דברים שאתם לוקחים איתכם לכנס

or kaufman

New member
דברים שאתם לוקחים איתכם לכנס

יש כאן אנשים שזה הכנס ה 8+ שלהם (אל תכנסו בי אם טעיתי במספר).אז לומדים מטעויות ואני בטוח שהיום הרבה מכם יודעים טוב טוב מה כדאי להביא לכנס.אז בבקשה בואו נחלוק את הידעה הזה כולנו (קול תרועה). אני יתחיל 1-לסחנה יש מערכת אקלים משלו לא משנה מה תמיד קר בלילה.אז לבוא בהתאם 2-קרה לי הרבה פעמים שרציתי לקחת משהו מהאוהל בלילה ולא ראיתי כלום אז פנס זה די must 3-לכל מי שמביא אוהל שיעשה עוד מאמץ ויביא לעצמו גם מזרון (זה עולם אחר) 4-לא לגרור איתכם חברים שלא מתענינים בג'אגלינג 5-הרבה הרבה מים כי תמיד יהיה מי שישתה לכם מהבקבוק 6-אישור מההורים והרבה מצב רוח טוב

danielthewhite

New member
אני מצאתי

את זה מאוד יעיל להביא איזה הורה או שניים שיכינו אוכל וזה.

o m e r l e

New member
אפשר להוסיף

1.מצלמה -כי תמיד יש תמונות מגניבות לצלם ולשתף 2.דיסק און קי - כי השנה הצלמים ישתפו אתכם בחלק המתמונות שהם צילמו במקום עוד במהלך הכנס. אנחנו מתכננים להעלות את התמונות למחשב שיהיה בחדר וידאו כדי שתוכלו להעתיק אותן ישירות, במקום לחפש אותן בנבכי הפייסבוק והפיקאסה ודומיהם שבועות אח"כ. 3.כדורי טניס - לא לשכוח השנה את הקומבט לזכרו של יוני 4.מברשות שיניים - כדי שיהיה מה לסובב על האצבעות 5.כסאות כתר פלסטיק - כדי שיהיה מה להעמיד על האף 6.ארגזי אלכוהול - כדי שיהיה מה לשתות, וכדי שיהיה מה לשים על אלה שירדמו באולם 7.בגד ים,מגבת,בגדים להחלפה,כלי רחצה,חרב גינזו, כרובית צלויה, דודו זר, ואת הקטע האהוב עליכם ביותר של umbilical brothers

Aiyegbeni

New member
מה עוד...

1. מצלמת וידאו - כי תמיד יש דברים מגניבים לצלם ולשתף 2. דיסקי - כדי שיהיה רעש באולם 3. דיסקים של התפוחים - כדי לשמור על המסורת 4. די ג'יי של התפוחים - כדי לשמור על המסורת 5. פתוחים ופתוזים (לדקל) - כי אני רוצה לשמוע את זה עוד פעם 6. תכשיר כזה נגד יתושים - כי יש יתושים 7. דודו זר שוב - יכול להיות ממש מגניב...

תמיר1967

New member
אגב מצלמת וידאו-מאסטרו תראה מה יצא לי...

אורי, זוכר את הבקשה שלי לעשות משהו עם הסרט של הכנס המטולוגי, זה שצולם באילת בשנת 1900 וכלום. תראה מה יצא לי... נ.ב. לא פרשתי מהניק תמירK, הוא עוד ישוב

Aiyegbeni

New member
וואווו!

אוצר מצאת לקראת הפסח! אבא שלי בטוח שיש לו גם את הקלטת הזאת אבל לא מוצא אותה... לא הבנתי אבל אז מה מצאת, יש לך את הקלטת? הצלחת להעביר את כולה למחשב? זרקת אותה לפח?? הוצאת אותה מהפח..? כל הכבוד!

