דווקא די סבבה.

Lu Tze

New member
דווקא די סבבה.

יש כמה דברים שמפריעים כמו הפונט הקטן בכותרות (חסר טעם לגמרי ומפריע. בבקשה תשנו את זה כך שכל העמוד יהיה באותו גודל פונט) או העובדה שלוקח לעמוד יותר זמן להיטען (נראה לי לפחות שיש הבדל. לא בטוח). אני גם לא מתלהב מכך שתמונות נפתחות בטאב חדש. ואם כבר מדברים על תמונות, יש מצב לתקן את התצוגה המקדימה כך שהיא לא תגרום לתמונה להיראות ברזולוציה של 16X16? ויש לטקסט נטיה לברוח לצד במקרים מסויימים (תמונה). וכמובן הפרסומות מוגזמות, אבל אני בספק אם אתם מקשיבים לתלונות הגולשים בנושא. רק קחו בחשבון שככל שאתם שמים יותר פרסומות, כך יותר אנשים מחפשים דרכים לחסום אותן. כל השאר סבבה. נקודות שמהוות שיפור משמעותי: שורת הצבע הכהה בהודעות ראשיות. ככה זה הרבה יותר קל להפריד את העמוד לכמה שרשורים ולא צריך להסתכל על נקודות צבע קטנות בצידי העמוד. עמוד ההוספת הודעה גם לא רע. השורה של האייקונים-תחילת הדגשה-וכו' נראית לי יעילה יותר מהשיטה הקודמת. רק הערה אחרונה, הפורומים שמופיעים ב"עוד בנושא הפורום" לא קשורים לנושא הפורום, שזה חבל כי הרעיון עצמו מצויין.

תודה על ההערות

לגבי גודל הפונט, הבעיה תוקנה אולם יתכן כי יש עדיין בעיה בהתאמה לפיירפוקס. אנו בודקים את הנושא. קראנו ועברנו גם על ההערות האחרות ואנו מבטיחים לתקן את שדרוש תיקון. באשר ל"עוד בנושא הפורום" - השליטה באזור זה נמצאת בידיו של מנהל הפורום. הוא יכול להזין לשם פורומים, בלוגים וקומונות הקשורים לנושא הפורום. במידה ולא נבחרו עדיין המלצות מתאימות, יוצגו המלצות כלליות שלנו, כברירת מחדל.

למעלה