דוק פוטר מהקליפרס

OrEl74

Well-known member
מנהל
האמת שלא ברור אם פוטר או התפטר
בכל מקרה, הקליפרס מחפשים מאמן חדש

FrecCo

Member
בדיוק עלתה סדרה על מאמנים בנטפליקס ויש עליו שם פרק אם זה מעניין מישהו
או שזה ישן ואני רק עכשיו שמתי לב

OrEl74

Well-known member
מנהל
ועוד בגזרת החדשות והשמועות
ויקטור אולודיפו מעוניין לעזוב את הפייסרס

Krit123

Well-known member
ועוד בגזרת החדשות והשמועות
ויקטור אולודיפו מעוניין לעזוב את הפייסרס
מסיים חוזה בסוף העונה הבאה (21), בן 28, בשלבי התאוששות מהפציעה. לא ברור אם יקבלו תרומה הולמת, שוק ה-SG נראה משוגע כרגע. לא הייתי מופתע אם יגיע לנטס.

Rapgamer

Well-known member
שוק הSG משוגע? דוקא נראה לי מהעמדות שהרבה קבוצות היו רוצות לשפר עם אולדיפו.

Krit123

Well-known member
שוק הSG משוגע? דוקא נראה לי מהעמדות שהרבה קבוצות היו רוצות לשפר עם אולדיפו.
הכוונה היא שאולי נראה את דיפו, סי ג'יי, בראד ביל, PG והולידיי על השולחן בו זמנית מה שעשוי להוריד את ההערך שלהם קולקטיבית. לא כולם SG טהור אבל מסוגלים לאייש את העמדה.

Rapgamer

Well-known member
חלק מהשמות שציינת באמת על הטרייד בלוק, חלקם זה ספקולציות (למשל למקולום ממציאים טריידים כבר שנים אבל לא נראה לי שפורטלנד באמת בעניין של למסור אותו).
אתה צודק שאם כולם מועמדים לטרייד במקביל זה מוריד ממה שאתה יכול לקבל עליהם, בכל זאת אני חושב שיש ביקוש רב בעמדה והרבה קבוצות מתעניינות.

Krit123

Well-known member
דרוזן! ידעתי ששכחתי מישהו. יש מצב גם לברט/דינווידי יהיו על הבלוק אם הנטס יפתחו לא משהו, אם כי סביר שיעברו תמורת אחד השמות שכבר צוינו. מסכים איתך שהם כולם צריכים להיות מועמדים במקביל בשביל שנראה ירידה בערך, אבל גם המצב החוזי שלהם יכול להשפיע.

88nothing

Active member
מעניין מה יהיה גורלו של אולדיפו.
נראה לי שאולדיפו קורא נכון את המפה מבחינתו: סבוניס אולסטאר, ברוגדון הוכיח את עצמו מעל וTJ וורן סקורר נהדר: איפה המקום של אולדיפו ואיך זה מסתדר עם חוזה המקסימום שהוא רוצה בעונה הבאה? התשובה היא שזה לא.

לכן הוא מבקש לעבור.
מבחינת אינדיאנה לא אמור להיות לחץ לשחרר אותו כי סה"כ הוא אחרי פצועה ארוכה ולא נראה משהו בנתיים, אז הערך שלו ברצפה.
במקום אינדיאנה הייתי מנסה לנצל את המצב בשביל להזיז כמה חתיכות בפאזל, ואולי לסדר אותו טוב יותר.

מפתיע, אבל לא הכי. איבד את העשתונות יותר מדי פעמים. התגובות שלו היו לא ענייניות ושידרו לחץ. לא ידע לעשות את ההתאמות הנכונות והפסיד יתרון 1-3, למרות סגל עמוק שהיה אמור להתגבר על רבע רביעי נוראי במשחק מס' 7. טיירון לו, העוזר מאמן, מבוקש בכל הליגה, כך שיש להם תחליף טוב בתוך המערכת, והם ישתמשו בו. מעניין מה יהיה הגיג הבא של דוק - יוסטון ? אוקייסי ? ניו אורלינס ? פילדלפיה ?

Krit123

Well-known member
פילי וניו אורלינס כבר יצרו קשר. אם הוא רוצה להוכיח שטעו לגביו ילך לפילי. הפליקנס הימור יותר בטוח, סיטואציה שהוא בדרך כלל יודע להרים, אך עם זאת המערב חנוק, אין שום ערבות לעשות פלייאוף אפילו בשנה השנייה שלו אם וכאשר.
אני חושב שהפיטורים במקום, הסגל הנוכחי צריך מאמן גמיש וכנראה יצירתי יותר, אבל אחד כזה לא זמין. מרגיש כאילו חצי מהקבוצות ללא מאמן, לא הבנתי מה קרה פתאום. טיי לו מועמד כמו שאליקו ציין (כמו גם סם קאסל), אבל מסתבר שגם בעיית הכימיה בחדר ההלבשה לא פסחה עליו. הוא מסתמן כמועמד הבכיר בהסתכלות על הנוף, אין עוד מאמן עם ניסיון אליפות בחוץ.

