דבר שהתביישתי לשאול..

l o k i t a 1 1

New member
דבר שהתביישתי לשאול..

האם מישהיא ניסתה דילדו כפול ל - 2 בחורות? אשמח לתגובותיכן.. תודה שיהיה אחלה יום. ובכלל צעצועים ששווה לנסות..

l o k i t a 1 1

New member
אאאאאאאאוווווווווווווווו

הרוקט פוקט = אהבה ממבט ראשון.
..מאוהבתתתתתתתתת... נגיד ככה, שאחריי הפעם ה 3 אני מפסיקה לספור... אבל רוצה להשתכלל...

hold yourself

New member
הממ טוב אז ככה

זה לא יותר גדול מנר חנוכה, כעקרון זה לא ממש אמור להיות לחדירה אבל אפשרי בהחלט.. יש את זה בכלמיניי צבעים וסוללה אחת. יש גם ראשים שאפשר להחליף אבל מעולם לא ניסיתי אותם, נראה לי מיותר וזה גם עוד שכבה על המכשיר שמנמיכה את עוצמות הרטט, מה שמוביל אותי לנושא הבא- הרטט. אוי אלוהים.. יש לזה רטט ממש ממש חזק, שזה מעולה.. זה פשוט מטורף, ועושה בסביבות ה-100 שקל לדעתי אני לא ממש יודעת כי כשקניתי אותו בעצם קניתי ויברטור שהוא לא רוקט פוקט, אגב גם הוא מדהים.. הוא גם רוטט ומסתובב בקצה לנק' הג'י ויש לו פנינים שיכולות להסתובב לכל צד ואני חושבת שהוא גם מתחבר לדיוידי ועושה ספונג'ה. קיצר, קניתי אותו וכ"כ התלהבתי מהרוקט פוקט שהמוכר (החמוד בעולם, שממש אהב אותי חיחי) נתן לי אותו מתנה :) מרוב התרגשות מהרוקט פוקט יצא לי קצת מבולגן ההודעה.

אני ממליצה בחום על הויברטורים מבית פאן פקטורי

שמיוצרים בברלין השווה בהחלט ע"י לסביות בהתאמה ללסביות .. (ונמצאים בארץ אצל סיסטרס אם אני לא טועה) לי יש שני צעצועים שלהם והם יותר ממושלמים ומביאים למקומות קסומים בהחלט

למעלה