גירוש שדים

aviv_b

New member
אני גם אנסה

1. leonard cohen - your famous blue raincoat לא יודע למה אבל השיר הזה תמיד עושה לי עצוב, אבל משום מה אני נוטה לשמוע אותו שאני בדכאון. 2. nine inch nails - hurt זה שיר שאני יכול לשמוע בלופ אחד גדול במשך עשר שעות ולא ימאס לי. השיר הזה נותן לי תקווה כי הוא מתחיל שקט ובסוף נכנסות הגיטרות במין הודעה כזאת, היי אני כאן תרגע החיים ממשיכים והגיטרה תמשיך לעד לנגן. 3. suede - the asphalt world זה שיר שתמיד תמיד יזכיר לי ימים אחרים, השיר הזה ליווה אותי בלילות קרים בגגות שכם. והחיוך שנכנס הקטע המוסיקלי שתמיד מזכיר לי פינק פלויד כזה. 4. the the - lonely planet if you cant change the world change yourself' but if you cant change yourself then change the world/ אין מה להגיד מילים שתמיד מוצאות נקודת אושר בכל עצב. תזכור זה לא אתה זה כל העולם דפוק. 5. carter usm - this is how it feels טוב הביצוע הזה יכול להקפיץ אותי מהמיטה שאני עם 40 מעלות חום במיטה. מזכיר לי את ימי הסיטי הול העליזים ואת הקפיצות המטורפות שהייתי עושה על הרחבה. ולסיכום שיר אחד ישראלי: 6. מופע הארנבות של ד"ר קספר - אני אחלום לנצח. וכל מילה נוספת מיותרת סוף שבוע נעים לכולם

BiRd Of PrEy

New member
האמ...

אני כמעט אף פעם לא בדיכאון אבל.. כשסתם אין לי מצב רוח.. מה שהכי מוציא אותי מהמצב רוח הרע זה לשמוע שירים ולשיר יחד איתם
בכל מקרה השירים שהכי עוזרים לי:(בעע לא הצלחתי להיתפשר רק על 5..
) 1. Mad Season - Wake Up 2. Mad Season - River of Deceit 3. Mad Season - Artificial Red 4. Mad Season - Long Gone Day 5. Sublime - Pawn Shop- 6. Soundgarden - Jesus Christ Pose 7. כל האלבום TEN של Pearl Jam 8. Sonata Arctica -Tallulah 9. Temple Of The Dog - Call Me A Dog 10. Temple of the Dog - Hunger Strike 11. Led Zepplin - Whole Lotta Love 12. Led Zepplin - Stairway to Heaven 13. Turin Brakes - Nine To Five 14. Alice In Chains - Right Turn 15. Alice In Chains - Am I Inside 16. Alice In Chains - Don't Follow 17. Blind Melon - Change 18. scorpions - lonly nishts זה מה שקורה כשיושבים בבית עם גבס ברגל ולא יכולים לצאת לשום מקום
Scorpions - Lonely Nights

דונץ

New member
../images/Emo7.gif

שירים שעוזרים לצאת מדיכאון- בדוק. אני פשוט אצטט מילים נבחרות כדי להראות למה... 1. Dire Straits-Why Worry "why worry? there should be sunshine after rain... so why worry now?" 2. שלום חנוך- מביאה הכול. "אי שם קיימת אפשרות, שלא הכול אבוד..." זהו. חבל שאין לי עוד. שירים שמעבירים איתם את הדיכאון?. The Smiths- The Queen is Dead, I Know It's Over, I Won't Share U בעצם, כל הדיסקים של הסמית'ס, ניק דרייק, לאונרד כהן ו... (מחווה רדיוהדית לסיום)- קיד איי. *בתקווה לימים יפים יותר*
נושאי המגבעת- הבא בתור הוא סוס

n0nick

New member
הוא אמר "מעביר איתם"

בניגוד לשני הראשונים ש"מעבירים לו" את הדכאון אבל אני דווקא מוצא את קיד איי מעודד משהו. לא יודע.

