|ג'ייד|
באלי שאלון

פלאפאל

New member
גם לי בא, אז מה אם אף אחד לא קורא D:

התמונה היחידה היא מגיל 14, וכולם מעדיפים לשכוח את הגיל הזה
אז אין. אוי מאיה, התמונה השנייה שיש לי זו הזאת שאמרת לי לגנוז D: על עצמך - 1. שם: טל 2. גיל: יותר מדי 3. מיקום בארץ: עיר הקודש האם אתה - 4. מאחר הרבה? נופ 5. עובד? קצת 6. אוהב את המשפחה שלך? את רובם, כן 7. אוכל מילקי? אכן 8. יש לך אובססיה\סטייה? יש לי רק אובססיות וסטיות P: 9. אוהב חורף? מאוד 10. מבריז הרבה מביצפר? אין לי בית ספר D: 11. מדבר הרבה בטלפון? אכן, אני בחורה. 12. מקבל ציונים טובים? יאפ, סבירים. 13. כותב שירים\סיפורים? לא. אני חרא בזה, וחבל. 14. משתדל לאכול בריא? בערך >_< אני בחורה, אז משתדלת לא לאכול משמין. 15. חושב על עצמך לפני אחרים? לא, ומאוד מאוד מאוד חבל שכך. מאוד. 16. חוסך כסף? קצת. 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? בגדים זה שטויות?
18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? לא, והלוואי ואני אתאפק ולא אוכל. זה סוכר טהור הקקה הזה! 19. קונה מתנות? אפשר שלא?
20. חושב שאתה בנאדם טוב? מה השאלון הזה? >> מה אכפת לכם לעזאזל. אבל כן, די. האם אי פעם... 21. שיקרת? רק פעם אחת? D: אני שקרנית פתולוגית. 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? כל מי שיש לו אחים פגע במישהו בכוונת תחילה, לפחות פעם אחת. 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? להורים רק. 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? לא. 25. ישנת עם רדיו דלוק? נרדמתי ואז התעוררתי וכיביתי אותו. ביום שבו יצא הארי פוטר שבע! O: 26. עם טלוויזיה דלוקה? אם נרדמתי מולה, לא בכוונה. 27. לא ישנת יום שלם? דה 28. היית במחשב כל הלילה? איכס לא! איזה חסרת חיים אני צריכה להיות כדי לעשות את זה? 29. היית בחו"ל? אכן. 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? לא. אבל אכלתי משהו שנראה כמו תולעים! (והיה בעצם אצות יפניות, אז זה בסדר) 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? כן! 32. חיבקת מישהו מפורסם? מתוך עיקרון לא. יש לי אידיאולוגיה נגד זה. 33. הופעת על במה? בטקס סיום כיתה ג'. 34. גנבת משהו? הורדתי סרטים ושירים... 35. תפסת טרמפ? נופ. 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? ווטף?
37. הלכת לאיבוד? יותר מדי פעמים
38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? אפילו לא חמש דקות מזה. 39. נשברה לך שן? נופ. 40. עישנת סיגריה? לא, זה חונק אותי. מה הדבר האחרון... 41. שאכלת? כריות (חהחה, לא כאלה כריות) 42. שקנית? שתי חולצות מפוקס. 43. ספר אחרון שקראת? אני באמצע 1984, וגם באמצע התפסן בשדה השיפון, ואחרון שסיימתי היה הבושם של פטריק זיסקינד (המלך) 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? החברה של החבר הכי טוב שלי. קקי סרט, אל תראו. 45. הופעה אחרונה שהיית?
לא שואלים!!!1 46. דיסק אחרון ששמעת? לא זוכרת. בשביל מה המציאו אמ פי? 47. שיר אחרון ששמעת?באה מהאהבה, היה ברדיו. 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? אקרוס דה יוניברס, הביטלס. 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? רשימת חנויות בגדים עודפים. 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? אני יודעת? 51. אדם אחרון שראית? שירן, חברה. 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? אמא, וגם זה בטעות. לא רואים אותי בוכה אף פעם, זה אסור. 53. אדם אחרון שחיבק אותך? שאיה, גם חברה. 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? טלי, עודחברה. 55. אדם אחרון שצעקת עליו? שאיה D: אהובים - 56. צבע אהוב? אין. 57. סרט אהוב? הצעיף הצבעוני
58. ספר אהוב? וואו, קשה. לא יודעת, הכל. 59. זמר\ת\להקה אהובה? גםאין. 60. דיסק אהוב? אין. 61. שיר אהוב? אין. 62. תוכנית טלווזיה אהובה? אין. 63. מאכל אהוב? אין. 64. בנאדם שאתה הכי אוהב?
65. מקצוע אהוב? ניאהאהאה כבר אין לי. 66. זמן ביום? טוב. 67. ממתק\חטיף אהוב? מה הקטע? יש מיליון טעימים, ויש מיליון דברים טובים אחרים. 68. אתר אהוב באינטרנט? בלה בלה בלה. 69. ערוץ אהוב? ניאהאהאהאה 70. קליפ אהוב? העדפות - 71. אביב או סתיו? שניהם, אני אוהבת את כל העונות. 72. קפה או תה? קפה אגוזים. 73. כתום או צהוב? כתום. 74. טלפון או פלאפון? טלפון, לא בא לי סרטן. 75. סלקום או אורנג'? אורנג', יותר זולים. 76. שוקולד מריר או חלב? מריר! 77. שיער אסוף או פזור? פזור. 78. ירח או שמש? שניהם? 79. קולה או ספרייט? איכס על שניהם, לא שתיתי בחיים D: 80. קור או חום? שניהם. 81. אילת או חרמון? גם שניהם. 82. עיינים ירוקות או כחולות? חומות! 83. קרמבו או גלידה? גלידה. 84. לילה או יום? שניהם. 85. דיסקמן או מערכת? אמ פי. 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? מה לעזאזל השאלון הזה רוצה >_< 87. השיר שלנו או מיכאלה? לירות לעצמי בראש עדיף על שניהם. 88. שחור או לבן? ווטף?! 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? אני בחורה. תראו, ציצים. אפילו מידה C. קונה בגדים. לא אוכלת דברים משמינים מדי. ברור שלנקות! 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? טלפון, יותר קל. 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם! 92. פסטיגל או פיטר פן? כל דבר ולא פסטיגל (חוץ מהשיר שלנו ומיכאלה) 93. נעלי בית או יחפים? תלוי אם קיץ או חורף עילגים. 94. סבון רגיל או נוזלי? לא סגרנו כבר את עניין הבחורה? נוזלי. 95. ביצפר או צבא? ביצפר, אלוהים, בבקשה בצפר
ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? לא מוזר, מעפן. 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? כל הקטע של "הכי אהוב" 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? ומיותר למדי, כן. 99. האם נהנת לענות עליו? לא ממש, אבל כואב לי הראש ובכל מקרה יש לי עשר דקות לשרוף. 100. תן ציון לשאלון. מתוך כמה?

