דיווח ביניים

אני שונאת אותה.

היא רוקדת כמו פרחה ושרה כמו תינוקת. לא מתאים לי השילוב. הייתי בפסטיבל הבריאות ברעננה והיא הופיעה..כל הזמן הרקדנים נגעו בה ואני ממש נגעלת מהדברים האלה כשאני חושבת שהמעריצים הקטנים שראו את הפסטיגל וחולים על רוני נסיכת הפופ יראו את בובת הבארבי שלהם משדרת מסרים שכאלה. בכלל,ז'אנר הפופ לא קורץ לי כלל.

אני דווקא רואה את זה מזווית אחרת..

בואי נגיד שתרבות של מישהו , פחות או יותר מייצגת אותו ואת עולמו. ויש כאלה.. שכל עולמם מיוצג ב חולצה וורודה שירים של רוני ולהיות מאגניבים. אין ספק... זה רדוד , אבל זה לא בהכרח דבר רע. כל עוד הם מרגישים טוב עם עצמם והם מאושרים.. למה לא.. אין שכל , אין דאגות.. אין משפט יותר נכון מזה. אני חושב שהיה לי היה הרבה יותר טוב אם כל מה שהיה מעניין אותי זה רוני סופרסטאר... אבל אני אישית לא רואה את עולמי מתמצא ברוני ובגדים.. יש לי לא מעט תחומי עניין.. וסגנון החיים שלי דיי שונה מכל אנשי הרוני למינהם. אבל בת'כלס זה פשוט כאב ראש.. הרי בעצם הם המיינסטרים ואנחנו לא.. כלומר זה שאת רואה אותם כאנשים טיפשים ורדודים.. הם רואים אותך כמוזרה.. וממבט עליון הם צודקים.. הם 4323423 ואת אחת... אז נכון.. הם באמת אנשים רדודים , אבל זה מה שהם.. עדיין אי אפשר לעשות השתלת שכל
וחוץ מזה.. היתרון הכי גדול בלהיות מעריץ של רוני.. זה שתוקעים אותה בכל חור.. לכל מסעדה שאני הולך... " יום חמישי מבצע רוני!! קונים שיפוד בלאפה ומקבלים לאפ דאנס מרוני סופרסטאר " אבל אני בשביל להראות הופעה של המוזיקה שאני אוהב.. צריך לנסוע לחו"ל וזה עוד בלי קשר לעובדה ש 80% מהלקות והזמרים לא קיימים יותר. בכל מקרה.. מוסר ההשכל הוא.. שיש לקבל את כולם כמו שהם , כי לדעתי זה לא משהו בנאדם שולט עליו. להשמיד את רוני..

אין לי בעיה עם הקהל

יש לי בעיה עם הזמרת. ברגע שיש לך מעריצים גם נופלת עליך אחריות, ועם כל מה שתשדר זה רדידות אז זה גם מה שכולם ישאפו אליו, ואם כולם ישאפו לזה אז גם אנשים שיש בהם קצת יותר מזה ילכדו בתוך זה- ולא חסרים מצבים כאלו.

Super Chuly

New member
../images/Emo45.gif צודקת!

אין לי משהו נגד הקהל שלה, כי אם נגדה, לא באופן אישי, כי אני לא מכירה אותה בכלל, אלא כנגד מה שהיא מייצגת, שבין אם אני אחת מוזרה, או חלק מכמות גדולה של אנשים- מה שהיא מייצגת זה מה שמקומם אותי, כי זה נורא מעצבן לראות איזה בחורה קופצת ומאושרת מהחיים שמלא סוכנים, כותבי שירים, מלחינים, צלמים, אנשי תדמית וכן הלאה, יוצרים בשבילה בזמן שיש אנשים שיש להם יותר כשרון בשיניים ממה שיש לה, אך הם לא יכולים להתגלות ולעסוק במה שהם אוהבים (גם אם לא מדובר בתחום הבמה)- כי הם לא יכולים להרשות לעצמם סוכן, כי הם לא מתלבשים הכי מגניב כמו כולם, כי הם לא יכולים להרשות לעצמם השכלה מקצועית בנושא שבו הם מוכשרים, וכו' וכו'... ליהי :)

הממ..

