גם כן...

גם כן...

אני לומדת לספרות ויש לי בגרות עוד חודשיים והכל שם סיפורים ושירים על אנשים שמתים.. במיוחד שיר שלמדנו אתמול שהפריע לי במיוחד על מישהו שמדבר אל אחיו שבקבר.. בקיצור אני לא אלמד את השיר הזה לבגרות.. נ.ב. מישהו ראה את התוכנית המטופשת בערוץ 10 של מיקי חיימוביץ שהיתה ביום חמישי..הם עיצבנו אותי ועשו לי טראומה.. ולא התכוונתי לראות את זה בכלל,זה אבא ראה ..

eshkolit32

New member
ראיתי את התכנית הזאת

אותי היא דווקא ענינה אבל אולי זה בגלל מרחק הזמן שעבר מאז שההורים שלי נפטרו. כל נושא המוות מאד מענין אותי והתכנית לא עשתה לי טראומה אבל באופן כללי בתי קברות והלוויות אלה דברים שתמיד היו וישארו קשים בשבילי. אבל בפעם הבאה אם יש תכנית כזאת שאת יודעת במה היא עוסקת אולי כדאי שפשוט תדלגי עליה....גם לי יש תכניות שאני יודעת שידכאו אותי ואני פשוט בוחרת לא לראות אותן.

פiצ 15

New member
../images/Emo118.gif אוייש גמאני לומדת את זה.

וגמלי יש עוד חודשיים בגרות, רק שכל מה שהפסקנו ללמוד, ירד במיקוד [אנטיגונה]. אותי מרגיז שהמורה שלי אמרה בהקשר של קטרינה, שבגלל שהיא איבדה את אמא שלה ונותר בה חלל ריק, אז כביכול החלל הריק הזה תמיד איכשהו יתמלא, וזה ממש לא נכון. לא תמיד אני אמצא דמות של אב שהיא מספיק טובה בשבילי. ותמיד יישאר לי החסך הזה בדמות גברית ובקשר יציב לאמא שלי. זיינה בשכל קיצור. ><

eshkolit32

New member
למור לבב ולפוצ 15 בענין הבגרות

בענין הבגרויות שלכן וניתוח יצירות בשיעורי ספרות: הלימודים הם דבר חשוב מאד לעתיד שלכן ולכן כדאי ללמוד ולהשקיע. אבל בקשר לצורת הניתוח: אני ממש מבינה את הכעס על סוג היצירות או על הפרשנות של המורים, גם אני עברתי את זה. תזכרו שזה בסך הכל חומר שאתן צריכות ללמוד, ברור שיש לכן את הדיעות האישיות שלכן על מה שאתן לומדות ועל החיים בכלל. ואם זה מעודד אתכן, בלימודים באוניברסיטה יש קצת יותר מקום (לפי מה שאני ראיתי בכל אופן) לפרשנות אישית של התלמידים בקשר לתכנים הנלמדים. אז יש לכן למה לצפות...

../images/Emo13.gif גם אנחנו למדנו רק אנטיגונה

ובסוף זה ירד..חח אבל זה בסדר כי זה סיפור מגעיל..תכננו ללכת להצגה וזה יצא ביומולדת שלי אז לא רציתי ללכת,ובסוף זה ירד,מוזר... ובכלל לא התחלנו ללמוד את ביבר הזכוכית...

למעלה