דומיינים בעברית

milki777

New member
דומיינים בעברית

לאחרונה אני נתקל בהמון דומיינים בעברית כן כן כתובת אינטרנט בשפה העברית רוצים דוגמה? קבלו כמה שאני קניתי.. www.חשפן.com www.אורולוג.com www.פסיכותרפיה.com www.מסיבת-רווקות.com נו מה אתם אומרים? נראה לי שזה הולך ךהיות דבר ענק יש בעוד שפות ד"א קיצר רוצו לקנות ב... www.noname.co.il קרנות נאמנות מסיבת רווקות אורולוג

Enduro MAN

New member
דומיינים בעברית זה נחמד אולם יש גם כמה בעיות:

1. גוגל רוצה יחסית הרבה קישורים כדי להכלילן באינדקס בהתחלה (כל ההתחלות קשות) 2. יש 2 וורסיות שאחת מוכרת ע"י המנוע והשניה לא: זו עם המילה בעברית וזו עם האותיות הלטיניות. חשוב לא להתבלבל 3. הדומיין יקר שחיטה :) 4. בהחלפת קישורים מסתכלים עליך בחשדנות "מה זה הלינק המוזר הזה?" אז תחשוב על זה עוד קצת... הובלות ניקוי חניונים

shaul flowers

New member
כן, גם אני חשבתי על זה

חשבתי לפתוח אתר ולקרוא לו www. שאול פרחיו ובניו. co.il אבל אמרו לי שאז המנוע חיפוש שיסתובב ברשת לא ימצא אותי, כי הוא לא מחפש מאחורי כתובות שכתובות בעברית. אז הלכתי על הכתובת הזו, ואני מאוד מרוצה. ווה ווה ווי ווה, לבחור שם זה הצעד הראשון בדרך לאתר. כמו שאני אומר "אם תרצו לגלוש, אין זה חמניה!"

Enduro MAN

New member
איזה אתר חמוד יש לך שם...

כל סרטון - דוקומנט אנושי, כל פוסט בבלוג - מסמך אישי וכל חבר בפייסבוק - עם עומק רגשי! שמח שחזרת אלינו מהודו. חסרת לנו כאן. אם תצטרך פעם משהו, איזו הובלה או כל דבר, אפילו הקטן ביותר, אפילו... שאנקה את החניון של עסק החמניות! - אני שם בשבילך!

shaul flowers

New member
יש לך עין חדה אנדורו,

דוקומנט אנושי, מסמך אישי ועומק רגשי זה אני! יש לי גם ידע נרחב על פרחיה ובוטניקה וחוש עסקי מפעים. בטח שחזרתי, נתקפתי געגועים לבמבה אדומה ולשדרות הנשיא באשדוד. אשמח להיות איתך בקשר, אולי נוכל לשתף פעולה המישור העסקי. אם תצטרך זרי כלה, סידורי פרחים לשבת או אגרטלי פרחים לועדי עובדים- אני שם בשבילך!

למעלה