דחוף! דחוף! דחוף!

דחוף! דחוף! דחוף!

אני חייבת תמילים לשיר אמא כי לאמא שלי המאמית יש יומולדת מחר וני עושה לה הפתעה קטנה!

איתי 16

New member
כנסי שירלי

יש מלא שירים על אמא אבל אני מכיר שיר טוב אז קחי משהו שלומי שבת ויוסי אזולאי: מי לצידי הולכת לאורך המסע עם כל חלום עם כל מבט -אמא מי את כולי עוטפת בחום שלא נגמר באהבה בדאגה -אמא רק תחבקיני ותראיני יקרה לי מכולם אל תשתני לי אל תלכי לי לעולם -לעולם!!! את הדרך את יודעת אל הלב שאין לו סוד בנפשי ידך נוגעת ועוטפת את הכל.... מי את כולה נותנת בלי צל של חרטה ונשמתה אלי קרובה -אמא יקרה אף פעם לא נשברת אף פעם לא טועה.... את הדמעה שלי מוחה-אמא רק תחבקיני ותראיני יקרה לי מכולם אל תשתני לי אל תלכי לי לעולם - לעולם!!! את הדרך את יודעת אל הלב שאין לו סוד בנפשי ידך נוגעת ואוספת את הכל ... כמו שמש את זורחת והרע הופך לטוב בואי אמא קחי הפחד וחבקי אותי קרוב.... מי לצידי הולכת לאורך המסע.... עם כל חלום עם כל מבט אמא... שיר אדיר שווה לשמוע!

סימסית

New member
יש לא של אייל גולן יש של

אתניקס את בטח מכירה...אמאאאאאאאאאא בזמנים קשים את הכאב הפנימהההה בחיוך כובש היא את כולם הקסיימה את הנפש היא כובשת מבפנים...זה זה??? אם כן אני אתן לך ת'מילים...

איתי 16

New member
אההה זהההה משוגעת חחח

כבר שנים אני חושב שאין כמו אמא וז שנתנה לי את חיי בשמחה ובכאב אמרה קדימה חיזקה אותי מנעורי וזה יושב אצלי בלב כי אותה אני אוהב כל חיי בשבילה אני מושלם הכוכב של העולם מנעורי אמא-בזמנים קשים את הכאב הפנימה בחיוך כובש היא את כולם הקסימה את הנפש היא כובשת מבפנים... אמא - מחשבות עולות ומתחזקות בפנימה את כל החלומות שלי תמיד הגשימה את הנפש היא כובשת מבפנים... כבר שנים אני חושב שאין כמו אמא זו שבשלה לי מטעמים בשמחה ובכאב אמרה קדימה חזקה אותי כל הימים... וזה יושב אצלי בלב...

איתי 16

New member
סימסית כנסי

כדי שלא תחשבי כבר פשוט חשבתי שתביני שאני מדבר עליך אז כתבתי מצ'וגעת על שירלי וזה בצחוק!!!

סימסית

New member
חחחח...............אל תדאג קלטתי

שזה בצחוק אח שלי! איזה סיוט יש לי ג'וקים בבית!!אני לא יכולה לישון מחשש שיבוא לי אחד בלילה!!!! אמאל'ה!!!

תודה רבה! וסימסית!!!!!

כל הכבוד איתי אח שלך? סחטיין תמשיכי ככה חחחחחחח

איתי 16

New member
סימסית קראה לי אח שלי????

חחחחחחחחח מזל טוב הלוואי ונגיע לאחווה אמיתית כזאת מה את אומרת נראה לך?< בא לכם להיות חברה מגובשת לדוגמא שאם נכריז על יום אחד שבו כל חברי הפורום יגיעו לעזריאלי איך זה יראה לכם? בפורום בריטני ספירס עושים את זה

סימסית

New member
בעזריאלי???אין סיכוי...

אין לי מה לחפש בקניון המחורבן הזה...אני שונאת אותם!!שונאת!!!רימו אותי שם עם המחירים המתועבים שלהם!!! אני קניתי שם 5 דיסקים,4 דיסקים עלו לי(כל אחד לחוד)60 ש"ח ואחד עלה לי 80,אחרי שבוע,מצאתי את אותם דיסקים ממש,מקוריים,אצלי ב-40 ש"ח כל דיסק!!! אני לא חוזרת לשם יותר המחירים שם רצח ועם המצב שלי אני לא יכולה להרשות לעצמי ללכת לשם...לא יהיה לי מה לחפש שם!!!

Prince Yoni

New member
אבל...

עזבי עכשיו ת'קניות בצד, בשביל מפגש למה לא? אחלה מקום לדעתי!

חחחחחחחח

האמא הכפרה שלי במת תרשה לי לנסוע לעזריאלי לבד לאחותי בת 17 היא בקושי נותת.. מה לעשות..אמא מרוקאית עם לב פולני

למעלה