דיאטה דלת פחמימות

di1008

New member
דיאטה דלת פחמימות

עוד שבוע ניתוח. מתרגשת וגם קצת חוששת אבל בעיקר מקווה שהכל יהיה טוב.

הדיאטנית שהייתי אצלה לפני הניתוח אמרה לי שהיא לא מבקשת ממני דיאטה דלת פחמימות אלא רק לא לאכול עוגות וממתקים ושתייה מתוקה, היא אמרה שהכל תקין אצלי ולכן אין צורך היא פשוט רוצה להרגיל אותי להיות ללא מתוק.

השאלה שלי היא כזו, יש כאן אנשים שלא עשו דיאטה לפני הניתוח? אתם חושבים שהדיאטה משפיעה על רמת הירידה במשקל אחרי הניתוח?
כי אני רואה הרבה שכותבים שעשו דיאטה והורידו יפה בדיאטה הזו וזה קצת מכניס בי חשש שאולי בכל זאת הייתי צריכה לעשות למרות מה שהדיאטנית שמלווה את הניתוח אמרה?!

ליבי3617

New member
דיאטה דלת פחמימות

יש רופאים כמו ד"ר סובחי שלא מבקשים את הדיאטה הזו.
יש גם דיאטניות שאומרות שאם אין כבד מוגדל ושומני, אז אין צורך.

תשמעי לי: אין השפעה על מידת העמידה בדיאטה הזו ו/או הירידה במשקל במסגרת הדיאטה הזו על התהליך שלך.
אני הדוגמא הטובה ביותר. לא הצלחתי ליום אחד לעשות את הדיאטה הזו. התקשיתי מאד, אני חייבת פחמימות כדלק ועדיין - ירדתי 100% מעודף המשקל שלי ואני שומרת על זה שנים.

ממש לא מסכימה עם כל אלה שמנסים להפחיד שמי שלא שומר עכשיו, לא יידע לשמור בעתיד.
יש הבדל גדול בין שמירה על הדיאטה הזו ברמה הבריאותית כדי להקטין את הכבד (כל מנתח ודרישותיו) לבין המאמץ לרדת במשקל תוך כדי.
הרבה מהדיאטניות בכלל לא נותנות דיאטה עם הגבלה כמותית כך שאוכלים לא מעט - אבל מאכלים מהסוג הטוב - והמטרה היא להקטין את הכבד ובכלל לא לרדת במשקל.
אם תרצי לעשות, נסי. יש פה תפריט (ב"כלים ומידע" -> "הודעות נבחרות").
תשתדלי, רק טוב יכול לצאת מזה.
רק בלי לחץ

מה שליבי כתבה

אני עשיתי את הדיאטה הנוראית הזו במשך חודשיים וירדתי יפה - אבל זה משהו שהשאיר בי חותם מאד לא נעים במשך זמן רב ועד היום אני זוכר את החוויה הזו כחוויה מפוקפקת עד מאד. אם אשת המקצוע אמרה לך לא לעשות - תהיי מאושרת שלא ביקשו ממך. המשקל ירד אחרי כן וגם החשק למתוק, לפחות בשנה הראשונה, ידעך מעט (או הרבה).

למעלה