גדלות נפש - דברים מפי אימו החטוף יותם חיים ז"ל הי"ד שנהרג ברצועת עזה, לרל"בניק שמצא לנכון לצאת נגדה בדרך מכוערת.

כוכבית מצויה

Well-known member
משום מה הטקסט נמצא במלואו כאן:

The Real Big Joe

Well-known member
משום מה הטקסט נמצא במלואו כאן:

ואני אמרתי אחרת? את לא ביקשת לינק. את שאלת שאלה מתריסה ולא רלוונטית לתוכן.
ואם הבנתי אותך לא נכון - אני מתנצל.

כוכבית מצויה

Well-known member
ואני אמרתי אחרת? את לא ביקשת לינק. את שאלת שאלה מתריסה ולא רלוונטית לתוכן.
ואם הבנתי אותך לא נכון - אני מתנצל.
הבאת ציטוט ארוך בלי לציין את המקור או לתת קרדיט לכותב. זה לא ראוי ואף עובר על תקנון תפוז.
הגדלת והתייחסת אל הכתוב כמשהו ש"אתה כתבת", אני שאלתי שאלה שמטרתה הייתה לאפשר לך לתקן את המעוות, ולתת קרדיט לכותב, בחרת שלא לעשות כך וחבל.

הבאת ציטוט ארוך בלי לציין את המקור או לתת קרדיט לכותב. זה לא ראוי ואף עובר על תקנון תפוז.
הגדלת והתייחסת אל הכתוב כמשהו ש"אתה כתבת", אני שאלתי שאלה שמטרתה הייתה לאפשר לך לתקן את המעוות, ולתת קרדיט לכותב, בחרת שלא לעשות כך וחבל.
נו באמת - ברור שהוא לא כתב את זה אלא העתיק מאיזה שהוא מקום.

לא חייבים לציין את זה - זה ברור.

שכשמצטטים מאתר כלשהו צריך לתת קרדיט לכותב וקישור...
אכן יותר מסודר,כמו שעדיף שכותבים פוסט על אירוע אקטואלי להראות על מה הוא מסתמך,

ולפעמים אנשים לא יודעים כמו במקרה השריפה האחרון עם הדתיים.

אבל שם משום מה שיותר חשוב המקור את לא אמרת כלום.

The Real Big Joe

Well-known member
הגדלת והתייחסת אל הכתוב כמשהו ש"אתה כתבת"
זה לא נכון.
אני שאלתי שאלה שמטרתה הייתה לאפשר לך לתקן את המעוות, ולתת קרדיט לכותב, בחרת שלא לעשות כך וחבל.
את צודקת בעיקרון. אני נוהג תמיד להביא לינק. הבעיה הייתה שבגלל אורך החומר נאלצתי לפרק אותו לחמישה פוסטים, ואז הבאת הלינק הפכה בעייתית.
ואם את ממשיך לנזוף, גם אני יכול: מדוע אחרי שהתנצלתי את ממשיכה לחפור?

זה לא נכון.

את צודקת בעיקרון. אני נוהג תמיד להביא לינק. הבעיה הייתה שבגלל אורך החומר נאלצתי לפרק אותו לחמישה פוסטים, ואז הבאת הלינק הפכה בעייתית.
ואם את ממשיך לנזוף, גם אני יכול: מדוע אחרי שהתנצלתי את ממשיכה לחפור?
די כבר אובססיסי חולני שכמוך,
צא מזה!
כל החיים שלך זה רק ביבי ביבי ביבי ביבי

לך תמצא עבודה, תעשה משהו עם החיים הרקובים שלך, צא מזה כבר!
שמע, אתה זקוק לטיפול נפשי, אתה לא מסוגל להעביר דקה אחת מבלי להתעסק בביבי, חולה נפש!!
צא מזה כבר!

The Real Big Joe

Well-known member
די כבר אובססיסי חולני שכמוך,
צא מזה!
כל החיים שלך זה רק ביבי ביבי ביבי ביבי

לך תמצא עבודה, תעשה משהו עם החיים הרקובים שלך, צא מזה כבר!
שמע, אתה זקוק לטיפול נפשי, אתה לא מסוגל להעביר דקה אחת מבלי להתעסק בביבי, חולה נפש!!
צא מזה כבר!
סמרטוט פתטי שכמוך. אין בך כלום כדי להפיק ממנו תגובה ופולמוס ענייני, אז אתה מדקלם את מה ששמעת מילדות.
וכמובן הסוג הז'אנר של הכלומנימיקים כמוך גם משקר באוטומט. אני עוסק בביבי דיע מעט מהזמן והכתיבה שלי. אבל אתה עדיין לא מתאושש מ"99 פשע ביבי ועל 100 לא אשיבנו" שהעליתי, אז אתה צורח ככרוכיה.
שמע, אתה זקוק לטיפול נפשי, אתה לא מסוגל להעביר דקה אחת מבלי להתעסק בי, חולה נפש!!
צא מזה כבר!

סמרטוט פתטי שכמוך. אין בך כלום כדי להפיק ממנו תגובה ופולמוס ענייני, אז אתה מדקלם את מה ששמעת מילדות.
וכמובן הסוג הז'אנר של הכלומנימיקים כמוך גם משקר באוטומט. אני עוסק בביבי דיע מעט מהזמן והכתיבה שלי. אבל אתה עדיין לא מתאושש מ"99 פשע ביבי ועל 100 לא אשיבנו" שהעליתי, אז אתה צורח ככרוכיה.
שמע, אתה זקוק לטיפול נפשי, אתה לא מסוגל להעביר דקה אחת מבלי להתעסק בי, חולה נפש!!
צא מזה כבר!
אוקיי, וואטאבר.

מאחל לך רפואת נפש ומציאת עבודה אמיתית במהרה.

נשיקות מתוקי.

האיש טובע באובססיה חולנית כנגד נתניהו ואת מתייחסת לדבריו ברצינות?
חחחחחחחחחחחח

למעלה