גברברים, כנסו לכאן

L o r i

New member
גברברים, כנסו לכאן ../images/Emo36.gif

שיטת הניקוד החדשה, או: דע כיצד לנהוג באישתך לכל אותם גברים נבוכים שלא יודעים כיצד לרצות את נשותהים, החוק (האכזר) היחיד שעל פיו עליכם לפעול הוא: על הגברת להיות מרוצה. עשו משהו שימצא חן בעיניה – תזכו בנקודות. עשו משהו שלא ימצא חן בעיניה – ירדו לכם נקודות. אין מקבלים נקודות על משהו שממילא היא ציפתה שתעשו. מצטערת, אך אלה הם החוקים. להלן מדריך מקוצר לשיטת הנקודות: מטלות פשוטות ניקוד אתה מציע את המיטה............................................................... 1+ אתה מציע את המיטה אבל שוכח לשים את הציפיות הדקורטיביות 0 אתה זורק את כיסוי המיטה מעל מצעים מבולגנים........................ 1- אתה מותיר את מושב בית הכסא מורם....................................... 5- אתה מחליף את גליל נייר הטואלט כשהוא נגמר........................... 0 כשנייר הטואלט נגמר אתה עובר לטישיו....................................... 1- כשהטישיו אוזל אתה עובר בחשאי לחדר השירותים השני............. 2- אתה הולך לקנות לה את תחבושות הנייר הסופר דקות עם הכנפיים המגינות.................................................................................... 5+ אבל חוזר עם בירה.................................................................... 5- אתה הולך לבדוק רעש חשוד בלילה............................................ 0 אתה הולך לבדוק רעש חשוד בלילה אבל זה שום דבר................. 0 אתה הולך לבדוק רעש חשוד בלילה ומוצא משהו......................... 5+ אתה מוריד עליו פטיש חמישה קילו ............................................. 10+ זה אבא שלה............................................................................ 10- מחויבות חברתית אתה נשאר לצדה לאורך כל המסיבה.......................................... 0 אתה נשאר לצדה זמן מה ואחר כך הולך לשוחח......................... 2- עם חבר מהצבא....................................................................... 2- עם מישהי בשם שלי.................................................................. 4- שלי היא דוגמנית....................................................................... 6- לשלי יש סיליקון.......................................................................... 8- יום ההולדת שלה אתה לוקח אותה למסעדה......................................................... 0 אתה לוקח אותה למסעדה שהיא לא פאב עם מסך לצפייה במשחקי כדורגל........................................................................ 1+ טוב, נו, זה כן פאב עם מסך........................................................ 2- ובדיוק זה ערב של אכול כפי יכולתך............................................. 3- זה פאב עם מסך , זה ערב של אכול כפי יכולתך, ואתה לובש צעיף של הקבוצה האהודה עליך................................................. 10- ערב עם חברים שלך אתה יוצא עם חבר.................................................................... 5- החבר נשוי באושר..................................................................... 4- או שהוא דווקא רווק.................................................................... 7- ויש לו ב.מ.וו............................................................................... 10- עם סטיקר בנוסח "מוכן לביצועים"............................................... 15- יוצאים יחד בערב אתה לוקח אותה לסרט.............................................................. 2+ אתה לוקח אותה לסרט לטעמה.................................................. 4+ אתה לוקח אותה לסרט לגמרי לא לטעמך.................................... 6+ אתה לוקח אותה לסרט שאתה אוהב.......................................... 2- שנקרא "סכנה גורלית 5"........................................................... 3- עם המון סצינות של אמנויות לחימה מהמזרח הרחוק................... 9- שיקרת ואמרת שזה סרט צרפתי על יתומים................................. 15- המראה שלך אתה מתחיל לפתח כרס קטנה................................................... 15- אתה מתחיל לפתח כרס קטנה ועושה התעמלות להפטר ממנה.... 10+ אתה מתחיל לפתח כרס קטנה ועובר לג´ינס רחבים וחולצות שק.... 30- אתה אומר" "לא אכפת לי, גם לך יש כרס"................................... 800- השאלה האולטימטיבית היא שואלת: "אני נראית שמנה?"............................................... 5- אתה משתהה בתשובתך........................................................... 10- אתה עונה "איפה?"................................................................... 35- תקשורת בינאישית כשהיא רוצה לדבר על בעיה כלשהיא אתה מקשיב, תוך עטיית הבעה של התעניינות עמוקה...................................................... 0 כשהיא רוצה לדבר אתה מקשיב יותר מ 30 דקות....................... 5+ אתה מקשיב מעל ל 30 דקות מבלי לפזול לטלויזיה....................... 10+ היא מגלה שזה בגלל שנרדמת................................................... 20-

nayula

New member
לא אכפת לי, גם לך יש כרס......../images/Emo6.gif

די... לא יכול יותר... ענק... בוכה מצחוק!

*Trinity*

New member
לא נראה לי שיש פרס

עוד לא הכרתי בחור אחד שסיים עם מספר נקודות חיובי!!

מה אתן אומרות קוקי, אנבל, מיסי ?

שאעלה לכאן את המדריך לשוביניסט שאיתו פתחתי בעבר בפורום אחר ונעניק ע"פ הסעיפים ששם גם ניקוד לכן ?

