דיווח ביניים

Adidason326655

New member
דיווח ביניים

היום הראשון של שוק ספרי לימוד משומשים עבר בהצלחה. המון אנשים הודו למועצה על האירוע. מי ששכח על מה אני מדבר מוזמן לפנות ללוח האירועים בסרגל הפורום. אני מקווה לראות את כלכם מחר. אני מת לישון אז לילה טוב. דרך אגב היום היה חם (ועוד איך) ומגניב.

Adidason326655

New member
מחר בין ארבע לשמונה

ויש גם מכירה של חפצי בית ספר משומשים של מפורסמים.

אני שולח את אח שלי

הקטן לקנות חפצים של רוני סופרסטאר.. אם יש שם כאלה.. האחיינית הקטנה שלי היא מעריצה שלה ויש לה יום הולדת.. אז כל החפצים של רוני בוודאות שלי.. אמרתי לאח שלי לקנות את זה בכל מחיר ( שסביר להניח יהיה 200 שקל גג.. ) אז אם יש פה מעריצים של רוני.. אכלתם אותה

Super Chuly

New member
לא ידעתי שיש

לברבי הזאתי מעריצים בכלל... טוב, אולי חוץ מבת דודה שלי, ומסתבר שגם האחיינית שלך... ליהי :)

יש..

והרבה.. אבל בעיקר בגילאים של 10 עד 14.. האחיינית שלי בת 11 אם קלמר של רוני זה מה שיעשה לה טוב בחיים.. אז בכיף.. הדרישות שלי קצת יותר גבוהות... אני רוצה קלמר של דפש מוד.. פעם אחת היה הופעה של רוני בגני התערוכה ( שם אני עובד ) והיה מליוני ילדות צורחות.. אז מעריצות לא חסר לה. וגם יצא לי להיפגש איתה באופן אישי ככה , היא דיי בסדר בכללי .

Super Chuly

New member
לא יודעת מה איתכם

אבל אותי היא קצת מעצבנת... ו"קצת" זה לשון המעטה... ליהי :)

מאיזה בחינה?

זה שדוחפים אותה לכל חור.. זה בהחלט מעצבן.. אבל אין מה לעשות.. כל עוד יש ביקוש זה יהיה ככה אם לא רוני סופרסטאר היה שוקי מלך סטאר לא משנה.. יש ביקוש לפופ מהסוג הזה בארץ אני אישית מתעלם לחלוטין ושומע את האייטיז שלי..

Super Chuly

New member
היא מעצבנת בגלל

מה שהיא מייצגת, היא מייצגת, בעיני לפחות, תרבות (אם אפשר בכלל לקרוא לה ככה) שטחית, שעיקר עניינה הוא הבגדים הכי שווים, הפלאפון הכי שווה וכו'... בנוסף, אין לי הערכה מרובה לזמרים שלא משתתפים בכלל בעבודה של כתיבת והלחנת השירים, ורק רודפים אחרי אור הזרקורים כדי להיות סלבריטי... ליהי :)

למעלה