גיבורה של כולם

Bad life1

New member
גיבורה של כולם

כבר שבוע בערך שאני נכנסת לפה רוצה לכתוב ומתחרטת אבל אני לא יכולה לשמור יותר.... לפני שבוע וקצת כולם שמעו על הבשורה הקשה שהדר כהן ז''ל נרצחה בפיגוע בשער שכם היא מצאה את מותה בגיל צעיר מאוד בערך בגיל שלי טוב לא בערך היא הייתה בגיל שלי ואם אני ידייק יותר היא הייתה בשכבה שלי ויותר מזה היינו 6 שנים באותה כיתה היינו חברות 6 שנים למדנו ביחד שיחקנו ביחד אפשר להגיד שגדלנו ביחד דרכנו נפרדו כשהגענו לכיתה ז והתחברו שוב שעברנו לכיתה ח...שבוע לפני שהיא נרצחה ראיתי בפייסבוק שהייתה לה השבעה ושהיא לוחמת במג''ב את האמת שהייתי בשוק לא חשבתי שהיא תהיה לוחמת היא כלכך עדינה וקטנה כזאת וחוץ מזה שהייתי בשוק התלהבתי בטירוף כי ידעתי שהאופי שלך מתאים לזה ושרצית את זה ושבוע אחרי קמתי משנת הצהריים שלי וקיבלה הודעה מחברה שלי שדודה שלה היא מפקדת במג''ב שהיא נפצעה קשה לא הבנתי מה היא רוצה ממני ועל מה היא מדברת שהתעוררתי קצת קלטתי מה היא אמרה לי היא נפצעה בפיגוע פציעה קשה ישר חיפשתי אם כתוב על זה משהו ולא מצאתי כלום אז הנחתי שזה שמועה ואז הגיעו ההודעות היותר קשות לא רק שהיא נפצעה היא נפצעה אנושות ולא קשה אחרי מספר דקות בישרו על מותה הייתי בהלוויה כולם בכו ואני לא חשבתי שמשהו לא בסדר איתי ועד עכשיו לא בכיתי אני לא מבינה למה וזה משגע אותי....

הדרי שלי את זוכרת איך על כל ריב או ויכוח היית שואלת אותי ''זה בגללי'' תמיד רצית להיות בטוחה שלא כועסים עלייך תמיד הצחקת אותי שהייתי עצבנית וזה קרה הרבה תמיד חייכת גם כשהיה לך קשה אף פעם לא ראיתי אותך בוכה ועכשיו כולם בוכים עלייך הייתי בבית כנסת כשהביאו אותך והורידו אותך מהאוטו לפני שקברו אותך שמעתי את הצעקות קראו לך לקום לא הבינו איך זה קרה הייתי צריכה לצאת לבית ביום שישי ובמקום לצאת הביתה יצאת שאת מכוסה בדגל ישראל כולם מנסים לנחם את ההורים שלך ואת מור אחותך אבל אני יודעת שזה לא מנחם אי אפשר לקבל את זה איך ילדה מיוחדת כמוך נרצחת בהלוויה שלך התאחדנו כל השכבה עם המורים והרכזת חבל שאנחנו צריכים להתאחד ברגע כזה ולא ברגע של קבלת תעודות הבגרות שלנו אני זוכרת שהלימודים היו חשובים לך רצית את תעודת הבגרות הזאת אבל תזכי להחזיק אותה הדרי תסלחי לי שאני לא מצליחה לבכות עלייך אני נשבעת לך שכואב לי אי אפשר לחשוב על זה בכלל שאת לא בחיים כולם הרכינו ראש על לכתך גם בבית ספר עשו לך פינת הנצחה עם ספר שהתלמידים יוכלו לכתוב עלייך ולך אני יודעת שמתת כגיבורה שהצלת את חייה של חברתך אבל אם היו שואלים אותי מה אני מעדיפה ברור שהייתי מעדיפה שתגני על החיים שלך נכון שזה נשמע לא יפה אבל זאת הייתה הבחירה שלי...הדרי תשמרי על המשפחה שלך מלמעלה הם צריכים את זה כלכך אני יודעת שאת רואה אותם רואה את אמא שלך ואחותך בוכות את אבא שלך שמנסה להיות חזק ואת ירין אח שלך תשלחי להם כוחות אני אוהבת אותך גיבורה שלנו ומקווה שתסלחי לי...
הדר כהן ז''ל
ת.נ.צ.ב.ה

למעלה