גם אני רציתי...
|מרי|

p r u d e n s

New member
גם אני רציתי...../images/Emo182.gif../images/Emo144.gif|מרי|

אז כתבתי בעצמי את- [URL='http://']30 דרכים לדעת שאת מאוהבת בלגולאס[/URL] 1. החדר שלך מלא בתמונות שלו. 2. בשיעורים את נוהגת לשרבט "לגולאס גרינליף" במחברת. 3. קנית קשת כמו שלו והצבת אותה בארון נעול עם זכוכית ממוגנת. 4. את חולמת שהוא מתחתן איתך. 5. את דורשת מאנשים בלונדיניים שילבשו ירוק, ילכו עם חץ וקשת ויאריכו את השיער. 6. את מדברת לתמונות שלו וכועסת עליו כי הוא לא עונה. 7. את כועסת על גימלי כי הוא מבלה איתו יותר זמן ממך. 8. את רוצה להיות אורק כדי לבוא איתו במגע. 9. את משאירה למבאס על מפתן הדלת ומקווה שהוא יאכל אותו, ואפילו ישאיר פתק תודה. 10. את חושבת שהוא אמיתי. 11. כל התמונות של לגולאס רטובות מהריר שאת מזילה עליהן. 12. כשראית את הסרטים בקולנוע נהגת לצרוח בכל פעם שהוא אמר משהו. 13. כשאת רואה תמונות שעושות צחוק מלגולאס את מחפשת בכל הרשת כדי לראות מי הכין אותה ונוקמת בו. 14. הכנת בובת וודו שלך ושל לגולאס והפגשת אותן בנשיקה בתקווה שזה יקרה באמת. 15. את מקשרת כל נושא ללגולאס, לדוגמא, בשיעור הסטוריה כשמדברים על מלחמת העצמאות את אומרת ש"לגולאס היה יכול לעזור לנו". 16. את לא מרגישה טיפשי בגלל שאמרת את זה. 17. את עומדת על המרפסת וצועקת "לגולאס! לגולאס!" במשך שעות. 18. את מריצה קטעים שבהם לגולאס מופיע שוב ושוב. 19. את נוהגת לחשוב שאורלנדו בלום הוא רק נביא ולגולאס הוא אלוהים. 20. את מנסה לעשות לכולם את הצמות של לגולאס במחשבה שכך העולם יהיה טוב יותר. 21. אנשים נזהרים מלהגיד "צמות", "לגולאס" ו"אלף" לידך. 22. אנשים שכן אומרים את המילים האלו זוכים לשטף של דברים על חשיבותו, תרומתו ומושלמותו של לגולאס. 23. את סופרת כמה קטעים יש בהם לגולאס מופיע. 24. את מנסה להעריך את גובהו של לגולאס כדי למצוא לו חליפה לחתונה שלכם. 25. יש לך לוח מטרה עם תמונה של גימלי עליו. 26. את מוכנה לשלם לאנשים שיש להם תמונות של לגולאס שלך אין. 27. את נכנסת לוויכוחים נלהבים עם אנשים על השאלה הנצחית "האם כותבים 'לגולאס' עם א' או בלי?". 28. את נכנסת לכל יער שאת רואה בתקווה שלגולאס נמצא שם. 29. למדת אלפית כדי שלא יהיה לכם קשה לתקשר. 30. את לא צריכה את הרשימה הזאת כדי לדעת שאת מאוהבת בו.

Pink Princess

New member
הכי אהבתי את...

7. את כועסת על גימלי כי הוא מבלה איתו יותר זמן ממך.

פרפר15

New member
|מאוהבת|../images/Emo99.gif

דרך אגב שיניתי חתימה נכון יפה אני חולה על השיר הזה

למעלה