../images/Emo41.gif במיוחד לעוגיה, ולגברברי הפורום:

להלן משהו שנקלע אלי בדרך לא דרך. אני הוא לא המחבר המקורי... ורק מביא את הדברים בשם אומרם... כמה מכם מזדהים או לא... זה לא עקרוני... אבל הנה מדד לנקודות כקונטרה להודעה הראשית בשרשור הזה... שאו עיניים, קראו, הפנימו, ולאלו המאמינים... תתלו על המקרר ותתנו לה לשנן כל יום...
דברים שרציתי לומר (שוביניסט) נשבר לי הזין! ונמאס לי מהפוליטקלי קורקט. החלטתי לומר בקול רם, פעם אחת ולתמיד, שגם לנו הבנים מותר להתלונן על איכות המין שאנחנו מקבלים. באווירה החברתית השוררת כיום, מי שרוצה להציג את דעתו הגברית בנושא המין מתחיל מראש בשחייה נגד הזרם. כיום, ביקורת נשית על ביצועי הגברים וגישתם לנושא המין זוכה לאהדה רבה (ראו בנושא זה את מאמרה הידוע של קארין ארד), בעוד שביקורת גברית על ביצועי הנשים נתפסת מיד כאקט שובינסטי וחסר התחשבות, בבחינת משל "כבשת הרש" – "גם זיינת אותי ואתה עוד בא בטענות?" אז התשובה היא כן! יש לי טענות! אני שמח שיש היום פתחון פה לנשים ואני באמת מאמין שחשוב ששני הצדדים יבינו את צרכי הצד השני ומגבלותיו, אבל המצב כפי שהוא כיום כבר הפך לאבסורד. אקדים ואומר שכל מה שאני עומד להגיד אינו בא לבטל או להמעיט מערכן של אותן ביקורות נשיות. רבות מהן אכן צודקות, וראוי שכל גבר ילמד ויכיר אותן, אבל העניין גבירותי, הוא בפרופורציה. היום להיות גבר במיטה זה כמו להיות פעיל מר"צ בשוק מחנה יהודה – לעשות את עצמך קטן ומנומס, לקבל בשקט את מה שנותנים לך ולומר תודה בסוף. כל בקשה לשיפור ביצועים נתקלת במבט של "אלוהים אדירים, אתה כזה גבר בהמה, איך אתה לא מתבייש!". אז זהו – אני מתבייש, מרגיש חרא, ובסוף מקבל אולקוס. אז הנה כמה נקודות שנתקלתי בהן יותר מדי פעמים ושאני בטוח שיש עוד כמה בנים מפוחדים שבסתר ליבם יסכימו איתי. לא מדובר במאמר מדעי או מחקר מבוסס, רק אוסף של התרשמויות וחוויות שעברתי וששמעתי מיותר מחבר אחד או שניים שגם הם נתקלו בהן. השתדלתי להתייחס לבעיות ברמה הרעיונית, מבלי לגלוש לרמה הגניטלית, משום שהכוונה היא לשמור על אווירה חיובית ולא לגלוש לזריקות רפש הדדיות. יחד עם זאת היו מקרים בהם לא יכולתי להתאפק. במקרים כאלו אני מבקש מהקוראות הפוטנציאליות לגלות אורך רוח, להבין שהדברים נאמרים מתוך מצוקה אמיתית, ואולי אפילו לנסות ולהפנים משהו. נשיקה למי שעוד לא הבינה, עדיפה נשיקה אחת ארוכה ועמוקה על מקלחת של נשיקות שטחיות. אתן לא נראות יותר נסערות או מלאות תשוקה כשאתן מנסות להטביע את הגבר שאתכן במבול של נשיקות מהירות ולכאורה תאוותניות – זה רק מעצבן ובסוף גומרים עם תחושה כאילו אתה מצופה בחומרים הדביקים האלו שהחיות בסרטי המדע הבדיוני משפריצות. תרגעו, תנשמו עמוק ותזרמו בכיף עם נשיקה ארוכה, איטית וחושנית. החוג לעבודות יד מי שכבר הגיעה למיטה עם גבר ואז פתאום מודיעה לו שהיא מוכנה רק לעשות לו ביד – שתלך להזדיין! למה מה חשבת שיהיה כשהסכמת ללכת למיטה? שתשחקו רמי? גברים אוהבים שיורדים להם, וזוהי עובדה ידועה, וסביר להניח שידעת אותה מראש. אז מה אני יכול לעשות? לצעוק עליך שאת טיזרית מזדיינת ולדחוף לך בכוח את הראש למטה? לא. אני בולע רוק, מהנהן בצייתנות, משחק אותה מרוצה וזהו. ואם אנחנו כבר בקטע – אז רק שתדעו שהמטרה היא לא "לסחוט את המיץ" או "לעקור את העשב השוטה" או "לחלוב את העטין" או כל הליך דומה, אלא ליצור גירוי מענג. כמו שאתן לא אוהבות שסוחטים לכן את הציצי בפראות, ככה גם אנחנו. הסוד הוא באחיזה נכונה ובקצב – שאסור שיהיה מהיר מדי כי אחרת מאבדים די מהר את התחושה. ואם יש מישהו שיודע איך לעשות לגבר מסוים הכי טוב ביד, הרי זה אותו גבר עצמו. אז אל תתביישו ותשאלו מה ואיך. אני בטוח שכל גבר יעריך אותך הרבה יותר אחרי זה. מיד ההמשך....