אהד מ

New member
תודה תמיר

נדיר ומרגש תודה תמיר האנגלית זה בגלל תקופת המנדט הבריטי? לרשימת הציוד אפשר להוסיף אטבי כביסה למי שעדיין בקטע

תמיר1967

New member
כן, בגלל תקופת המנדט ../images/Emo13.gif

היי, שמחתי לרגש היו כ 16 אורחים מחו"ל, וכ 30 מהארץ...אלה כנראה חלק מהסיבות..

תמיר1967

New member
תודה

אבא אורי לא מוצא...אני כן מצאתי
מצאתי את הקלטת VHS בביתי וניקיתי מעליה את האבק. העברתי אותה בשלמותה למחשב(לקידת תמונה), וכך ערכתי מתוכה את אותם 5 דקות. חשבתי שזה יהיה קלי קלות(קצת לחתוך ולהדביק, הרי הקטעים כבר היו ערוכים), בפועל עבדתי על זה 5 שעות. אני מאוד אהבתי את התוצאה ואני שמח שגם אתה. עכשיו הקלטת VHS בפח. הקטע שערכתי הוא המזכרת הרלוונטית, מבחינתי מחווה לוותיקים.

ראיתי לפני כעשור וחצי את המקורית

הגרסה שלך, תמיר, הרבה יותר מעניינת וטובה.... מהקסטה המקורית זכור לי בעיקר הרבה מאד מהמצעד (ה parade) שהיה חביב אך עם זאת קצת מייבש. חבל שלא הכנסת קטעים של ערן ושוקה, אם כבר מחווה ל old timers וגעגועים לזמנים של יותר שיער על הראש (ע"ע יובל רוט
). אם אינני טועה היו להם שם אפילו קטעים לא אחד עם השני ושוקה עשה מעין מופע רחוב כולל כל הבדיחות הקלאסיות (אם כי אני לא יודע אם זה היה על טייפ אחר מהקסטה ממנה ערכת את הסרטון שלך, תמיר). שמתם לב שלופט גשעפט היו אז שלישיה ולא הצמד "טל ויובל"? היה אז גם את אוליביה (זה היה שמו, נכון?). תן לי רגע לקפוץ למראה ולבדוק כמה שיער עוד יש לי על הראש.

תמיר1967

New member
אפשרי שהייתה יותר מגירסת מקור אחת

תודה על המילים הטובות. בקלטת שהייתה ברשותי לא היה קטע מופע רחוב של שוקה וערן, ואני מאוד אהבתי את הסיגנון שלהם, גם היום. בקלטת היו 4 קטעי "מופע": הצמד הבריטי, הקטע עם התפוח, הקטע עם הגרזנים, והקטע על הג'יראף. בגרסה שערכתי בחרתי להתמקד בשניים מהקטעים שהופיעו בהם אומנים ישראלים. ואומנם הורדתי קטעים מייבשים.

לגבי מספר 3

ממש אין צורך להביא כדורי טניס. כבר השגתי 1,000 כדורי טניס לצורך העניין, נראה לי איכשהו שזה יספיק.

o m e r l e

New member
זה נכתב לפני שראיתי את העדכון על התרומה

אבל אתה צודק, אני מניח ש 1000 כדורים יספיקו. ועכשיו לשאלה מתמטית: אם יש לכם 1000 כדורים, לכמה ג'אגלרים מהרמה הגבוהה ביותר תזדקקו על מנת להבטיח שכל הכדורים הנ"ל יג'וגלאגו במקביל? האם תוכלו לעשות זאת בפחות מ 150 ג'אגלרים?

o m e r l e

New member
צ'אק נוריס זה לא חוכמה

עזבו אתכם מ chuck norris facts, השחור החדש זה anti chuck norris facts: http://www.facebook.com/group.php?gid=13941700430 ולגבי 150 ו- 200 ההבדל משמעותי מאוד: אם נחלק 1000 ל 150 נקבל פחות מ 7 כדורים לאדם. אם נחלק ל 200 זה 5 כדורים לאדם.

למעלה