוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף פעם כתבתי בפורום אלביס חחחחחחח בהצלחהההההההההההההההההההה עם הפורום

../images/Emo51.gif רבה ../images/Emo6.gif

ולמה לא תחזרי לכתוב גם בפורום אלביס? אנחנו מתגעגעים לכל החברים שהיו ועזבו. וזאת הזדמנות להזמין את כולכם לבקר גם בפורום אלביס פרסלי, השכן. (פורום מספר 801) לכל מי שגדל בשנות השישים, לכל מי שאוהב את שירי שנות השישים, אני שותפה פעילה גם בפורום אלביס פרסלי ויהיה נחמד לראות שם חברים חדשים ונוספים שיתרמו לאוויר בפורום ואולי יוכלו לספר לנו משהו שאנחנו עוד לא יודעים, על אלביס פרסלי...

../images/Emo6.gif ואני שכחתי ../images/Emo3.gif

ברור!!! לא הייתי בבית שלושה ימים, רחוקה מהאינטרנט, וכבר שכחתי מי זה מי בפורומים.

שיווו, איזה פורום מקסים .. ../images/Emo24.gif

אמא בריבוע, הרבה הרבה מזל טוב
שיהיה הרבה בהצלחה
ואם תרצי לבנות אתר לפורום, את יודעת למי לפנות ..
גיל - מנהל פורום חידות.

../images/Emo51.gif גיל

אני באמת צריכה הרבה-הרבה-הרבה עזרה. חזרתי עכשיו מסופ"ש בים המלח ואני עוד לא הספקתי לבנות את דף השער ואני משתוקקת לבנות פורום מקסים ומעניין. אשמח לטיפים ראשוניים מסייעים במסרים

mirisss

New member
אמא בריבוע המון בהצלחה

וכל הכבוד לך איזה כייף שחושבים עלינו במיוחד על אחת כמוני שרוב היום נמצאת לבד בבית בעל שעובד מהצהריים ועד שעות הלילה המאוחרות, מתמודדת עם הכול לבד וגם לי תאומים קטנים בת ובן, שמחה להכיר חברים חדשים. תודה תודה תודה אגב יש לי 4 ילדים כשהגדולה בת 13 באמצעית בת 8 והתאומים שנתיים.

חיבנוקי

New member
שלום -מצטרפים חדשים

אנחנו משפחה גדןלה ושמחה. אמא שיר ,אבא יואב, דין וליעד בני אוטוטו 9, שי ועדן בני 6 וחצי,ועמית האפרוחית בת 8 חודשים.

../images/Emo49.gif../images/Emo50.gifלאמא הכי גדולה../images/Emo39.gif

היי ז'ני מזל טוב על פתיחת הפורום אני יודע מהכרותנו הקצרה שהפורום הזה יצליח יחד איתך . ילדים זה ברכההההה ילדים זו שימחהההה ושוב הרבה הרבה ב ה צ ל ח ה גיא מנשרוב פורום לוד רמלה

שלום לך אימא בריבוע

רציתי לאחל לך המון המון בהצלחה בפורום בפורום החדש שלך שהוא ישגשג ויפרח ולך בכלל המון הצלחה בכל מעשיך ובכלל שנראה אותך בפורום השני שלנו (רמלה לוד) למרות שאני ראשל"צי ממני רועי

../images/Emo51.gif על המילים החמות ../images/Emo140.gif

אני לא עזבתי אף אחד מהפורומים האחרים שאהבתי ואני אוהבת לבקר בהם. אני די פעילה במספר פורומים נוספים בתפוז. דרך אגב, גם אני ראשל"צית במקור. כל תקופת הלימודים והצבא עברה עליי ברחבי ראשון.

zivsb

New member
שלום אימהות ברוכות ילדים../images/Emo47.gif

ובמיוחד! לך אמא בריבוע אני בטוח בהצלחתך
עלי והצליחי ואני אפזול מידי פעם

למעלה