חלק שני...

"אני מוכנה לרדת לך, אבל אל תגמור לי בפה" כמה פעמים שמעתם את המשפט הזה? כל גבר רוצה לגמור לאישה בפה. זה אולי נאנדרטאלי, אבל ככה זה ואם נודה על האמת – זה נכון גם לגביכן. ולפני שתתחילו לשרוף חזיות אקדים ואבהיר – אין הכוונה לבלוע, שזו כבר סוגיה אחרת לגמרי. כמו שאמר לי יועצי הנבון ג. " מה אכפת לי מה היא עושה עם זה אחר כך". אני מודה, זה נשמע קצת מקומם, אבל זה די קולע. אף אחד לא מתיימר להגיד ששפיך זה דבר טעים (ואם לדייק זה סתם כמו דייסה לא מוצלחת ומלוחה) ואף אחד, לפחות לא הנורמליים שבינינו, לא מעוניין לגרום סתם סבל לבחורה שאתה הוא נמצא, כי בסך הכל רובנו הגברים טיפוסים די חיוביים (גם אם לפעמים די קשה לגלות את זה), אבל ראבאק! מה זו ההתחסדות הזו? תחשבו על הסיטואציה ההפוכה: זה שאתכן במיטה יורד לכן, אתם מתקרבות לשיא המיוחל, כל הגוף מתחיל בעוויתות הקטנות והלא נשלטות הללו ואז – ברגע שרובכן נוטות ללחוץ לנו חזק יותר על הראש (צעד שבכל מקרה הפוך היה מזכה את הגבר בסטירת לחי מצלצלת), הגבר היה מפסיק ונותן לכן לנסות לגמור לבד. נעים? מעכשיו, בכל פעם שאת מפסיקה ומתרוממת באותו רגע קריטי תחשבי על התסריט שעליו עברנו כרגע. אי אפשר לסגור את הדיון על הסוגיה המאד חשובה הזו בלי להתייחס להיבט הפסיכולוגי. טענה נפוצה מצד הבנות היא שיש משהו מאד משפיל במעמד הזה של גמירה בפה. האמת שבחלק מהמקרים זה גם יכול להיות נכון, אבל זה בטח לא כלל הציבור הגברי. אם את עם מישהו שמתעקש שתמצצי לו על הברכיים ושתבלעי הכל ו/או שתמרחי את זה על כל הפנים ועוד כהנה וכהנה, סביר שאת נמצאת עם בחור שראה יותר מדי סרטים כחולים גרמניים. אם את מספיק נבונה, תקומי ותלכי באותו רגע, כי זה ממש לא לעניין ואם את בוחרת להישאר אז כנראה שמגיע לך, אבל ברוב המקרים מדובר בשני אנשים בוגרים שמעונינים להנות ביחד, תוך התחשבות וכבוד הדדי. אין כאן קטע של כח או השפלה, וכמו שאתן רוצות שנגביר את הקצב כשאתן עומדות לגמור – ככה גם אנחנו, וזה רק טבעי, אז נא להתייחס בהבנה. ואם כבר בקטע של מציצות, אז למרות שהגדרתי לעצמי שלא ארד לרמה של תיאורים טכניים, אני פשוט לא יכול להבליג יותר: למי שעדיין לא הבינה – יש סיבה טובה שקוראים לאקט הזה "מציצה". הפה הוא לא חישוק הולה-הופ שצריך להשחיל על מוט ומי שהחישוק שלה נוגע הכי פחות במוט מקבלת יותר נקודות! ולאלו שעדיין מתקשות - תחשבו על קרטיב קרח שאתן רוצות ממנו רק את המיץ ומה אתן עושות כדי להשיג את זה. טווח התנועה בזמן המציצה הוא נושא בעייתי נוסף: אתן מכירות את הקטע הזה שמסתכלים בריכוז רב על מחוג השעות בשעון ונדמה לכן שראיתן אותו זז טיפה? אז זה לא צריך להיות טווח התנועה למעלה ולמטה בזמן המציצה. אין הכוונה לעבור בדיקת תכולת קיבה, אבל חשוב לזכור שכנראה שיש סיבה טובה למה רוב אברי המין הגבריים לא נגמרים אחרי 1 ס"מ, וזה המקום לגלות כי הכיפה היא לאו דווקא החלק הכי רגיש אצל הרבה מהגברים, אלא האמצע ואפילו יותר למטה ולכן הוראות היצרן ממליצות בחום לטבול את הבגט לכל אורכו, או לפחות את מרביתו. הלאה: ליקוקים אולי נראים טוב בסרט וגם מדליקים מבחינה ויזואלית, אבל בפועל הרבה פחות יעילים, אז לתשומת לבכן לשימוש ומינון מושכלים. ואם ננסה לחבר את ההערות הנ"ל, אולי יעזור אם נציין בהקשר זה את תיאורית הגשטאלט הטוענת כי השלם גדול מסך כל חלקיו. הנחה זו כוחה יפה גם לגבי המציצה: "השילוש הקדוש" דהיינו, מציצה + סיוע ידני + "שליקת ביצים", הנו שילוב מנצח שמעטים הגברים שיכולים לעמוד בפניו. לצערי הרב, בחורות השולטות כראוי ב"שילוש הקדוש" הן מצרך נדיר ביותר, וכאשר נתקלים באחת כזו, חווים בדרך כלל תחושות קשות של תסכול ודיכאון, כי אז מתחדדת ההבנה שאפשר גם אחרת…. ואי אפשר בלי עוד נימה אישית בסוף – אל תשאלו את הגבר "תגיד לי מה אתה רוצה שאני אעשה לך" אלא אם אתן באמת מוכנות לתשובה הדי צפויה. אין דבר יותר משפיל מלקבל מבחורה את המבט הזה של "הייתי צריכה לנחש שגם אתה תצא סוטה מאנייק שרק רוצה שימצצו לו" ובאנחת אכזבה והשלמה עם מר גורלה היא שוב יורדת למשימה המזוהמת והמתועבת וככה זה גם מרגיש. למה מה ציפית שתהיה התשובה? שתוציאי לי קוץ מהאצבע? ובסוף, אחרי 30 שניות של השחלת הולה הופים בתנועות מילימטריות היא עוד שואלת "כמה זמן עוד ייקח לך לגמור? כי אני כבר די עייפה" אני יכול להעיד רק על ניסיוני האישי, אבל ההבדל בתחום זה בין תוצרת הארץ ותוצרת חו"ל הוא ענק. החו"לוניות לא רואות בגמירה בפה משהו משפיל או כנוע, אלא עוד שלב בהנאה ההדדית של שני הפרטנרים לסקס. גם ברמת היוזמה יש הבדל מצער. אם אתן יודעות מה אתן רוצות או מה בא לכן, אז נא לומר. זה מפתיע כמה הדברים יכולים להיות יותר פשוטים כשמדברים. ברור לי שבשלב זה קופצות כמה בחורות וצורחות בזעם "אם כל כך בא לך אז למה שאתה לא תבקש, יא חזיר בהמה?", ושוב אנחנו חוזרים לנקודה שהעליתי בפתיח והיא שבקשה ויוזמה גברית היא הרבה פחות לגיטימית באווירה הקיימת כיום, מה גם שכך או כך עדיין רוב היוזמה נשארת לרוב בידי הגברים, ואתן גבירותי, המפסידות העיקריות. ולסיכום, ע"מ לצנן מעט את הרוחות שבטח התלהטו במהלך השורות האחרונות, חשוב לזכור כמו תמיד ששם המשחק הוא הדדיות. גבר נורמאלי שיקבל השקעה גם יחזיר השקעה ושניכם רק תהנו יותר. פיף ותלתול סוגיה נוספת בה נתקלתי, אם כי בתדירות פחותה, היא תנוחת הדוגי. הרבה בנות נרתעו תחילה מתנוחה זו, ושוב, קו הטיעונים המרכזי הוא בעיקר סטריאוטיפי. הטענות הנפוצות הן שזה לא אישי/מנוכר/כוחני/שתלטני/בהמי. "מותק, חוטר גמרת להעביר בצבא" ועוד משפטים מחוכמים כאלה הן תגובה מוכרת, וכל אחת יכולה לבחור או להוסיף כאוות נפשה. אז לידיעתכן בנות, אתן אמורות להנות בתנוחה הזו יותר. מה לעשות - בתנוחה הזו יש יותר חיכוך מול נקודת ה G הידועה לשימצה, ולכן זה למעשה אינטרס שלכן. בפועל, מדובר בתנוחה מגניבה ונוחה, ששני הצדדים יכולים להנות ממנה מאד. הבעיה למרבה הצער הייתה בתחום יחסי הציבור. עצם השם מהווה מכשול לא קטן, כי ברור שהוא מעלה קונטקסטים חייתיים ואגרסיביים משהו ובטח לא רומנטיים. אבל מספיק שתשנו את השם ותקראו לזה "תנוחת החתול" ותראו איזה דבר חמוד ואינטימי זה פתאום נהיה. אין ספק שבדיחות בסגנון "איך משחקים ברודאו במיטה? תופסים לבחורה את השיער מאחור, כמו מושכות, בזמן שאתם מאחוריה בדוגי, אומרים לה "ככה האקסית שלי אהבה את זה" ואיך שהיא מתחילה להשתולל, מתחילים למדוד כמה זמן מחזיקים מעמד לפני שעפים" לא הוסיפו לתנוחה זו נקודות. בעיה נוספת שעלולה לחבל בסיכויים להגיע ליישום של תנוחה זו היא חששה של הפרטנרית מקולות שונים שעלולים להיפלט בצורה לא נשלטת מגופה… כי זאת לדעת – בנות לא מפליצות אף פעם, ואם כן אז בריח שושנים. אז אגלה לכן סוד – אנחנו מכירים את הסוגיה וזה לא מגעיל, אלא בעיקר מצחיק, אז בואו נתבגר ונהנה ביחד. כאב ביצים כולנו גדלנו על החינוך המתקן שבעצם אין דבר כזה כאב ביצים. סיפרו לנו, ובמיוחד לכן, שזה הכל המצאה גברית שכל תכליתה היא לגרום לבנות סרבניות ייסורי מצפון, ושאל לכן להיכנע למניפולציה הזולה הזו, שכל תכליתה היא להוליך אתכן למיטה. אז צר לי לשבור את התזה המדעית המבוססת הזו – הביצים יכולות לכאוב לנו - ומאד! אין לי הסבר פיזיולוגי מובנה ואולי זה שילוב של גוף ונפש, אבל האמת שזה גם לא ממש משנה. מה שחשוב שתזכרו הוא שהכאב הזה קיים ולפעמים ברמות שאני לא מאחל לאף אחת מכן. אז בפעם הבאה שתראו גבר מתפתל בשקט ובדיסקרטיות ביציאה מדירה של בחורה תדעו שהוא כנראה נתקל בעוד אחת שקראה את הספר המיתולוגי "על בנים ועל בנות" (ע"מ 59). מיד עוד המשך...

