גנבים משתכללים

שמלת תחרה1

Well-known member
"המנעולים האלו בדרך כלל מאוד ישנים או מאוד זולים", מסביר מנעולן לשעבר ממרכז הארץ. "פריצה שקטה עם רדיד אלומיניום לא עובדת על מנעולים יקרים אלא רק על מנעולים זולים. זה בדיוק ההבדל בין מנעול שעולה 50 שקל או 150 שקל לבין מנעולים שעולים 300 שקל ו-500 שקל. גם מנעולים יקרים אפשר לפרוץ על ידי פריצה שקטה, אבל זה הרבה יותר מסובך"

משקיעים במנעול?

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
"המנעולים האלו בדרך כלל מאוד ישנים או מאוד זולים", מסביר מנעולן לשעבר ממרכז הארץ. "פריצה שקטה עם רדיד אלומיניום לא עובדת על מנעולים יקרים אלא רק על מנעולים זולים. זה בדיוק ההבדל בין מנעול שעולה 50 שקל או 150 שקל לבין מנעולים שעולים 300 שקל ו-500 שקל. גם מנעולים יקרים אפשר לפרוץ על ידי פריצה שקטה, אבל זה הרבה יותר מסובך"

משקיעים במנעול?
מזכיר לי שפרצו לבית הורי, למחר שהחליפו צילנדר פשוט לצלינדר יוקרתי, הגנבים אפילו לו שברו את הצילנדר, הוציאו אותו שלם :-(

Harrington

Well-known member
מנהל

משקיעים במנעול?
חמוד שהם מכנים מנעול שעולה 150 ש"ח "מנעול זול" :). תכל'ס גם מנעולים יקרים יותר ניתנים לפריצה, רק כנראה לא בשיטה הזאת. אז האם באמת שווה להשקיע עוד מאות שקלים כדי אמנם להקטין אך לא לאיין את הסיכון?

משתפרת1

Well-known member
חמוד שהם מכנים מנעול שעולה 150 ש"ח "מנעול זול" :). תכל'ס גם מנעולים יקרים יותר ניתנים לפריצה, רק כנראה לא בשיטה הזאת. אז האם באמת שווה להשקיע עוד מאות שקלים כדי אמנם להקטין אך לא לאיין את הסיכון?
הרעיון הוא שמנעול יקר יותר לא נפרץ באמצעים הפשוטים והשקטים. צריך לפרק או לשבור אותו, מה שמקים רעש. בבית משותף זה יתפוס תשומת לב, בבית פרטי- פחות.

Harrington

Well-known member
מנהל
הרעיון הוא שמנעול יקר יותר לא נפרץ באמצעים הפשוטים והשקטים. צריך לפרק או לשבור אותו, מה שמקים רעש. בבית משותף זה יתפוס תשומת לב, בבית פרטי- פחות.
הרעיון ברור לי. אבל אני עדיין לא רואה את עצמי מכפיל את ההוצאה על מנעולים לשם כך. הרי גם אם יש קצת רעש כתוצאה מהפריצה, זה לא אומר שמישהו ישים לב ואם מישהו ישים לב זה לא אומר שהוא יילך לבדוק ואם הוא יילך לבדוק זה לא אומר שהוא יגיע בזמן וכך הלאה :). כלומר ברור ש(כפי שכתבתי גם למעלה)זה מקטין את הסיכון. אבל משזה לא מאיין אותו, נראה לי שאישית אסתמך יותר על הסטטיסטיקה ואקווה לטוב.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לסביבה כנראה אין זמן להסתכל בקורה מסביב, בימים אחרונים לא הייתי בבית, והמפתחות הבית היו אצלי, לרוב תריס הסלון פתוח כשאני לא בבית לטובת בלנקה שתצא ותכנס כרצונה, בימים האחרונים גם התריס היה סגור, הבן בא לקחת כמה דברים ושכח להביא עימו מפתחות לבית, הכניס את אביגיל מהתריס של החדר, אף אחד לא ראה ולא שמע. מה שווה מנעול יקר כשאפשר להכנס מהחלון?

למעלה