ג'ונגל עם ניחוחות מסעירים של מים וצמחיה

ג'ונגל עם ניחוחות מסעירים של מים וצמחיה

מכל מיני שכבות של שנים אגמי אין סוף רעננים ועמומים כמו בושם שמתאר את ניחוחות הטבע איך זכרתי אותן חומות, שקטות ומאירות ולא ראיתי ירקרק-פגיע וכחלחל-תריסים סבך פלאי וריחני של צמחי בר ומים שרוחשים בהם חיים נסתרים כל כולך מתמתחת בעדינות, קטנה שלי, גוף אהוב דרוך שמבקשת להתרפות את גופי נצרתי ושמרתי במיומנות נושנה, אך נפשי חמקה ויצאה אליך וביקשה לעטוף אותך וללטף אותך ולחייך אותך מבפנים באלפי פרחים קטנים ורכים של מתיקות כמעט לא קיויתי שאראה אותך עוד לא התכוונתי שנפשי תעז להפר משמעת וללחוש לך הקדשה את במחווה מגוננת על שלומי ומי יודע על מה עוד לא נשאת אלי עיניים ולא הספקתי לשאול אותך מהו בשבילך מבט עיניים סמכת עלי שלא אומר מילה שאינה במקומה סמכתי עליך שלא תנשבי אלי קור וקבלתך בשתיקה עצורה ומופנמת את המייתי שיקדה אליך בשמחה עצמאית היתה שיר חסד שלך שדיבר אלי אותי בפשטות הפשר נותר גנוז ונסתר אבל השמחה וההודיה שתוקות וגלויות לעין, שנתת לי לשעה קלה לעטוף את כתפיך הנפלאות בסווטשרט יום יומי של מה-זאת-אהבה, ואני יודעת שגם הוא דיבר אליך פשוטות, גם אם לעולם לא אדע מה

princhipeta

New member
מרענן

מילים סבוכות זו בזו, "סבך פלאי וריחני", כמו שכתבת, כמו משפט אחד ארוך מפותל מפותל, שופע קסם. מחכה לעוד

בבקשה :)

רק אמרתי את האמת... תמשיכי לכתוב כאן בבקשה, יש לך כתיבה מאוד ייחודית אהבתי מאוד את המילים הגבוהות והנשגבות שהשתמשת בהן והקטע כולו אומר: אהבה אמיתית.

למעלה