חלק שלישי...

חלום כחול "אם הייתי מעשן, הייתי מעשן עוד סיגריה, אבל היות ואני לא – נראה לי שאלך ישר לישון". זה תירוץ מאד צולע ואפילו קצת מעליב, אבל הגיע הזמן להודות – אחרי שאני גומר אני נוטה להירדם! זה אולי לא מנומס ובטח לא מה שמצופה מגבר רגיש ומחובר אבל ככה זה. אני לא יודע על אחרים, אבל אני ברגע של האחרי לא ממש במצב קומוניקטיבי, ולמען האמת אני מרגיש כמו צמיג מפונצ´ר שהוציאו ממנו את כל האוויר במכה. אני בטוח שאתן לא רוצות לדבר עם צמיג מפונצ´ר וגם לצמיג די קשה בשלב הזה. ושוב, לא מדובר באדישות שובינסטית, אלא במצב פיזי. תאמינו לי שהייתי מעדיף שהמצב יהיה אחר כי ברור שגישה כזו לא מוסיפה נקודות בקרב הפרטנריות, אבל זה מה יש. אז במקום לנסות ולכפות עלינו שיחה שנשמעת כמו ניסיון לדובב הומלס שפוך ומסטול ברחוב ואז להתעצבן, תנו לנו את הכמה דקות חלום שלנו ותזכו להכרת תודה נצחית. כשאת אומרת "לא" למה את מתכוונת, למה את מתכוונת כשאת אומרת "לא"? לסוגיה הזו אני ניגש בחשש גדול ובהרבה זהירות, משום שברור לי שאני צועד על קרח דק מאד. אני רוצה להבהיר מהתחלה שלמרות הנימה המבודחת שבה נכתבים הדברים – הנושא רציני וחמור, ושלפחות אצלי לא הוא לא בכל מצב ובכל שלב. כולנו מכירים את התופעה המאד מעצבנת של הבנות שנתקפות ייסורי מצפון והרהורי חרטה במהלך השלבים השונים של הבדרך לסקס. ברור שיש כאלו שתחושות אלו אצלן הן אכן אמיתיות, אך מנגד יש את הטיזריות המקצועיות. להבנת נשים אלו גברים הם סרט וידאו – רוצים מריצים קדימה, רוצים עוצרים, מחזירים אחורה – וכל זה כמה פעמים שחשקה נפשך. ועכשיו תרשו לי לומר, לאלו וגם לאלו, שכמו בהרבה סיטואציות בחיים, גם בסקס אפשר להיות או צודק או חכם. נכון שכמו שאמרתי בהתחלה "לא" הוא תמיד "לא", ולא משנה כמה טיזרית הגברת שממול, אבל יחד עם זאת כדאי לזכור שאחרי הכל אנשים הם לא סרטי וידאו! למתייסרות האוטנתיות יש לי הצעה ידידותית – לעשות את כל החישובים וההתלבטויות הללו לפני תחילת המשחק. זה יהיה הרבה יותר נעים גם לכן וגם לגבר שמולכן, כי בהנחה שרובנו כאן בשביל הכיף, אף אחד לא נהנה לאכזב או להתאכזב. ובאשר לטיזריות - בנות, אתן משחקות באש! אני יכול רק להעיד על מקרה בו פרשתי מיוזמתי למיטה נפרדת אחרי שלושה סיבובי טיזינג שהבחורה יזמה ושכל אחד מהם הסתיים בעקבות "ייסורי מצפון" שלה, רק כדי לקבל למחרת בבוקר את ההערה "אתה יודע, אתה ממש פראייר. עוד קצת אתמול והיית מזיין אותי בכיף". אז לאותה בחורה אני מאחל שתלך מהר לטיפול לפני שתפגוש אחד קצת פחות סבלני… אניגמה ושמה אישה כל פעם מפתיע אותי לגלות איזה עולם ענק, כאוב ואין סופי שוכן מתחת למעטה המגניבות הדק שמציגות בחורות רבות. אפשר לספור על אצבעות יד אחת את הבנות שפגשתי ואשר עליהן ניתן לומר "what you see is what you get ". בכל שאר המקרים אתה פוגש בחורה נחמדה המציגה דעות ליברליות בנוגע לסקס וחוזרת בחופשיות על מנטרות כמו "אני מאמינה שבין שני בוגרים אפשר לקיים בכיף סקס בלי אהבה" , רק כדי לגלות בהמשך שהיא סוחבת על גבה תיבת פנדורה בגודל של מקרר אמקור עם דלתות כפולות. ומה אין: כוסית של החיים שבטוחה שהיא שמנה, אחת שלא חיבקו אותה מגיל שלוש בבית הפולני בו גדלה והיום היא לא מסוגלת לגעת בגבר, כוסית אחרת ששונאת את גופה, אחת שגדלה עם אמא פריג´דית, כאלו שבבית שבו גדלו סקס זה דבר מלוכלך ואת הילדים הביאו חסידות, כאלו שהחבר הראשון שלהן הפך אותן לסמרטוט רצפה בכל מה שקשור לסקס (ובד"כ גם בתחומים אחרים), כאלו שכואב להן אפילו מלהכניס עיפרון, כאלו שבעצם לא חוו מעולם אורגזמה אמיתית וכל הזמן רק מזייפות אורגזמות, כאלו שבעצם מחפשות כל הזמן מישהו שדומה לאבא שלהן, והרשימה נמשכת ונמשכת. באמת כואב הלב. ואחרי ההקדמה קורעת הלב הזו נחזור לציר העניינים המרכזי – הזיון. בחורות כאלו מכניסות אותך למצב לא נעים – מצד אחד ברור שהמטרה לשמה התכנסנו כאן בערב חגיגי זה היא זיון, מצד