גמרתי בזר 4 YOU את הקורס של השלב הראשון

לינור11

New member
גמרתי בזר 4 YOU את הקורס של השלב הראשון

של המתחילים וקיבלתי תעודת גמר. אשמח לעזור בכל שאלה בנוגע לסידורי פרחים וזרי פרחים. לינור

../images/Emo140.gifמזל טוב

למדת עים צופית ? את מתכוונת להמשיך למתקדמים? או שאת מחפשת עבודה? בכל אופן שיהיה לך בהצלחה. אטיאס רחל מעצבת בפרחים

לינור11

New member
הי רחל, כן למדתי עם צופית - היא מתוקה.

אני מתכוונת להמשיך למתקדמים אבל לא בזר 4 YOU, גיליתי בית ספר לשזירה בסביבה שלי ליד הבית בנתניה. יותר קרוב לי. למי שלא יודע יש גם בית ספר לשזירה גם בנתניה. אני לא מחפשת עבודה בזה כי אני פתחתי סטודיו לזרים מתוקים סידורי פרחים וזרי פרחים. אשמח אם תיכנסי לאתר שלי סטודיו לזרים מתוקים - מתוק ופורח ותתרשמי מהדברים שעשיתי עד היום. תודה רבה ומקווה להגיע רחוק בתחום. לינור

|../images/Emo187.gifללינור

אים יש בית הספר בנתניה למה החלטת ללמוד בזר פור יו? כן צופית חמודה מאוד, דרך אגב יש לך תמונה של העבודת גמר ? אני ראתי ונתתי ציונים לעבודות הגמר מענין איזו שלך. בכל מקרה אני מאחלת לך המון המון בהצלחה. אטיאס רחל מעצבת בפרחים

ruthi50

New member
כל הכבוד

לינור גם אני סיימתי בזר 4 U ואני חושבת שלמדנו יחד אם זו את שסיפרת שפרצו לך לסטודיו אם כן מה שלומך לינור כל הכבוד על הבטחון שרק סיימת קורס למתחילים וכבר פתחת לך עסק משלך מבלי להתנסות כי לי מאוד קשה למרות שני לא מוותרת מותק אני מזל עקרב אתעקש עד שאדע

לינור11

New member
היי רותי, כן למדנו ביחד, מה שלומך? אצלי הכל

טוב. מה קורה אצלך? בהזדמנות שאת בסביבה או מטיילת עם המשפחה שלך בסביבה תקפצי לבקר. תודה רבה על הברכה. ליתר תיקון לא פרצו לי לסטודיו אלא לתוך הבית וגנבו לי את המחשב הנייד מול הפרצוף. העסק הולך די טוב אפילו בתקופה הקשה הזאת. בנתיים התחלתי לימודי תואר במלונאות במלון תדמור בהרצליה - ניהול בתי מלון, לימודים של שנתיים. וגם אני מתראיינת לעבודות בתיירות, למשל אתמול היה לי ראיון לסלקטורית בשדה דב ואני מחכה לתשובה ביום א'. בשבוע הבא יש לי ראיון לדיילת קרקע וגם יש לי ראיון במלון ישרוטל בת"א. כך שלא משעמם לי אפילו לרגע בחיים. עם קורס המתקדמים אני כרגע לא עושה אלא יותר מאוחר - כרגע הכל צפוף לי עם הלימודים וברגע שייתפנה לי יותר אז אעשה אותו אבל לא בזר 4 YOU אלא בנתניה ליד הבית. מקווה לשמוע ממך. לינור

למעלה