MispIaced

New member
להלה

על עצמך - 1. שם: אלוהים 2. גיל: 16 3. מיקום בארץ: גיהנום AKA יבנה. האם אתה - 4. מאחר הרבה? לא 5. עובד? לא 6. אוהב את המשפחה שלך? סביר 7. אוכל מילקי? לפעמים 8. יש לך אובססיה\סטייה? דה 9. אוהב חורף? ברור 10. מבריז הרבה מביצפר? לא ממש 11. מדבר הרבה בטלפון? לא 12. מקבל ציונים טובים? נמנמ 13. כותב שירים\סיפורים? לא 14. משתדל לאכול בריא? אני צמחוני, כמה דבירם לא ביראים אני כבר יכול לאכול 15. חושב על עצמך לפני אחרים? תלוי מי האחרים 16. חוסך כסף? לא 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? לא 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? הל נו, איכס 19. קונה מתנות? תלוי למי 20. חושב שאתה בנאדם טוב? נמנמ האם אי פעם... 21. שיקרת? ברור 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? נמ, כן 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן 25. ישנת עם רדיו דלוק? כן 26. עם טלוויזיה דלוקה? כן 27. לא ישנת יום שלם? כן 28. היית במחשב כל הלילה? כן 29. היית בחו"ל? כן 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? לא 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? לא 32. חיבקת מישהו מפורסם? לא 33. הופעת על במה? כן 34. גנבת משהו? נמנמ 35. תפסת טרמפ? לא 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? טעמתי קצת, לא ממש טעים 37. הלכת לאיבוד? לא 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? לא 39. נשברה לך שן? סוגשל, לברט ארור
40. עישנת סיגריה? לא מה הדבר האחרון... 41. שאכלת? לא יודע אהובים - 56. צבע אהוב? אין לי כוח לזה. וסגול כהה ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? זדיינו. 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? 99. האם נהנת לענות עליו? 100. תן ציון לשאלון.