שני למרות היותך גבר חרמן יש בך עדיין גם מעט אנושיות. וככה אתה עומד, כועס על עצמך ועליה: עליך – כי היית מספיק טיפש מההתחלה בכלל לתת לה פתחון פה, שברור שנשים ישמחו לנצל (אך לא למטרות שאנחנו הגברים היינו רוצים) ולהכניס אותך לפינה הזו, ועליה – שמה פתאום היא משתפת אותי בסיפורים קורעי הלב הללו? בשביל זה יש חברות. אני, אם לא הבנת, לא נמצא כאן מטעם יוניצ"ף או ער"ן! וככה אתה עומד, מתבייש ומתייבש, מת לזיין אבל אכול רגשות אשם, מגלה אמפטיה, מקשיב בנימוס ובסוף הולך הביתה עם ביצים ולב כואבים. אז להבא גבירותי – חסכו מאתנו את הסרטים הטורקיים. אם בא לך – סבבה, ואם לא בא לך – פחות סבבה, אבל אין לי הרבה מה לעשות, אבל בבקשה אל תהפכו אותנו לשותפים בעל כורחנו, כי יש לנו מספיק בלאגן משלנו. כגנב בחשכת הלילה ואם כבר בתסבוכים, אז מה הקטע הזה של החושך? אתם שניכם על הספה אצלה בדירה, מתנשקים, שולחים זרועות תמנון חשקניות לכל עבר/אבר, המתח הולך וגובר והאוויר בחדר הולך ונהיה חם ודחוס. לאט ובכאילו דרך אגב אתה מתחיל להרים לה את החולצה… ואז קאט! היא קופצת כנשוכת נחש, מכבה את האור, וחוזרת לעסקיכם המשותפים כאילו כלום לא קרה … מה כלום, איזה כלום, מה פתאום חושך, מה אני - הלן קלר? עיוור כעטלף אתה מגשש את דרכך בעלטה, מלטף רבע שעה בעדינות ובמסירות את פלומת שיער ערוותה רק כדי לגלות שהשקעת רבע שעה בשפם של הגארפילד שמונח על המיטה… גם בהמשך הערב אתה חש לפעמים כמו באימוני לילה בטירונות, כשבחשכת אוהל הסיירים, בידיים ממששות וחלקות משמן, ניסית להחדיר את הקפיץ המחזיר למקומו בקדח הקת. כמובן שהסיטואציה שתוארה לעיל לא קרתה לי אלא לחבר שלי, אבל הרעיון ברור. אם נחזור לשאלה ששאלתי בשורה הראשונה בפסקה זו, הרי כמובן שמדובר בשאלה רטורית, שהרי התשובה די ברורה: הסיבה היא תחושת חוסר נוחות או בושה שחלק לא מבוטל מהבחורות חשות ביחס לגופן. גם במקרה זה אינני מתיימר לנתח את נפש האישה או לחלק עצות פטרוניות, אבל חשוב לי להבהיר כמה נקודות שאולי "ישפכו אור חדש" על מהלך העניינים: א. דרך אפשרית אחת להתמודד עם תחושות אי הנוחות היא קונספט בת היענה: אם אני לא רואה, סימן שגם אותי לא רואים. אז תקשרו מטפחת על העיניים לפני שאתן מורידות את הבגדים, ויאללה – לעבודה. ב. אם סעיף א´ נכשל, אין ברירה אלא לנסות ולפנות להגיון הבריא, שיטה שלרוב אינה מומלצת בעבודה מול נשים: קבלו זאת כעובדה שאין מודל אחד מוסכם ליופי הנשי, וכמו שאמרו הגשש החיוור "אל תקבעו לי מה מגעיל לי ומה מגדיל לי", על אחת כמה וכמה שהניסיון מראה שרובן המכריע של הבנות מחמירות עם עצמן שלא לצורך. ג. תרשו לי לגלות לכן עוד סוד קטן: אם את באמת שמנה/עם תחת גדול/ציצים קטנים/נפולים/נמוכה/גבוהה או כל נתון פיזי אחר, סביר להניח שכבר ראינו והבנו את זה עוד קודם, כשהיית עם הבגדים, ואם כבר הגענו לקטע של להתפשט סימן שזה לא מפריע לנו, אחרת כבר לא היינו כאן. רב הגברים לא נמנים על ל"ו צדיקים ואף חשוב מכך, גם אם מאד היינו רוצים להיות מנומסים ומתחשבים , די קל לראות אם אנחנו משקרים…. ד. גם רב הגברים הם לא איתן אורבך. סוגייה חשובה נוספת, היונקת מאותו בסיס, היא סוגיית ההתכסות. קמים בבוקר או לחילופין סתם שוכבים ונרגעים במיטה בקטע של האחרי והופ! מיד היא מתכסה בשמיכה. הרי רק לפני חמש דקות ראיתי לך את מיתרי הקול דרך הרקטום ופתאום אסור לי לראות אותך ערומה? מעבר להבנה הכנה ולהתחשבות בסיבות שמביאות נשים למצבים הללו, אסור לשכוח שבעצם מדובר פה בהפרה גסה של זכות הגבר להנות במיטה. אני נהנה לראות את הבחורה שאיתי במיטה, את תגובות הגוף שלה ואת הבעות פניה ומי שמכבה לי את האור מקפחת מאד את הנאתי. המדובר באותו מוטיב חוזר שבו תחת מעטה של התחשבות ונימוס הנאתם של הגברים נפגמת ואותי זה מרגיז! אז בחייאת ראבאק, תפסיקו עם הקטע הזה של החוסר נעימות, אחרת המרוויח העיקרי ימשיך להיות הגרפילד. מיד ההמשך...האחרון...

