גלריות - הקאמבק!

א.א.אפל

New member
הבנתי,

דבר ראשון אני מתנצל על ההדגשה המיותרת בהודעה הקודמת- סוף ההדגשה לא הוקלדה כראוי ולכן יצא "צעקני" במקצת. אני חושב שההצעות שלנו דומות. ההצעות להטיות זהות לחלוטין (לנתב, מנתב) ההבדל הוא רק בבניין של שם העצם- וכאן זוהי שאלה בלשנית גרידא. מחר אני אנסה להתקשר להיא מהאקדמיה ולשאול להמלצתה.

פו הדוב (דובי דוב פותה...)

יצא עם כריסטוף רובין, חזרזיר, השפן, קנגה ורו, הינשוף, בסוף השיירה איה - החמור הדכאוני ואחריו כל קרוביו וידידיו של השפן, למנסע לגלות את הקוטב הצפוני. בדרך נזכר פו, בעקבות דיון מלומד על מארב, שפעם התנפלה עליו מאורת שפנים והחזיקה בו שבוע ימים בין המצרים, עד שבעמל רב נחלץ משם... אחרי הרפתקאות שונות, רו השובב נפל למים ופו רב התושיה הציל אותו בעזרת מוט ארוך. לאחר שכולם התפעלו מההצלה של רו, אמר כריסטוף רובין לפו, שהמוט הארוך הוא בעצם הציר הצפוני, והמנסע הסתיים בכך שתקעו את המוט באדמה, וכריסטוף רובין תלה עליו כתובת בזו הלשון: הציר הצפוני גילהו פו פו מצא אותו. ומנשא - אומרים כך (למי שאינו בקיא בפו הדוב): mansa

א.א.אפל

New member
העשרת את ידיעותיי. האמת היא

שהיו לי קצת פלאשבקים מ"הטאו של פו" בו מוזכרים כמה מעלילות פו, בין השאר... מומלץ! אם ההצעה ל"מנסע" תהיה זו שתתקבל בסוף, זאת תהייה ממש מחווה לפו ול-א.א.מילן...

שמחה שהחזרתי אותך

למקומות חביבים. סליחה על שההודעה יצאה פעמיים, זה מה שקורה לאנשים חסרי סבלנות כמוני, בזמן שהרשת עובדת לאט...

פו הדוב (מין דוב שכזה...)

יצא עם כריסטוף רובין, חזרזיר, השפן, קנגה ורו, הינשוף, בסוף השיירה איה - החמור הדכאוני ואחריו כל קרוביו וידידיו של השפן, למנסע לגלות את הקוטב הצפוני. בדרך נזכר פו, בעקבות דיון מלומד על מארב, שפעם התנפלה עליו מאורת שפנים והחזיקה בו שבוע ימים בין המצרים, עד שבעמל רב נחלץ משם... אחרי הרפתקאות שונות, רו השובב נפל למים ופו רב התושיה הציל אותו בעזרת מוט ארוך. לאחר שכולם התפעלו מההצלה של רו, אמר כריסטוף רובין לפו, שהמוט הארוך הוא בעצם הציר הצפוני, והמנסע הסתיים בכך שתקעו את המוט באדמה, וכריסטוף רובין תלה עליו כתובת בזו הלשון: הציר הצפוני גילהו פו פו מצא אותו.

א.א.אפל

New member
אני מציע מֶנַתֱב

MENATEV למקרה שהניקוד לא ייצא נכון. ומטיייל יקר, אולי נעשה סקר פורום בנושא?

shapira meir

New member
ומה רע ב-"מיטיבי-לכת"?

בניגוד מוחלט ל-"מטיבי-לסת". הנה יש כבר אפילו פולקלור בנושא.

א.א.אפל

New member
הכוונה היא למילה אחת... מעבר לזה

משך טיול מיטיבי לכת יכול להיות שעות ספורות. משכו של מנתב הוא כמה ימים ואף שבועות. מנתב מטבעו מיועד למיטיבי לכת.

המטיייל

New member
א.א. - טופל!

שמעת אתמול: "המופע של אפל"

המטיייל

New member
הערות חשובות לגלריות!!! ../images/Emo18.gif

1. לאחר. רק לאחר שלוחצים על הוספת קובץ - לבחור מהרשימה הנגללת את האזור הרצוי. הרשימה מימין אינה קשורה לתהליך העלאת הקבצים!!! 2. יש מפות של האזור - העזרו בהם 3. אבקש להעלות תמונות באיכות טובה. לא מטושטשות וכו'.

המטיייל

New member
ועוד - גלריה שלא הייתה :

גלרית תופעות טבע. צילומים של תופעות טבע מיוחדות או יפות במיוחד. דובה - לא כל שבר וסדק

המטיייל

New member
ז-ה-ו !!!

כל הגלריות של האזורים במקום. גלריות חדשות: "רגעי קסם" ותופעות טבע"

../images/Emo45.gif../images/Emo24.gif

פשוט נהדר! כל הכבוד על העבודה. עכשיו אני מצטערת יותר על חוסר הכשרון הבולט שלי בצילום. אעשה מאמץ בהמשך.

סליחה, בבקשה...

אני לא כל כך מבין מה זה ה"גלריות" האלו? מה מחפשים? איפה מחפשים? ובסביל מה מחפשים? אבקש תשובה להדיוטות

אמנון, הסבר פשוט לאנשים אינטליגנטים

שאינם מתמצאים במיוחד במחשב (כנראה): גלריות הן אוסף התמונות של חברי הפורום, שהועלו לאתר שלנו ואורגנו עכשיו מחדש. בסמוך לכותרת הפורום "טיולים בארץ" - ממש מעליה ישנו פס כחול כהה (כמו במערכון של הגשש...) ועליו קישורים (מילים שכשאתה לוחץ עליהן יעבירו אותך לחלקים שונים של האתר הזה שלנו - "טיולים בארץ"). בין הקישורים האלה ישנה המילה "גלריות", כשתלחץ עליה תעבור לדפים באתר שבהן דאג חברנו "המטייל" לארגן את התמונות שהעלו חברים שונים בפורום. כשתלחץ על "גלריות", תפתח לך אחת הגלריות - תוכל לראות בהגדלה כל אחת מהתמונות המוצגות , כאשר תלחץ עליה. בצד תראה את רשימת הגלריות הנוספות, המאורגנות על פי אזורים בארץ ועוד. אתה מוזמן להכנס לכל גלריה, לראות, להתרשם, להגיב בפורום ובוודאי להעלות עוד תמונות משלך.

למעלה