גרדת במפשעה

גזע

New member
גרדת במפשעה

ערב טוב מזה זמן רב (כחצי שנה) אני סובל מגרדת באיזור המפשעה (כולו. לא במקום ספציפי). היא הייתה נעלמת זמנית לאחר מקלחת, לכן ייחסתי אותה להיגיינה\זיעה. לפני כשבוע קיצצתי את השיערות במפשעה, ומאז הבעיה הוחרפה. כעת אני חושב שאולי הבעיה היא המגע של השערות עם העור. כשאני בוחן את האיזור אני לא רואה שום סימן לפריחה\אדמומיות כלשהי (מלבד מהגירוד). מה אני יכול לעשות כדי להפחית את הגרדת? שכן היא נהפכת לעתים לבלתי נסבלת. בתודה מראש!

שפשפת נוצרת מלחות וחום. בלבד

בהעדר לחות. או חום. אין שפשפת. לטיפול יש משפחה אנטיביות כמדומני איזוקורט . מריחה יומיים שלושה וזה מחלים לגמרי. ועור חדש. רק שיש להיזהר שוב מלחות וחום. שזה אומר שלא מיתנגבים כמו שצריך אחרי המיקלחת ואז נשאר המקום לח. וכשמתלבשים נוצר חום . ואז הלחות עם החום גורמת לשפשפת. מה שכתבתי זה מה ששמעתי מרופא עור. כמובן שהמישחה צריכה מירשם רופא.

גזע

New member
לא מדובר כאן בשפשפת

למרות שזה נשמע דומה.. אבל זה לא. אין שום אדמומיות ואין כאב, רק גירוד. היה לי מספר פעמים שפשפת לכן אני יכול לדעת שזה לא זה.

עזוב את כולם אחי

תקשיב זה לא שפשפת היה לי את זה גם. א טעות שגילחת . ב תשים בוקסר בלבד ולא תחתונים ג זה פיטריה שים אגיספור אחרי מקלחת פעם אחת זה עובר וזהו בדוק נשמה אתה תברך אותי בהצלחה

NatashaInChains

New member
זה קרה בגלל שקיצצת

אם גוזרים או מגלחים את האיזור אז תמיד יש גרדת שיכולה להביא לפריחה. לי היה את זה כמה פעמים וזה החריף ונהיתה לי פריחה אדומה ונפוחה שנמשכה המון זמן אם גם לך נהייתה פריחה ואדמומיות אז תמרח את המשחה "יומובט", זה עזר לי להתפטר מהגירוד ומהפריחה שנוצרה בעקבות הגירודים או שתלך לרופא עור שיביא לך משחה אחרת. בלי משחה זה לא יעבור רק יחריף

למעלה