גובה מזונות - גבול עליון...

מצב
הנושא נעול.

אני אמא לבת שנה, ועומדת לפני גרושין, בהסכמה הדדית. החלטנו שהקטנה תישאר בחזקתי, בבית שהיה שלי עוד לפני הנישואין. לפני התדינות על גובה המזונות, אני מבקשת מכם סדרי גודל מקובלים - ואלו הנתונים: בעלי מרוויח נטו כ- 15000 ש"ח אני מרוויחה נטו כ- 4000 ש"ח יש בבית אופר שעולה כ- 4500 ש"ח הקטנה התחילה גן שעולה כ- 1500 ש"ח ויש כמובן הוצאות נוספות... על כמה בערך אני יכולה לחשוב, לדעתכם?

מזונות

אני אמא לבת שנה, ועומדת לפני גרושין, בהסכמה הדדית. החלטנו שהקטנה תישאר בחזקתי, בבית שהיה שלי עוד לפני הנישואין. לפני התדינות על גובה המזונות, אני מבקשת מכם סדרי גודל מקובלים - ואלו הנתונים: בעלי מרוויח נטו כ- 15000 ש"ח אני מרוויחה נטו כ- 4000 ש"ח יש בבית אופר שעולה כ- 4500 ש"ח הקטנה התחילה גן שעולה כ- 1500 ש"ח ויש כמובן הוצאות נוספות... על כמה בערך אני יכולה לחשוב, לדעתכם?
מזונות
ההלכה היא שכאשר שני ההורים משתכרים מחייבים את שניהם להשתתף במזונות הילד בשיעור יחסי להכנסותיהם הפנויות, כאשר השתתפותו של האב גבוהה יותר בגלל חובתו לשלם לבדו את מזונותיהם ההכרחיים של ילדיו עד גיל 15. נראה לי מוגזם לקבוע שצרכיה של ילדה בת שנה עולים על 6000 ש´ לחודש. יכול להיות שיחייבו אותו במחצית אבל זהו ניחוש בלבד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה