גדלות נפש - דברים מפי אימו החטוף יותם חיים ז"ל הי"ד שנהרג ברצועת עזה, לרל"בניק שמצא לנכון לצאת נגדה בדרך מכוערת.

Harrington

Well-known member
מנהל
נדיר כידוע שאני פותח שרשורים בפורום זה. זאת מהטעם הפשוט שאני נוהג לעשות זאת בפורום 'חורזים וכותבים' בדרך כלל (מבחינתי למען הסר ספק אני חי עם זה לגמרי בשלום, על אף ההתקפות כאן מעת לעת כאילו שיש איזשהו פסול בדבר, ואין כמובן :)). אולם הפעם מצאתי לחרוג ממנהגי מפאת מה שלי נראה כחשיבות הדברים. יהי רצון וכולנו נדע ללמוד מגדלות הנפש של אשה מדהימה זו, איריס חיים הי"ו.

להלן דבריה:

1719734429774.png

The Real Big Joe

Well-known member
נדיר כידוע שאני פותח שרשורים בפורום זה. זאת מהטעם הפשוט שאני נוהג לעשות זאת בפורום 'חורזים וכותבים' בדרך כלל (מבחינתי למען הסר ספק אני חי עם זה לגמרי בשלום, על אף ההתקפות כאן מעת לעת כאילו שיש איזשהו פסול בדבר, ואין כמובן :)). אולם הפעם מצאתי לחרוג ממנהגי מפאת מה שלי נראה כחשיבות הדברים. יהי רצון וכולנו נדע ללמוד מגדלות הנפש של אשה מדהימה זו, איריס חיים הי"ו.

להלן דבריה:

צפה בקובץ המצורף 108136
היא ביביסטית ידועה.

The Real Big Joe

Well-known member
אולי. אולי גם לא. אני לא יודע בדיוק מה זה אומר (וזה משתנה כידוע בין נשאל למגדיר). אבל נדמה לי שאם זאת תגובתך הראשונית, קצת פספסת את המסר שבדברים.
שמעתי את הגברת גם אתמול וגם בהזדמנויות קודמות.
ותחפש חבר שיסביר לך מה זה "ביביסט".

Harrington

Well-known member
מנהל
שמעתי את הגברת גם אתמול וגם בהזדמנויות קודמות.
אשריך.
ותחפש חבר שיסביר לך מה זה "ביביסט".
אין כל צורך. עובדתית אנשים שונים מגדירים את המונח הזה בדרכים שונות, מה לעשות. כבר בחנו את זה כאן בפורום יותר מפעם אחת :). על כן בשביל לדעת מה אתה מכנה כך, אני זקוק להגדרה שלך (הפעם כן, בניגוד להמצאת הגדרות למילים שבמילון כפי שנדון בשרשור מקביל :)). ככה פשוט. תרצה תגיב, לא תרצה תשחק. הכל צפוי והרשות נתונה.

The Real Big Joe

Well-known member
אשריך.

אין כל צורך. עובדתית אנשים שונים מגדירים את המונח הזה בדרכים שונות, מה לעשות. כבר בחנו את זה כאן בפורום יותר מפעם אחת :). על כן בשביל לדעת מה אתה מכנה כך, אני זקוק להגדרה שלך (הפעם כן, בניגוד להמצאת הגדרות למילים שבמילון כפי שנדון בשרשור מקביל :)). ככה פשוט. תרצה תגיב, לא תרצה תשחק. הכל צפוי והרשות נתונה.
פוץ איבנוביץ' :ROFLMAO: (אתה. אז אל תחזור עם ה"נעים מאוד" הלדותי שלך)

Harrington

Well-known member
מנהל
פוץ איבנוביץ' :ROFLMAO: (אתה. אז אל תחזור עם ה"נעים מאוד" הלדותי שלך)
אל דאגה, שום דבר לא נעים לי במיוחד בנסיונותיך להפוך לחוכא ואטלולא דברי אם שכולה לאחר שבנה נחטף ל״ע וכו׳. רק עצוב עליך ועל נשמתך העלובה.

מיצינו. שחרר אותי בשרשור הזה, אנא ממך.

The Real Big Joe

Well-known member
אל דאגה, שום דבר לא נעים לי במיוחד בנסיונותיך להפוך לחוכא ואטלולא דברי אם שכולה לאחר שבנה נחטף ל״ע וכו׳. רק עצוב עליך ועל נשמתך העלובה.

מיצינו. שחרר אותי בשרשור הזה, אנא ממך.
אם אתה חושב שדבריה חוכא ואיטלולא - זה עניינך. אני רק ציינתי שהיא ביביסטית. להיות ביביסט זה דבר לגיטימי, אם כי אינו כבוד גדול...