Fences

New member
שיחררו אותי מוקדם מהבית ספר,

אז באתי לפה לצחוק על נעים וגל. [משעמם לי!!!!!!11111] . שם: יהוה. 2. גיל: 15 3. מיקום בארץ: הרצליה. האם אתה - 4. מאחר הרבה? כן. 5. עובד? לא 6. אוהב את המשפחה שלך? לצערי לא 7. אוכל מילקי? לא טבעוני, אפילו לא צמחוני S: 8. יש לך אובססיה\סטייה? כן, אני נמשכת כמעט רק לאנשים עם שיער שטני [וגבוהים.]. 9. אוהב חורף? בערך 10. מבריז הרבה מביצפר? כן 11. מדבר הרבה בטלפון? כן 12. מקבל ציונים טובים? לא. 13. כותב שירים\סיפורים? כבר לא. 14. משתדל לאכול בריא? תלוי. משתדלת שלא לאכול בכלל. 15. חושב על עצמך לפני אחרים? גם תלוי. 16. חוסך כסף? כעיקרון חסכתי להופעה של סליפנוט. 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? כן. 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? לא, איכס. 19. קונה מתנות? כן. 20. חושב שאתה בנאדם טוב? לא האם אי פעם... 21. שיקרת? כן 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן 25. ישנת עם רדיו דלוק? לא, מה זה רדיו איפה אתה אנחנו חיים ב1996? 26. עם טלוויזיה דלוקה? כן. 27. לא ישנת יום שלם? כן. 28. היית במחשב כל הלילה? כן. 29. היית בחו"ל? לא. 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? כן... 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? כן. 32. חיבקת מישהו מפורסם? כן. 33. הופעת על במה? כן. 34. גנבת משהו? כן 35. תפסת טרמפ? לא 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? לא, בחיים לא. אני מאלה שמחכים 10 דקות כדי שזה יהיה באמת מוכן. 37. הלכת לאיבוד? כן 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? לא, למה שאני אעולל את זה לעצמי? 39. נשברה לך שן? כן 40. עישנת סיגריה? לצערי, אני מנסה להפסיק אבל משהו אומר לי שנדפקתי וזה לא יקרה. [אולי הקופסא ששוכבת פה לידי?] מה הדבר האחרון... 41. שאכלת? בורקס תפוחאדמה >_> 42. שקנית? בורקס תפוחאדמה בקפיטריה 43. ספר אחרון שקראת? לא זוכרת 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? סקס והעיר הגדולה 45. הופעה אחרונה שהיית? .... מי הולך להופעות? 46. דיסק אחרון ששמעת? BFMV 47. שיר אחרון ששמעת? INSIDE THE FIRE 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? 'מגבון ועוד מגבון זה לא מגבון, זה מגבונים...' 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? שנים לא הדפסתי [כולל - שנים לא הגשתי עבודה] 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? פורום צמחונות אנערף 51. אדם אחרון שראית? אח שלי טפו עליו שימות 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? אני לא יודעת. לא בכיתי ליד אף אחד יותר מחצי שנה. 53. אדם אחרון שחיבק אותך? ידידה מהבית ספר 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? ידידה מהבית ספר 55. אדם אחרון שצעקת עליו? ידידה מהבית ספר [אותה אחת ב3 המקרים.] אהובים - 56. צבע אהוב? ורוד בייבי. 57. סרט אהוב? אינטליגנציה מלאכותית, המסור 58. ספר אהוב? טפו עלייך 59. זמר\ת\להקה אהובה? כרגע אני חורשת על הרבה 60. דיסק אהוב?לאדת 61. שיר אהוב? יש הרבה שקט 62. תוכנית טלווזיה אהובה? רד בנד 63. מאכל אהוב? פירה. אבל בלי גושים ועם מרגרינה בטעם חמאה. 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? נעים! סתם לא, ידידות שלי אני מניחה. 65. מקצוע אהוב? חלון. 66. זמן ביום? מה? 24 שעות זה לא דיי ברור? 67. ממתק\חטיף אהוב? לחם. 68. אתר אהוב באינטרנט? לאדת 69. ערוץ אהוב? פלייבוי 70. קליפ אהוב? שפנפנת החודש העדפות - 71. אביב או סתיו? אביב 72. קפה או תה? תה 73. כתום או צהוב? צהוב 74. טלפון או פלאפון? פלאפון 75. סלקום או אורנג'? אורנג' 76. שוקולד מריר או חלב?מריר 77. שיער אסוף או פזור? פזור 78. ירח או שמש? ירח 79. קולה או ספרייט? קולה 80. קור או חום? קור 81. אילת או חרמון? אילת 82. עיינים ירוקות או כחולות? כחולות 83. קרמבו או גלידה?גלידה 84. לילה או יום? לילה 85. דיסקמן או מערכת? מערכת, מה דיסקמן S: 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? לועזית 87. השיר שלנו או מיכאלה? :| הכוס של האמא שלי. 88. שחור או לבן? שחור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? להשאיר מלוכלך. 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? פנים 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם 92. פסטיגל או פיטר פן? .. 93. נעלי בית או יחפים? יחפים 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי 95. ביצפר או צבא? betzefer להקה בת זונה. ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? הכל. 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? הכל. 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? כן. 99. האם נהנת לענות עליו? לא. 100. תן ציון לשאלון. 0.

MispIaced

New member
אינטיליגנציה מלאכותית../images/Emo99.gif

שנים לא שידרו תסרט הזה.

למעלה