חלק אחרון...

חובה לחדור גם מאחור שיקום הגבר שלא רצה אף פעם לעשות סקס אנאלי. אף אחד לא קם? ברור שלא! כי כולנו רוצים ! התגובות הנשיות בנושא זה נחלקות לשניים: אלו שמסתייגות מכך מכל וכל ובזה נסגר העסק והחלק השני – שהוא די הרבה בנות, שמודיעות לך שכבר ניסו סקס אנאלי בעבר ולא ממש התרשמו…. בשניה שהבחורה אומרת לך משפט כזה, הנבלה הכניסה אותך למלכוד הקבוע, מלכוד הנימוס – ברור שהעלת את נושא הזיון בתחת לא רק בתור נושא לדיון אקדמי אלא בכוונה אופרטיבית, אבל – אתה, בגלל שהיית טיפש/מנומס, העלת את הנושא בצורה שהשאירה לה מרווח לגיטימי לסירוב, ועל טיפשות כמובן משלמים. "כוס אמק" אתה חושב לעצמך "מי המנייק שזכה לדפוק אותה בעכוז? איזה בחור בר מזל. רק אני תמיד המנומס שנשאר מיובש". עד כאן הכל הגיוני ומוכר מדי. אבל, ועכשיו מגיע הקאטץ´, אבל – בשיחות שערכתי עם הרבה בנים צצה ועלתה עובדה מאד מעניינת – כולם רוצים, אבל בפועל אף אחד מהם לא הגשים את החלום הזה, ותמיד כולם קיבלו את אותה התשובה. ומכאן השאלה המתבקשת כבר מאד ברורה: אם כל כך הרבה בנות טוענות שניסו וכל כך הרבה גברים טוענים שזה לא איתם, אז עם מי כן? אפשרות אחת היא שבשטח מסתובבת כנופייה קטנה וממודרת של בועלי עכוזים שעוברת כסוד שמור מבת לבת והם שמעניקים לאותן בנות את חוויתן האנאלית הראשונה ולצערנו גם האחרונה. האמת, האפשרות הזו לא נראית לי כל כך, בפני שלפי התגובות הנשיות ביחס להצעות שלנו, הגברים הרגילים, לסקס אנאלי עתידי נראה שהחבר´ה לא עשו עבודה טובה במיוחד ולכן גם לא הגיוני שתהיה המלצה לחברות נוספות. ועכשיו תשמעו מה אני חושב – אני חושב שלמעשה מדובר בקונספירציה בהיקף חסר תקדים בה מעורבות כל הבנות באשר הן. ע"מ שהתרמית לא תתפוצץ ותחשף יש הקפדה על שתילת משפטים כמו "אני אישית לא בקטע, אבל אני יודעת שחברה אחת שלי מה זה נהנית מזה" וככה אתה מקבל את התחושה שזה פשוט אתה שחסר מזל, שרק נפלת על מישהי מסוימת, ובפעם הבאה יהיה יותר טוב. שיקום הגבר שפגש בהמשך את אותה "חברה" מסתורית. אף אחד לא קם? ברור שלא! אין חברה כזו! הרבה מה להגיד אין לי. בניגוד לנקודות האחרות אליהן התייחסתי, כאן אין בכלל איפה להתחיל לשפר. אם לא בא לכן, אז חבל מאד אבל הרבה מה לעשות אין לנו. העניין הוא בנטיעת תקוות השווא! עדיף לי לדעת כאן ועכשיו שלעולם לא אראה עכוז נשי חמוד מחייך לעברי, ולהשלים עם מר גורלי, אבל לתת לנו להתאכזב כל פעם מחדש זו רשעות לשמה והלוואי שלמי שממשיכה לעשות את זה יהיו כל החיים טחורים כרוניים - אם את כל כך מקטרת, לפחות שתהיה לך סיבה אמיתית. שולם שולם לעולם, ברוגז ברוגז אף פעם זהו, כמעט הגענו לסוף וכרגיל, בלי נימה אישית לסיום אי אפשר. לא היה קשה לזהות את הקונפליקט התמידי שאני מתחבט בו, בין גבריות מחוספסת לבין התחשבות כנה. אני חושש שיש כבר מי מבינכם/ן שכבר פיתחו עמדה ביקורתית מול מה שעלול להתפרש כ"בכיינות הנימוסית" שלי, וזה בדיוק שורש הפרדוקס: דווקא ההתחשבות וההקשבה מתפרשים לעיתים תכופות מדי כסימן לחולשה ואילו הגבר ההחלטי (ולטעמי גם קצת גס), שנוח לו להתעלם מרמזי אי נוחות של שותפתו למיטה וככה להשיג מה שהוא רוצה, דווקא הוא הנתפס כמוערך יותר. אתם בטח אומרים/ות "איזו הערכה עצמית נמוכה יש למסכן הזה", אז תרשו לי לספר לכם/ן שכל מה שנאמר לעיל מבוסס לא על תחושות בטן או הגיגים אישיים אלא על שיחות עם מספר לא מבוטל של בנות. האבסורד המצער הוא שרובן המכריע של אותן בנות ידע תמיד להגיד שמבחינה רציונלית ברור שהן מעדיפות את המתחשב, אבל לצערן בסוף הן מוצאות את עצמן מזדיינות לרוב עם איזה שחקן כדורגל. ואם זה מה שאתן בנות אומרות על עצמכן מה יש לי עוד להגיד? אני חייב לציין שאני כבר קצת יותר רגוע, אחרי ששחררתי קצת קיטור ועצבים. התחלתי את כתיבת המאמר הזה מתוך כוונה לתת הד למצוקותיהם של גברים רבים בדרכם לעונג-לנד ואני מקווה שהצלחתי לעשות זאת. אם נודה על האמת, בעצם אנחנו הגברים מאד רוצים, ולמעשה אפילו מחבבים אתכן, הנשים, אבל יחד עם זאת אתן חייבות להבין שככה המצב לא יכול להמשך, ובעצם גם אתן מפסידות ממנו, ובגדול. אז עכשיו, אחרי שהבנו מה מפריע, אנא מכן, בואו נלך קצת אחד לקראת השני, נגמיש קצת עקרונות בלתי גמישים, שהרי בסופו של דבר שנינו פה כדי להנות. עלתה פה הרבה ביקורת מקצועית ורעיונית על תפקודן המיני של בנות רבות ואני בטוח שלפחות חלק מהקוראות ממש לא מסכימות עם כל או חלק ממה שנאמר כאן, וחשות צורך עז TO GIVE ME A PIECE OF THEIR MIND – אז לכן, הנזעמות, אני אומר : PROVE ME WRONG זהו. שאו ברכה...