חולוני

New member
אההה

צאו לי מהוריד אין גלה על הסקלה אני עושה חיים לא מעניין אותי מה הלאה.. צאו מהנשמה זה לא מסע נקמה אני מספיק עם עצמי בלחמה!!! לא נותנים לי חופש מחליטים הם במקומי החדר כבר עם עובש דואגים הם לשלומי אין דקה של שקט כל היום רק צעקות מה כבר יכול להיות... פזמון: צאו לי מהוריד אין גלה על הסקלה אני עושה חיים לא מעניין אותי מה הלאה.. צאו מהנשמה זה לא מסע נקמה אני מספיק עם עצמי בלחמה!!! יש לי חור בראש כמו האוזון הוא רק גדל מתי אני יפרוש כי אותי זה מתסכל כל היום סרטים אצלי בראש פתחו קולנוע נמאס לי אתכם לשמוע...! פזמון: צאו לי מהוריד אין גלה על הסקלה אני עושה חיים לא מעניין אותי מה הלאה.. צאו מהנשמה זה לא מסע נקמה אני מספיק עם עצמי בלחמה!!!

Parasite

New member
ושירים אחרים שמתאימים לסיטואציה:

Radiohead - How I Made My Millions Like Spinning Plates No Surprises (הגרסא המוקדמת) Cure - The Same Deep Water As You Sarah Slean - Awake Soon כמעט כל השירים של Tindersticks Unbelievable Truth - Dune Sea Neil Young - Helpless King Crimson - Starless Epitaph ב"במה חדשה" יש בחור ששמו ערן גרנות, שעושה מוסיקה מצוינת ומתאימה.. כל קטע שלו פשוט מצוין לדעתי. שווה ביקור.

וואלה, זה מזכיר לי.

Sarah Slean הזאת, שאני אישית לא מכיר אבל הבנתי שהיא קנדית ודי מצליחה במולדתה, עשתה קאבר ל-Climbing Up the Walls של הרדיוהד. זה בעצם לא שייך לפורום הזה. לא משנה, שווה לבדוק.
the constantines - nighttime/anytime (it's alright)

Parasite

New member
קח עוד המלצות לשירים של שרה:

Blue Parade Drastic Measures Narcolepsy Weed Twin Moon Universe High Mourning Me & Jerome Eliot היא ממש מצוינת. חבל שאי אפשר להשיג אלבומים שלה בארץ (וניסיתי, אוף, כמה שניסיתי - מזל שיש קרובים בארצות הברית וקנדה שמספקים את הסחורה). והקאבר שהיא עשתה לרדיוהד באמת יצא ענק.

n0nick

New member
../images/Emo31.gif

הביצוע טוב והשירה איכותית, אבל הקאבר מדויק מדי וזה אף פעם לא יותר מדי טוב. וחבל, כי זה לשיר שיכולות להיות לו כ"כ הרבה אינטרפרציות אישיות.. ר' המיקס של פילה ברזיליה.
zero 7 - special things

pink cigarette

New member
תהייה.

