גם דברים טובים התרחשו השבוע.

איתן ג

New member
גם דברים טובים התרחשו השבוע.

השבוע בסניף כולבו סנטר של בנק הפועלים באזור אספנו בערב אחד 3000 ש``ח לטובת העמותה ``על- מה`` עמותה למען משפחות שיקיריהן התאבדו . המעשה כך היה .לפני כמה זמן סיפרתי לאחד מעובדי הבנק את סיפורי האישי ועל העמותה שאני פעיל בה. לאחר זמן לא רב צלצל הטלפון בביתי ויאיר ( עובד הבנק) שואל את דעתי לעריכת התרמה בסניף .הופתעתי מאוד ומיד הסכמתי. לאחר מפגש נוסף ותאום עם יו``ר הועד גילה , יאיר, ודוד סיכמנו להתחיל את ההתרמה ביום רביעי . בערב שוחחתי עם חלק מעובדי הסניף על הטרגדיה האישית ,ההתמודדות שלי ושל בני המשפחה ועל פעילות העמותה בהקמת קבוצות תמיכה להורים אחים ואחיות אשר חוו אסון של התאבדות במשפחה. פעילות נוספת של העמותה היא בתחום של הסברה ומניעה בקרב צעירים. בתום השיחה עברו בין עובדי הבנק ונאסף הסכום של 3000 ש``ח. בשבוע הקרוב נערוך עוד יום התרמה בסניף. ההיענות של עובדי הבנק חיממה לי את הלב ואני שולח אלפי תודות לגילה יאיר ודוד עובדי בנק הפועלים תהיו ברוכים!!!. ממני איתן

ג^ים

New member
היי שם :)

. מעניינת אותי העמותה שאתה נמצא בה, תוכל אולי לספר קצת על העמותה וקבוצות התמיכה ? משמח לישמוע אנשים שמוכנים ליפתוח את הלב (וגם את הארנק.. ח.. :) ביי ביי

למעלה