איזה זקן ../images/Emo35.gif

זה כבר קיבל ירוקת והתחיל להרקב... מרוב שזה ישן... Never the less.... עדיין אקטואלי, לפחות לחלק מהעם...

מפסיקים לחלק נקודות...

כשמוצאים את מה שמחפשים, או שמתפטרים מכל מיני תסביכים בחיים...

royboy1

New member
../images/Emo47.gif ענק../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אז נכון,אני גור אבל המאמר הזה הוא אמת טהורה
יותר נכון ומדוייק מכל ספר היסטוריה שבו עיינתי, יותר ממתמטיקה ויותר מפיסיקה. בנות, תפנימו!|
שדון,אתה תותח
תפיץ זאת בכל הפורומים/אמצעי התקשורת/לוחות המודעות וכו´

מיפלנצת

New member
יאללה כבר, מלחמת המינים, הכללות...

נמאס כבר. די. grow up, והכוונה היא לא אליכם ספציפית אלה לכל העולם. לא נמאס לשחק במשחק הזה? אנחנו משחקים בזה כבר איזה חצי מיליון שנה. כל המאמרים האלה למינהם - המדריך למוצצת\לצוללן,איך לא לעצבן לנו וכו´ מייצגים אך ורק את כותב\ת המאמר והנשים\גברים\חייזרים שהוא שכב איתם. זה תופס גם למשחק הניקוד הגברים ממקודם. לא כל הגברים נרדמים מיד אחרי סקס. לא כולם חולי כדורגל וסרטי אקשן. יש גם נשים שאוהבות לרדת. אפילו לבלוע.- כן, גם בארץ. ואפילו מין אנאלי... יש גם נשים, ולא בנות שבע עשרה שלא מחפשות כרגע חתונה. ואני יכול להמשיך. כל הכללה מטופשת. עם מישהוא מסוגל למצוא הכללה כזאת שתהייה תמיד נכונה, שיגיד. המיפלנצת, שנמאס לו.

Pumi

New member
אז הנה אחד

יצא לי 11. מספיק טוב? נשבר עוד מיתוס?

למעלה