אם בכל פעם שאת מרגישה רע את שמה את אותם השירים, הם לא נטחנים ומאבדים קצת מהמשמעות שלהם לגביך? סתם תהיתי. תהייה נוספת. ours? זה אומר שעוד מישהו מכיר אותם מלבדי? יש להשיג את distorted love advice בארץ? (הם נכנסים לקטגוריית ה"מרגשים קשות אבל אין לי שומדבר נוסף שלהם", עם השיר sometimes). שירים שמעודדים אותי..
Liquid Tension Experiment - Biaxident - אני פשוט לא מסוגלת להשאר אדישה לצלילי הפסנתר בהתחלה של הקטע השמיימי הזה. מסתבר, אגב, שגם ההורים שלי לא הצליח להשאר אדישים... :) קטע מהמם.
Faith No More - EAsy Like Sunday Morning - בלי מילים.
King Crimson - 21 Century Schizoid Man - ככה. פשוט. לרוב שומעת אותו על הבוקר.
Green Day - Cast Away - שוב, לא יודעת למה. נורא מעודד אותי. מקפיץ ושמח. אני אוהבת רק שירים ספורים שלהם.
The White Stripes - Seven Nation Army - שקט! שקט! אני לא סובלת את הוייט סטרייפס, ואני לא סובלת את השיר הזה באופן ספציפי. אבל לפעמים האקורד הנודניקי ההוא מתאים לי בדיוק למצברוח. זה סתם שיר משמח.
Porcupine Tree - Blackest Eyes .
I Am Kloot - Morning Rain .
ours - Sometimes .
The Streets - Too Much Brandy - שאיבדתי וחבל.
Gomez - ruff Stuff .
הבילויים - אוטו זבל - שקט! שקט!!
Mirah - Cold Cold Water מומלץ בחום ובלחץ רב. [כאן מתחילים השירים שעושים לי עצוב, אבל טוב. ולא אכפת לי, כי כשאני עצובה אני עצובה, ועד שזה לא יעבור כל שמחה קטנה תהיה רגעית. וזה קורה יותר מדי. השירים האלה נותנים איזושהי לגיטימציה לכאב. הוא הופך מכאב שנובע ממשהו רע שקרה לכאב שנובע מהיופי שבאומנות. וכן, יש כאב מיוחד כזה.]
dEUS - Nothing Really Ends - שיר הנוסטלגיה האולטימטיבי. פשוט ככה. עצוב נורא, ומעודד אותי בכל זאת. בייחוד מאז שיש לי את הגרסא נטולת הפתיח-דמו-בבלגית.
David Bowie - Starmen - פשוט ככה.
Queensryche - Silent Lusidity עזבו.
No Doubt - Don't Speak - ככה.
The Eternal Tears of Sorrow - The River Flows Frozen - שיר מהמם ביופיו. גיטרות אקוסטיות ופסנתר, ובכל זאת, גראול. משתלב מקסים. [כאן נגמרת הרשימה ההיא]
Pearl Jam - Ten - כל האלבום, כן. עושה לי טוב בלב. קצת מחוץ לרשימה שהצהרתי עליה קודם. פשוט, אלבום, יפה.
REM - Loosing My Religion - כנ"ל. רק שזה לא אלבום.
The Verve - Bitter Sweet Symphony - קיטש? קיטש. מעין התרוממות רוח שכזו. זה מה שהשיר גורם לי. [עוברים לאלבומים מלאים.]
Anglagard - Hybris - עושה לי טוב בלב.
Faith No More - Angel Dust - אני צריכה, בכלל, לומר משהו?
Genesis - Selling England By The Pound - כבר מצלילי הפתיחה של השיר הראשון אני מתעודדת.
Mr. Bungle - California - כנ"ל. ואותו אני אוהבת עוד יותר. הייתי לוקחת לאי בודד, דפנטלי.
Sparta - Wiretap Scars - מעודד אותי תמיד. np - Ours - Sometimes עשה לי חשק. נראה לי שזו ההודעה הכי מושקעת שכתבתי בפורום הזה מאז ומעולם. הוריי לי! [ג'יזס כמה זמן שלקח לכתוב את זה.]

Special M

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif../images/Emo141.gif../images/Emo20.gifבקנה

לא. אין דבר כזה "כל פעם את אותם שירים". עם עד כמה שהידע וההכרות המוזיקלית שלי מוגבלים, אני מכירה יותר מחמישה שירים. אלו הם רק חמישה שירים נבחרים, כי זה בעצם מה ששאלתי בהודעת פתיחת השרשור. וכבר אמרתי, אבל זה תלוי באיזה מצברוח נמצאים בדיוק. כל שיר מתאים להרגשה אחרת ולזמן אחר. בחיי, אם הייתי כותבת כ-ל שיר ושיר שאני שומעת כשאני מרגישה רע, זה לא היה נגמר... (טוב, זה היה נגמר מתישהו, אבל... את יודעת.) מכירה את ours רק מהאחרון שלהם (Precious), לצערי. נואשתי מלחפש עוד דברים שלהם מהסיבה הפשוטה שלא מצאתי...
REM - Drive
כי את עשית לי חשק :)

n0nick

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif nothing really ends

אפילו
נוסף על הגרסה נטולת פתיח הדמו.

למעלה