להלן דבריה:

צפה בקובץ המצורף 108136
זהו מקרה שונה לחלוטין.
בנה לא נרצח על ידי החמאס, אלא על ידי חיילים ישראליים אידיוטיים ודבר לא ישיבו לחיים.
הורי חטופים אחרים אשר אפשר כי עדיין חיים - זה משהו שונה לחלוטין.

איריס חיים יודעת כי בנה אשר נחלץ משבי באורח-פלא אך נרצח על ידי חיילים אידיוטיים אשר מִשְׁנָת אלאור אזריה נר לרגליהם - אבד לה ומבקשת לנחם את האידיוטים (אשר ספק אם חרטה בלבם האטום) וקוראת לאחדות.

אני דוחה לחלוטין קריאה ל"אחדות" כשהיא מגיעה מפי מי שתומך במפורש או במשתמע ברפורמה המשפטית.

Harrington

Well-known member
מנהל
זהו מקרה שונה לחלוטין.
בנה לא נרצח על ידי החמאס, אלא על ידי חיילים ישראליים אידיוטיים ודבר לא ישיבו לחיים.
הורי חטופים אחרים אשר אפשר כי עדיין חיים - זה משהו שונה לחלוטין.

איריס חיים יודעת כי בנה אשר נחלץ משבי באורח-פלא אך נרצח על ידי חיילים אידיוטיים אשר מִשְׁנָת אלאור אזריה נר לרגליהם - אבד לה ומבקשת לנחם את האידיוטים (אשר ספק אם חרטה בלבם האטום) וקוראת לאחדות.
כל הנ"ל מידע חשוב, אבל פחות קשור למסר שהגב' ביקשה להעביר בדבריה. בעיני דבריה, בתגובה לאותו אחד שכינה אותה כך וכך, מעידים על גדלות הנפש שלה. זאת בלי כל קשר לשאלה כיצד בנה בדיוק נהרג ו/או מי כן או לא אשם בכך.
אני דוחה לחלוטין קריאה ל"אחדות" כשהיא מגיעה מפי מי שתומך במפורש או במשתמע ברפורמה המשפטית.
זה עניין שלך. רק מלמד שפספסת את המסר שבדבריה היפים של איריס חיים הי"ו. חבל ועצוב, אבל זכותך כמובן.

כל הנ"ל מידע חשוב, אבל פחות קשור למסר שהגב' ביקשה להעביר בדבריה. בעיני דבריה, בתגובה לאותו אחד שכינה אותה כך וכך, מעידים על גדלות הנפש שלה. זאת בלי כל קשר לשאלה כיצד בנה בדיוק נהרג ו/או מי כן או לא אשם בכך.

זה עניין שלך. רק מלמד שפספסת את המסר שבדבריה היפים של איריס חיים הי"ו. חבל ועצוב, אבל זכותך כמובן.
אינני מתווכח עם אֵם שכולה שאבדה את בנה ועוד בנסיבות מצערות כשלה וגם אינני יודע האם היא "ביביסטית" או לא, אך דוחה לחלוטין קריאות ל"אחדות" בבחינת "רוממות אל בגרונם וחרב פיפיות בידם"...

חבל ועצוב. אבל זכותך (כמו שזאת זכותך להאשים לאחר מכן בחוסר אחדות -שאינה קיימת בישראל להשקפתי- את הצד השני כמובן ולהשליך עליו את החלטותיך).
אכן עצוב, אולם קריאה ל"אחדות" תיתפשׂ ככֵּנָה רק כאשר יחזרו בהם מכוונתם זוממי הרפורמה המשפטית.
אין "אחדות" עם הזוממים להכחידך.
לא אשב עם מי שרוממות אל בגרונם וחרב פיפיות בידם.
אל תיתמם.

Harrington

Well-known member
מנהל
אכן עצוב, אולם קריאה ל"אחדות" תיתפשׂ ככֵּנָה רק כאשר יחזרו בהם מכוונתם זוממי הרפורמה המשפטית.
אל תיתמם.
אף רפורמה משפטית כמובן לא "זוממים להכחידך". בכל מקרה, זה hardly הנושא בשרשור הזה, מה גם שהוא נדון די והותר פעמים כאן בפורום ואני לא רואה צורך מיוחד לדוש בו בפעם המאה אלף. יכול רק לומר, כאמור גם למעלה, שדבריך מלמדים שאת המסר של הגב' היקרה הזאת, לא קיבלת/הבנת/הפנמת. על כך איני יכול אלא להצטער. אבל אני מניח, בלי להכיר, שאתה ילד גדול ואדון לעצמך, כך שזולת כך שחבל לי (ומסתבר לאורך השרשור שאתה ממש לא היחיד שלא הבין את המסר), נראה שאין הרבה מה להוסיף.

evglev1

Well-known member
מנהל
אל תיתמם.
כלומר בשביל אחדות בעם רבין ז"ל היה צריך לחזור בו מהסכם אוסלו?

למעלה