דחוףףףףףףףףףף!!!!!!

• פותח הנושא doki
  • פורסם בתאריך

doki

New member
דחוףףףףףףףףףף!!!!!!

תרגום ל - אגלית של המונח "וונטורי" (ראה "צינור וונטורי") או את כל הדרוש תרגום: "משאבה וונטורית"

zimes

New member
צינור ונטורי אינו משאבה, אלא מד לחץ

(לזה התכונת?) זה כבר דיון למהנדסים.... אני אשלח הנה את בעלי היקר, יחיה, עם תשובה.

doki

New member
מה זה השטויות האלה...?

צינור ונטורי זה מד לחץ???????? סליחה על הביטוי החריף, אבל מאיפה נלקחה השטות הזו??? במקרה הנדון אני יודע שדיברת שטויות, ולא הייתי מתבטא בכזו חריפות לולא אמרת זאת בכזה בטחון שהיה עלול להטעות מישהו אחר. אני לא שאלתי מה זה צינור ונטורי!!!!!!!!!! אני יודע מהו צינור ונטורי!!!! צינור ונטורי אינו קשור בשום צורה למד לחץ!!! כל ששאלתי הוא איך מתרגמים את זה לאנגלית בביטוי טכני שגור ומקובל. אני בטוח שכל יושבי הפורום ישמחו לקבל תשובות שמתחילות ב.."אני חושב/ת ש..." מאשר לקבל תשובות חד משמעיות מטעות!!!

zimes

New member
../images/Emo9.gif קיבלתי

אולי, אם כבר, תגלה לנו מה זה צונור ונטורי. בדקתי במילון למונחי הטכנולוגיה, והייתי כותבת מה שמצאנו שם, אבל אני לא רוצה עוד שטיפות כאלה, אז - קיים מילון כזה, אתה מוזמן לבדוק בו.

אהה. אז זוהי כנראה משאבה סילונית

Jet Pump - A surface-mounted centrifugal pump that uses an "ejector" (venturi) device to augment its suction capacity. The ejector may be down in the well, to assist the pump in overcoming the limitations of suction. (Some water is diverted back down the well, causing an increase in energy use.)

ganeden93

New member
צינור וונטורי

הוא צינור שקיימת הצרה בחלקו, על מנת להעלות את לחץ הזורם דרכו. שמו בא לו על שם ממציאו, ולכן שמו בעברית הינו צינור וונטורי.

למעלה