גליונות

secret9

New member
גליונות

הקלדתי יותר מ- 1000 שמות, תאריכי לידה ומספרי טלפון בגליון 1 כשבעצם אני צריכה 13 גליונות כשהראשון ללא תאריכי לידה. על מנת שאוכל בעת הצורך לשלוף עפ"י תאריכי לידה בעיקר או אחר. האם הברירה היחידה היא להקליד הכל מחדש עפ"י חודש(כשכל גליון ייצג חודש אחר) או שיש אפשרות קלה כמו העתקה באיזשהו אופן ואיך אפשר לתת פקודה לשלוף עפ"י נתון שאחליט? הרבה תודה

פרטים נוספים

לא הבנתי את מטרת הגליונות. כדאי לפרט יותר. קיימות פונקציות שונות שיכולות לעזור לך בשליפת הנתונים. לא בטוח שצריך להעתיק את הנתונים על כל הגליונות

secret9

New member
גליונות..

מטרת הגליונות היא : חלוקה לפי חודשי השנה עפ"י חודש התאריך הלידה וגליון מס' 13 לאנשים שאין בידי את תאריך הלידה שלהם. והייתי שמחה לדעת שאני יכולה לשלוף עפ"י תאריך לידה את מי שאצטרך. ובענין העתקת נתונים אסביר: מבלי לשים לב הקלדתי יותר מ- 1000 שמות של אנשים/תאריכי לידה ומספרי טלפון ברצף כשבעצם אני צריכה את החלוקה עפ"י תאריכי לידה או כללי ללא תאריכי לידה והייתי רוצה לדעת אם יש איזו דרך להעביר לגליונות אחרים נתונים עפ"י תאריכי לידה מבלי שאצטרך להקליד הכל שוב?? אני מקווה שהפעם אני ברורה מספיק

כתיבת תאריך

אם כתבת תאריך לפי הכללים בעזרת / , לא צצריכה להיות בעייה. דוגמה של תאריכים תקינים: 1/7/1980 או 01/07/1980 במקרה זה ניתן למיין בקלות את הרשימה. לא הבנתי למה את רוצה לבנות את הרשימה לפי חודשים/גליון . בכל מקרה, כדי לחלץ את החודש מתוך כל תאריך לידה, תשתמשי בפונקציה MONTH . מצרפת לך דוגמה בהצלחה וחג שמח.

למעלה