רוני לא מייצגת שום דבר , היא פשוט לוקחת את התרבות הקיימת ( התרבות הפאקצית לצורך העניין ) ועושה מזה כסף. כל הסוכנים , צלמים , כותבי שירים ומלחינים , יש לה רק כי היא עושה מה שהיא נועדה לעשות - כסף אם כל הכבוד לכישרון.. בעולם של היום זה 10 אחוז כישרון.. 90 אחוז כסף ועם זה צריך לחיות. אני למשל יכול להגיד שבלי שום סוכנים , בלי שום השכלה מקצועית בנושא שאני עובד בו , הצלחתי לא רע בכלל , הכל עניין של התמדה , כמובן שאם היה לי אבא עשיר עם הרבה קשרים.. היה לי הרבה יותר קל אבל אם לא מוותרים.. מצליחים.. אני אחד שמצליח הכל תמיד החל מהניסיון העשירי.. ( זה למה אני לא עושה צניחה חופשית
)

Double U

New member
גם נכון../images/Emo45.gif

תחשבו גם שייתכן שזה לא השירה האמיתית: עם הטכנולוגיה של היום, אפשר בקלות לעוות קול מזייף לקול זך ומוסיקלי.

אז כן יש לך בעיה עם הקהל..

כי הזמרת זה רק כלי לסיפוק הקהל.. הרי רוני היא לא זמרת .. היא כלי להרוויח כסף. אם לא היה ביקוש לסגנון של רוני , כל הרדידות הזאת אז גם לא היה רוני.. זה מה שהקהל רוצה.. רוני זה רק הכלי לספק להם את זה , הם רוצים רדידות , הם מקבלים רדידות. הרי יש גם אלטרנטיבות.. יש אחלה זמרים בעולם שלא משדרים שום רדידות ושום מסרים מיניים אבל עובדה שהרוב בוחרים ברוני.. אם לא רוני , אז היה מישהו אחר , ודווקא מהבחינה הזאת עדיף רוני מאשר מישהו אחר כי היא באופן יחסי דיי בסדר. המסרים שלה הם לא עד כדי כך זנותיים.

אני דווקא חושבת שזה עניין

של הביצה והתרנגולת. אי אפשר לדעת מה התחיל מה, אם חזירי התקשורת יחליטו שהם רוצים לקדם משהו מסוים הם גם יצליחו.

אז

שוב הבעיה היא אצל מי שהולך כמו עדר אחרי התקשורת וכל מה שהיא מוכרת להם חזירי התקשורת צריכים לעשות כסף , לא מעניין אותם שום דבר מעבר לזה , ומי שהולך אחרי כל מה שמוכרים לו.. זה בעיה שלו ומה לעשות.. המסרים שרוני משדרת... מוכרים , סקס מוכר וזה עובדה. יש אנשים , כמוני , שמסדרים מיניים סוג ג' לא מזיזים לא ויש כאלה שכן. בקשר לביצה ולתרנגולת.. את צודקת

Adidason326655

New member
סיכום האירוע

המון קונים מרוצים פנו אלינו בקריאות תודה. היה נחמד היו בסביבות ה-600 איש ביום הראשון ו-800 ביום השני. כמו שאתם יודעים מכרו חפצים של מפורסמים באירוע. אנחנו במועצה קנינו את המראה של פנינה רוזנבלום (כבוד)! האירוע סוכם כהצלחה. שבוע הנוער יחל ב-18 לספטמבר. פרטים בקרוב.

היי לכם

האירוע היה מצוין!!! אני קניתי את הקלסר של הדר עוזרי עם חומר בהיסטוריה של כיתה י"א(אני עולה לכיתה י"א)

למעלה