דחוף עזרה בפרמוט המחשב !!! 8-(

yan77

New member
דחוף עזרה בפרמוט המחשב !!! 8-(

יש לי בעיה בכונן C של החלונות ואני צריך לפרמט אותו דחוף !!! אשמח לקבל עצות בנושא אגב אמרו לי שאפשר אם תקליטון איתחול אבל לא הסבירו לי איך בדיוק ואם אפשר איך מפרמטים את שאר הכוננים(במקרה שלי יש עוד 2 כוננים) אשמח לקבל תשובות בהקדם תודה מראש יניב

eYaL

New member
לך על זה...אבל בעדינות!

אתה מבין מה אתה הולך לעשות נכון? זתומרת..אתה הולך לפרמט את המחשב...למחוק הכללל.... בכל אופן התהליך נורא פשוט (תמיד יותר קל להרוס מאשר לבנות) תכין לעצמך כמה דיסקטים של הפעלה,מתוך הוינדוס (תמיד אחד נדפק) תפעיל מחדש את המחשב,עם הדיסקט בחר באפשרות של הפעלה ללא סידירום לאחר מכן תגיע לכונן A: תקיש format C: <enter> ו...תאשר.. תמתין עד שההליך יסתים. כך גם אם שאר הכוננים eYaL

yan77

New member
תודה אייל אבל ...

קודם כל תודה רבה יש לי עוד 3 שאלות נוספות ברשותך: 1)למה לבחור ללא CD ROOM 2)שאני רוצה להתקין מחדש את ה-WINDOWS איך אני מתקין אותו ? אפשר להכנס בדוס ל-CD ROOM ומשם להתקין ? 3)להתקנת כל DRIVERS של הפקס, כרטיס מסך וכו, פשוט אחרי ההתקנה להכניס ל-CDROOM ולהמשיך לפי ההוראות התקנה ? בתודה מראש יניב

eYaL

New member
בבקשה..

1 לבחור ללא סידי,כי אתה רק הולך לפרמט את ההארדיסק,והפעלה של המחשב ללא סידי,תעלה יותר מהר (סתם עניין של נוחות) 2 אחרי שהכל מפורמט,תעשה ריסטארט. אם יש לך סידי מקורי של וינדוס,ולוח אם שתומך ב BOOT FROM CD אז תוכל לעשות התקנה ישירות מהדיסק. אם לא,אז פשוט תשאיר את הדיסקט בכונן,תן לו לעלות ב CD SUPPORT ואז תתקין מהדיסק של הוינדוס את ההארדיסק 3 במהלך התקנת הוינדוס,הוא יאתר לך את כל התקנים(מדפסת,מסך,וכו`) מה שהוא לא יצליח לאתר,או שתהיה לך גירסא חדשה יותר,תוכל לעדכן מאוחר יותר עם הסידי של אותה התוכנה\התקן. בהצלחה ! eYaL

למעלה