גברים, ספרו על הפאדיחה הכי גדולה שלכם

פנומן 72

New member
גברים, ספרו על הפאדיחה הכי גדולה שלכם

לא חייב בהקשר מיני. והנה משהו שהיה לי לפני כמה שנים: חיפשתי רכב קטן לעבודה, עשיתי בירורים, שאלתי שאלות את האנשים הנכונים ועם התקציב שהיה לי הם אמרו לי : לך על סוזוקי סוויפט אחלה אוטו אמין זריז חסכוני - יהיה לך טוב איתו. סבבה. אני מחפש ומחפש ולא מוצא. מרחיב רדיוסים יותר ויותר וכבר הגעתי לרדיוס של 100 ק"מ. אקיצור, יום אחד אני רואה ביד2 במרחק של איזה 100 ומשהו ק"מ מהבית אבל בתמונות נראה מרשים. נסעתי, בדרך כבר קבעתי עם מכון בדיקה, מרוב שהייתי מיואש כבר למצוא, אמרתי שאני סוגר ויהי מה. הגעתי, ראיתי את האוטו והתרשמתי לטובה. גם הבדיקה עברה טוב ולא נותר לי אלא לשלם לו. אני מגיע הביתה נסיעה טובה באמת אחלה אוטו. יוצא מהאוטו - נועל אותו ופתאום אני מסתכל עליו, רבאק חסרה לי ידית של דלת מאחורה ! זה היה רכב 3 דלתות ! ושילמתי לו כאילו 5 דלתות ! נתתי לעצמי כאפה שחבל על הזמן.

seymore butts

New member
הפרחת עכשיו מיתוס גדול

טוענים שאנחנו משקיעים בקניית רכב יותר מחשבה מאשר בהחלטה להתחתן...

אל תדאג, אחרי כמה שנים של נישואין

אתה תקלוט עם מי התחתנת ואתה תבין ש3 דלתות לאוטו זה בקטנה

זיקן

New member
מנהל
גם לי היה סיפור

כזה רק עם פולקסווגן פאסאט ועם שופט כדורגל מפורסם שחתם לי (זה היה בשישי בערב) שהאוטו תקין והוא נותן אחריות לא דובים ולא יער הכל היה דפוק באוטו והוא היתכחש לכל במישפט הוא הפסיד 750 שח בלבד זה היה בבסוף המאה הקודמת בשנת 85 אחריי כמה שנים המישטרה עצרה אותו על קבלת שוחד והטיית מישחקים והוא נעלם מהנוף..

למעלה