דבק אלמרס

קוני6

New member
דבק אלמרס../images/Emo5.gif

היי, אני זקוקה לעזרה ניסיתי לעשות סדקים עם הדבק אלמרס בהתחלה עשיתי ניסיון קטן על קרטון שהצליח להפליא אבל אח"כ שניסיתי על שולי התמונה לא יצא שום דבר, יתכן כי שכחתי את המהלכים הנכונים מי יכולה להסביר, אני לא זוכרת אם עשיתי כיוונים כלשהם פליזזזזזזזזזז ו -

Elizab3th

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif אנא הסבירי לי

את מהלכי העבודה שעשית על התמונה בכדי שאוכל לדעת מה לא נעשה נכון, ואסביר לך באופן מדוייק את מהלכי העבודה.

קוני6

New member
תשובה לגואלת אליזבת

היי וקודם כל תודה
אז ככה מרחתי צבע אקרילי בורדו לא זוכרת אם לכיוון מסויים שהתייבש מרחתי אלמרס אחרי 20 דקות בערך מרחתי צבע אקרילי פנינה ושוב לא זוכרת כיוון חיכיתי וחיכיתי וכלום לא קרה אבל בהתחלה עשיתי נסיון על קרטון וכן הצליח ויצא כל כך יפה אבל אני לא זוכרת בדיוק את השלבים שביצעתי

Elizab3th

New member
מאד חשוב למרוח שכבה אחידה

ודי נדיבה של דבק אלמרס, לאחר שהדבק התייבש מרחי את הצבע וחשוב לזכור, לא לעבור פעמיים באותו מקום שמרחת את הצבע משום שזה יכסה את הסדקים, את שכבת הצבע מעל הדבק מורחים פעם אחת בלבד, המריחה היא לכיוון אחד והכוונה לא שתי וערב, לא משנה באיזה כיוון.

liorron11

New member
אליזבט היקרה לאחר מריחת האלמרס ו..

ושכבת אקריל אמורים להווצר סדקים ..אם הבנתי נכון זה במקום סטפ 1 וכן 2???? מצפה לתשובתך בכיליון עיניים

אני גם יכולה לענות לך ../images/Emo8.gif../images/Emo35.gif

השימוש באלמרס (דבק נגרים) וצבע אקרילי יוצר סדקים, והאלמרס בא במקום חומר בשם קרקל. סטפ 1 + סטפ 2 הם חומרים היוצרים אפקט של פיצוצים (בהבדל תהומי מסדקים...
), וגם פה יש תחליף: דבק פלסטי במקום סטפ 1. לגבי ההבדל בין סדקים לפיצוצים: את הסדקים עושים כרקע, ועליהם אפשר להדביק מוטיבים ממפית, או פוסטר או ציור או מה שלא יהיה. את הפיצוצים עושים מעל המוטיב שהודבק, ויוצרים מראה ישן, כאילו התמונה התפוצצה. מקווה שהייתי ברורה...

tustus3

New member
../images/Emo57.gif קרקל

על מנת להמחיש את מה שניסתה רגליים קרות להסביר, החלטתי לבדוק את אפקט הקרקל בעצמי וזה מה שיצא (המסגרת).

קוני6

New member
יצא לך מדהים !!! פצצות !!!../images/Emo99.gif

עם איזה קרקל השתמשת והאם את יכולה להעלות תמונה של הבקבוק אני רוצה לשדרג שידה והקרקל מאוד מצא חן בעיניי ולהוסיף גם דקלים. ראיתי פעם באיזה אתר בחו"ל שידה שעשו בטכניקה הנ"ל מדהימה ומאז זה לא יוצא לי מהראש. אבל את האתר עצמו בטעות לא שמרתי . . תודה

למעלה