OrEl74

Well-known member
מנהל
להבנתי גם מיילס טרנר מבקש לעזוב.

חייב לציין שזה נראה כמו אחד המועדונים עם הניהול הכי כושל בליגה

88nothing

Active member
כנראה גם טרנר מבין שהשחקנים המובילים בקבוצה הם סבוניס, ברוגדון וורן ולא רוצה להיות אופציה 4-5

88nothing

Active member
ht
להבנתי גם מיילס טרנר מבקש לעזוב.

חייב לציין שזה נראה כמו אחד המועדונים עם הניהול הכי כושל בליגה

הנה רעיון לטרייד די גדול שפותר כמה בעיות.

Rapgamer

Well-known member
מילווקי לוקחת.
בוסטון לוקחת.
אוקלהומה יכולה לקחת.
אינדיאנה מפסידה כאן. אם נפשט את ההעברות שלה: אולדיפו עדיף על פני בלדסו+בחירת דראפט, טרנר עדיף על פני לופז.
קצת מוזר לי שהטרייד הזה גם עובד כלכלית, למשל הצד של מילווקי שסופגת כמעט 12 מיליון אקסטרה במשכורות.

88nothing

Active member
מילווקי לוקחת.
בוסטון לוקחת.
אוקלהומה יכולה לקחת.
אינדיאנה מפסידה כאן. אם נפשט את ההעברות שלה: אולדיפו עדיף על פני בלדסו+בחירת דראפט, טרנר עדיף על פני לופז.
קצת מוזר לי שהטרייד הזה גם עובד כלכלית, למשל הצד של מילווקי שסופגת כמעט 12 מיליון אקסטרה במשכורות.
קח בחשבון שערך הטרייד של אולדיפו גבולי מאוד, הוא גם בעונת חוזה ורוצה מקס שיהיה סביבות 40 לעונה.
אולדיפו על 36M עדיף בהרבה על בלדסו ב18M?

אפשר לתת לאינדיאנה 2 בחירות סיבוב 1 מהסלטיקס ו1 ממילווקי.יש מב שזה יאזן אבל לא יפיל

Krit123

Well-known member
אחלה אתר יבגני.
פחות מסכים עם הטרייד, אינדי מופסדת וגם הת'אנדר די גבולי.
אני חשבתי על כמה סטרייט-אפ בהנחה שהם יעשו טרייד נפרד לדיפו אבל בכל זאת יחפשו סוג של מחליף בקו האחורי. לא המון קבוצות מחפשות סנטר כרגע. דווקא לפלינקס שהוא אולי הכי מתאים לא הצלחתי למצוא תרומה להוציא את לונזו.

tradenba-snap-1601473882433 (1).png
טורונטו: סוגרת את הפינה בסנטר, ממשיכה עם ואן וליט במקביל לפיתוח של אננובי. מקבלת משהו עבור פאול (אופציית שחקן), טרנס דיוויס/מאט תומאס ינסו להיכנס לנעליו. קצת מצעיר את הקבוצה. אולי תחת נורס הוא ימצה את הפוטנציאל ההגנתי.
לאינדי: פאוול תחליף הולם מבחינת סקורינג, סאבוניס הופך למרכז ההתקפה עם הריווח הרצוי. מאמין שיהיה ניתן להמשיך אתו הלאה במחיר סביר.

לא נצרף תמונה לכל אחד כי זה יוצא ענק
קינגס: לא בטוח שבאגלי בנוי לשחק 5 רוב הזמן.
אידני: הילד יכול ממש לרווח לסאבוניס את הפרקט, חוזה לא רע וגם מסוגל להוריד כדור לרצפה.

שארלוט: בהנחה שהם יורדים מהעניין של ווייזמן, סוגרים את הפינה בסנטר ובוחרים שחקן פרימיטר עם אפסייד.
אינדי: רוזייר היה שחקן של 20 נקודות ב-40% מחוץ לקשת, תחליף התקפי סביר, מוביל כדור שני. אפשר להוסיף פילר איכותי יותר i guess.

יוסטון: צריכים סנטר לא? אז למה לא אחד שידוע לשמצה בהגנת הפוסט החלשה שלו? טכנית, הם עדיין יכולים לשחק פייב-אאוט כדי שדריל מורי יצליח לישון בלילה ועל הדרך מקבלים סייז. גורדון יחסר להם בגדול, אבל החוזה קצת דייסי, כמובן שהם לא מכוונים לשינוי פאזה, אז סתם זרקתי את זה לאוויר.

אינדי: מקבלים שחקן מבוגר יחסית על חוזה ארוך, שבאותה נשימה כמעט תמיד מתעלה בפלייאוף ונראה כמו אחד השחקנים הטובים בסדרה. Two-way, עם ניסיון, תלוי בשאיפות שלהם. אם הם חושבים שיש להם סיכוי לעשות רעש, יש מקום לשקול את זה.

למעלה