ג'יליאן חושפת שם חלופי לפרק one breath...

orityemini

New member
ג'יליאן חושפת שם חלופי לפרק one breath...

בראיון המאוד מצחיק שנעשה היום באוסטרליה. וואו, כמה ראיונות כיפים ומצחיקים היא עושה שם. תבדקו את הלינקים של הראיונות שפרסמתי פה לפני כמה ימים שנדחפו למטה, הם שווים צפייה!

מצחיקה היא

זה די מצחיק שעדייןשואלים על אקס פיילס, נכון שזה היה תפקיד חייה והיה גם הכי ארוך אבל עברו 10 שנים מאז.. (לא שאני נגד כן? סתם משועשעת)

aerynsun

New member
זאת משום שהיא לא עשתה שום תפקיד משמעותי

אחרי תיקים. דיויד למשל , כבר לא תראי שמזכירים את תיקים כאשר מראיינים אותו. אולי מזכירים פה ושם אבל ממש מעט .

Gilliana

New member
לא מדוייק

לא משמעותי כמו תיקים - זה כן. אבל גם דיויד לא עשה כזה עד קליפורניקיישן.

aerynsun

New member
עד קליפורניקיישן

ועכשיו בקושי תראי בראיונות שלו תזכור לתיקים. אצל ג'יליאן כמעט כל ראיון מראים תמונה ישנה שלה עם מולדר ומדברים על תיקים.

Gilliana

New member
עכשיו נכון

למרות שאני לא ממש מבינה למה, אבל ניחא.

aerynsun

New member
כי התקשורת רואה מה שמול עיניה כרגע

כרגע האימג' העכשיווי של דיויד הוא מודי. וזה מה שהתקשורת הצהובה רואה בדרך כלל. שכבה ראשונה .

1Shir

New member
צודקת לגבי התקשורת

לכן נראה לי שאני לא מתאימה לעבוד בתקשורת - אני לא טיפוס אובייקטיבי מספיק

aerynsun

New member
בדיוק

אבל גם הסובייקטיביות משחקת כאן. איכס. שונאת את התקשורת הצהובה.

1Shir

New member
איך מתאים לך לראות את הטוב בכל דבר ../images/Emo13.gif

ממש לא מעגל ולא קסמים

התקשורת נשענת על הקהל היא לא ממציאה כלום מחדש. עובדת שתוכניות איכותיות נעלמות לאט לאט מחוסר רייטיניג. עובדה שיותר אנשים מטקבקים על פרשת מרגול מקוראים או יודעים על הפגנת הרופאים.

aerynsun

New member
הרייטינג של האנשים לא מכתיב את התקשורת

אולי הצהובה. התקשורת כתובה לכל הרבדים. זה שהקהל שלנו נהפך להיות אנין זבל זה משהו אחר. זה ממש עצוב שהידרדרנו כל כך מבחינת טעם . תראי למש את ליאור כלפון , ידעת שהוא זה שהמציא את התאטרון השחור וגם את אנשי הווקה? רק כמובן שכאן זה לא הצליח. כי כאן אוהבים יותר מזרחי בתקופה הנוכחית ופחות קלאסי. אבל זה מאוד מצליח לו בחו"ל בכל אופן המשפט שרשמת הוא נכון רק לגבי עיתונות צהובה. אז גם המשפט שלי לא נכון, הוא צריך להיות. מתי הקהל הישראלי ישבור את המעגל למעגל אינטליגנטי יותר?

Gilliana

New member
גם זה נכון

אבל אי אפשר להתעלם מכך שהתקשורת גם מכתיבה את "סדר היום הציבורי".

למעלה