גולש!!! ענין של כבוד

דספרדו

New member
גולש!!! ענין של כבוד

שלום לכולם בבקשה {באמת מכל הלב}..מתכון לגולש אני מת להפתיע פעם אחת בתבשיל שכזה!!! אז אם אפשר??? פליזזזזזזז בתודה מראש..ויום טוב אגב-יופי של פורום באמת אולי אמליץ על מאכלים שאני אוהב...{ותכינו.. סתתם בהומור} מה שווה העולם בלי טיפונת צחוק אה? באמת תודה

alex

New member
גולש לנואש...

טגן 2 בצלים קצוצים עד שקיפות.הוסף 2 ק``ג שפונדרה חתוכה לקוביות גדולות וטגן כ-10 דקות תוך ערבוב.הורד מהאש. הוסף 2 כפות פפריקה מתוקה וכפית פפריקה חריפה וערבב במהירות כך שהפפריקה תעטוף את כל הקוביות.הוסף מי-מלח רותחים כאצבע מעל גובה הבשר.שים על להבה נמוכה.לאחר 60-45 דקות הוסף קוביות גדולות של 2 עגבניות ו-2 פלפלים ירוקים ועוד כוס מים. אחרי כ-30 דקות הוסף קוביות גדולות מ-4-3 תפוחי-אדמה ובשל עד שיהיו מוכנים.הגש עם נוקדלי. ותודה לאמי שהביאתני עד הלום.

דספרדו

New member
מודה? מעריץ אותה...

היי תודה רבה בחיי שעוד היום אנסה להכיןןןן {ושוב תודה} ולאימא של אלכס נשיקה ממני.... ושוב תודה...ביי

נוקדלי???

מי שאינו הונגרי לא נראה לי שידע מה זה נוקדלי אז לכל הלא הונגרים שביננו נוקדלי=ביצקיות ודרך אגב המתכון שלך אכן טעים מאוד ניסיתי והתלהבתי תודה ליהי

alex

New member
מה זההההה?????....

( צריך להאמר בטון עולה ). ליהי האחת והיחידה ! את רוצה להגיד לי שיש לא-הונגרים בפורום הזה ??? עוד מעט תגידי לי בטח שאיילת פרסיה.המפף.

alex

New member
וואלה ! במקרה....

גלשתי לחפש מתכון של לאנגוש והנה מה שהעלתי בחכתי : בשלי 4-3 תפו``א בינוניים בקליפתם.קלפי ומיד מעכי לפירה.צנני.ערבבי חצי כוס חלב חם עם 15 גרם שמרים וחצי כפית סוכר.הניחי ל-10 דקות.לושי בצק מהפירה+1.5 כוסות קמח+חצי כפית מלח+תערובת השמרים.את הקמח יש להוסיף בכמויות קטנות.לושי היטב.כסי במגבת למשך כשעה במקום חמים-עד הכפלת הנפח.רדדי (על משטח מקומח) לנקניק בקוטר כ-3 ס``מ.חתכי לפרוסות בעובי כ-1 ס``מ.דקרי כל פרוסה (כדי למנוע בועות בעת הטיגון).המיסי שומן חזיר (lard בלע``ז)או חמאה עם שמן בגובה כחצי ס``מ.טגני עד הזהבה.מרחי בשן שום חתוכה,בזקי פפריקה ומלח וצ`לחי לי לטעימה. בתיאבון.

אלכס

אתה נשמה טהורה.... שנים שאני מחפשת את המתכון... אני אכין עוד השבוע ואודיע לך איך יצא לי... ואם אתה כבר בצ`אט אנא הזדהה מולי כי הבנתי מדבריך כי אתה מכיר אותי... תודה תודה תודה ליהי

alex

New member
לאחת ויחידה....

לא אני הוא האיש , לא אני. צ`אטים הם לא כוס התה שלי. לא שלא הייתי מוכן להכירך (ובשביל זה יש e-mail ) אבל לצערי יש כנראה בני-תשחורת המכנים עצמם אלכס. אני מברר כעת אצל העו``ד שלי אם אין כאן הפרה של זכויות יוצרים. שלך . אלכס אוריגינל.

למעלה